مهاجرت خانوادگی به دبی

مهاجرت خانوادگی به دبی

در این مقاله در مورد مهاجرت خانوادگی به دبی صحبت می کنیم با ما همراه باشید. ویزای اقامت دبی به صورت 3 ساله بوده و پس از منقضی شدن می توان آن را به دفعات نامحدود، تمدید نمود.

افراد مهاجر می توانند با گرفتن ویزای اقامت دبی، به صورت بلند مدت در این شهر زندگی کرده و برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال نیز، اقامت بگیرند. کسانی که موفق به دریافت اقامت دبی  می شوند، یک کارت شناسایی برای فرد صادر می گردد. این کارت به منزله پاسپورت نیز بوده و در سراسر امارات دارای اعتبار است. برای این که اعتبار ویزای اقامت دبی حفظ گردد، شخص خارجی بایستی هر 6 ماه یک بار، به این کشور سفر کرده و وارد خاک امارات شود. در غیر این صورت ویزای فرد خارجی مسدود گردیده و در صورت رفع مسدودی بایستی هزینه جداگانه ای پرداخت شود.داماک حتی با مشاوره های خود میتواند در جهت خانه دار شدن شما در دبی کمک کند که بهترین انتخاب و لاکچری ترین زندگی را در دبی تجربه کنید .

 مهاجرت خانوادگی به دبی

مراحل اخذ ویزای کسب‌ و کار برای مهاجرت خانوادگی در دبی

مراحل اخذ ویزای کسب و کاربرای مهاجرت خانوادگی در دبی را شرح دهید. برای به دست آوردن ویزای کسب و کار به منظور ثبت شرکت در امارات، مراحل و شرایطی لازم است. مراحل و فرآیند دریافت ویزا به شرح زیر می باشد:

  • مرحله اول: ارائه کپی پاسپورت دارای اعتبار و سایر اسناد مورد نیاز توسط متقاضی
  • مرحله دوم: ارائه صورت حساب بانکی شخص متقاضی
  • مرحله سوم: ارائه مدارک مربوط به محل سکونت متقاضی
  • مرحله چهارم: اخذ گواهینامه ثبت شرکت مورد نظر ظرف مدت چند روز
  • مرحله پنجم: به دست آوردن مجوز اقامت در امارات متحده عربی

مشاوران داماک به پیشرفت و توسعه کسب و کار شما در جهت هر چه بیشتر راضی بودن شما از مهاجرت به دبی کمک می کنند. با مشاوره و خرید ویلا در دبی از مزایای ذیل برخوردار شوید:

-انتقال سند با پیش پرداخت و بدون اقساط ، بدون پیش پرداخت

-ساخت ویلای دبی طبق سلیقه شما

در مقالات گذشته به سوال چگونه اقامت خانوادگی دریافت کنیم؟ پاسخ دادیم.

انواع ویزاهای تویستی به دبی

بر اساس قانون جدید انواع ویزاهای توریستی به دبی برای مسافرینی که قصد سفر به دبی بصورت انفرادی و یا گروهی و حتی با تور دبی را دارند صادر می شوند و مسافر به هر دلیل از آنها استفاده نمی کند ، پس از اتمام اعتبار ویزا به صورت خودکار کنسل و باطل نمی گردد و مشمول جریمه از طرف اداره مهاجرت امارات شده  و همچنین باعث سابقه منفی ویزای دبی برای مسافردبی می گردد لذا در صورتی که مسافر به ویزای جدید نیاز داشته باشد ،باید ویزای قدیمی  توسط شرکت صادر کننده ویزا در دبی با پرداخت هزینه مربوطه  کنسل گردد و سپس درخواست ویزای جدید اقدام گردد در غیر این صورت ویزای جدید دچار مشکل شده و مسافر ریجکت میشود. لطفا اگر قصد سفر به دبی را دارید این مطلب را جدی بگیرید تا در تور لحظه آخری دبی نیز نگران ویزا فوری دبی نباشید.

1.ویزای توریستی عادی دبی: 
ویزای توریستی عادی با اعتبار 3 ماه مسافر را 2 هفته در خاک خود می پذیرد. ویزای توریستی دبی 60 روز از تاریخ صدور اعتبار دارد.
2.ویزای توریستی فوری دبی:
ویزای توریستی فوری با اعتبار 14 روز مسافر را 14 روز در خاک خود می پذیرد.
قیمت ویزای توریستی دبی:
ویزای 14 روزه توریستی عادی با قیمت 275 درهم، تحویل بعد از 7 روزکاری.
ویزای 14 روزه توریستی فوری با قیمت 330 درهم، تحویل بعد از 2 روزکاری.
3.ویزای توریستی با یک ماه اجازه اقامت:
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای دبی:اسکن رنگی از صفحه ی اول گذر نامه مسافر،فیش تسویه حساب کامل روادید، طبق قیمت اعلام شده درهم

 مطالب مشابه:

اقامت خانوادگی در دبی     

درافت اقامت دبی برای اعضای خانواده

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...