شرایط مهاجرت به امارات متحده عربی

شرایط مهاجرت به امارات متحده عربی

داماک گروپ damac group قصد دارد که به تحلیل  شرایط مهاجرت به امارات متحده عربی بپردازد.

 در سال های اخیر تعداد مهاجران به امارات افزایش پیدا کرده است و در اکثر موارد مشکلاتی برای آن ها به وجود آماده است. با توجه به حساسیت موضوع مهاجرت به کشور امارات متحده عربی ما سعی می کنیم که برخی از ابهامات این موضوع را رفع کنیم.

امارات از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد که با توجه به پیشرفت چشمگیری که در سال های اخیر داشته است مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و با توجه به ذخایر غنی نفتی و درآمدزایی امارات از طریق صادرات نفت، این کشور بستر مناسبی برای زندگی و کار  به شمار می رود، اما لازم است از همین ابتدا توجه بفرمایید که دریافت اقامت بلند مدت و کسب تابعیت و شهروندی امارات بسیار دشوار می باشد و تنها افرادی که ۳۰ سال در این کشور زندگی کرده اند می توانند موفق به دریافت اقامت بلند مدت امارات شوند.

مهاجرت به امارات و ورود به این کشور در سال های گذشته هدف افراد زیادی بوده است. کسانی که قصد دریافت مهاجرت به امارات را دارند باید بسته به شرایط خود از طریق یکی از مسیرهای مهاجرت برای مهاجرت به امارات اقدام نمایند.

شرایط مهاجرت به امارات متحده عربی

شرایط مهاجرت به امارات متحده عربی و انواع راه های مهاجرت

در این قسمت به شرایط مهاجرت به امارات متحده عربی و انواع راه های مهاجرت  می پردازیم. انواع راه های مهاجرت عبارتند از:

مهاجرت به امارات از طریق کار- مهاجرت به امارات از طریق تحصیل- مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری- مهاجرت به امارات از طریق ازدواج.

مهاجرت به امارات از طریق کار :  مهاجرت به امارات از طریق کار یکی از روش های اخذ اقامت این کشور می باشد. یکی از مزایای کار و مهاجرت کاری به امارات، حقوق های مناسب و عدم وجود مالیات بر درآمد در این کشور می باشد و اشخاص از پرداخت مالیات معاف می باشند. شخص برای کار در کشور امارات نیاز به پیدا کردن اسپانسر یا کارفرما دارد و این کارفرما باید برای شخص درخواست مجوز کار از وزارت منابع انسانی امارات اخذ کند.

مهاجرت به امارات از طریق تحصیل: اقامت امارات از طریق تحصیل یکی از روش های اخذ اقامت و زندگی در کشور امارات است. تحصیل در امارات هم به زبان عربی وهم به زبان انگلیسی امکان دارد. البته با اینکه هزینه های تحصیل در کشور امارات بسیار بالاست اما دانشگاه هایی که در این کشور می توان در آنها مشغول به تحصیل شد، بسیار معتبر می باشند.

مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری: مهاجرت از این طریق بر خلاف مهاجرت از طریق تحصیل و کار به اقامت بلند مدت منجر می شود.

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج: اگر مردی خارجی با یک زن اماراتی ازدواج کند به او اقامت داده می شود اما هرگز نمی تواند تابعیت این کشور را به دست آورد. و بر عکس این امر اگر مرد اماراتی با یک زن خارجی ازدواج کند در صورت واقعی بودن ازدواج و اثبات ۳ سال زندگی مشترک به زن اقامت داده می شود.

هزینه زندگی در امارات

از شرایط مهاجرت به امارات متحده ی عربی که بگذریم به هزینه زندگی در امارات می رسیم. هزینه های زندگی در امارات نسبتا بالا است که البته می توان گفت کیفیت و استانداردهای  زندگی در این کشور بسیار بالا است . هزینه اقامت در یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر دبی ماهیانه در حدود ۸۰۰۰ درهم است.

ماهیانه در حدود ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ درهم هزینه های آب، برق و گاز در نظر گرفته می شود. می توان گفت هزینه های زندگی یک فرد مجرد بطور ماهیانه در حدود ۴۰۰۰ درهم است. هزینه های اقامت برای یک خانواده چهار نفره درحدود ۱۲ هزار درهم در ماه برآورد می شود. در ارتباط با هزینه خورد و خوراک در امارات نمی توان مبلغ مشخصی را ذکر کرد چنانچه  اگر شما عادت به خرید از فروشگاه های معروف و یا برندهای معتبر دارید هزینه خورد و خوراک بیشتری در ماه خواهیدخواهید داشت.

اما اگر از فروشگاه ها و بازارهای محلی خرید کنید در هزینه های شما صرفه جویی می شود. امارت کشوری است که می توانید درآن بسیار  تجملاتی زندگی کنید. همه چیز بستگی به سبک زندگی شما دارد. بیمه سلامت دولتی در امارات فقط برای کسانی وجود دارد که ملیت اماراتی دارند بنابراین هزینه های بیمه خصوصی را نیز باید در امارات در نظر بگیرید.

مطالب مشابه:

مهاجرت   مهاجرت به امارات برای سرمایه گذاری      آسان ترین راه های مهاجرت به امارات

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...