کسب و کار در دبی

کسب و کار در دبی

داماک گروپdamac group در این مقاله به کسب و کار در دبی می پردازد.

فرصت های کار در دبی در سراسر این شهر به طور متنوع وجود دارد. هزینه زندگی به خصوص در این شهر نسبتا گران است، اما با توجه به میزان درآمد، شرایط زندگی در این شهر مطلوب می باشد.

منابع پتروشیمی طبیعی  دبی به تأمین مالی رونق ساخت و ساز و رشد اقتصادی این کشور به عنوان یک مقصد توریستی کمک کرده اند. دبی از لحاظ استراتژیک در خلیج فارس، مرکز تجارت بزرگ و یکی از بزرگترین واردکنندگان و صادرکنندگان جهان است. صنایع عمده در دبی عبارتند از: آلومینیوم، صنایع دستی و منسوجات، ساخت و ساز، صید ماهی، ساخت قایق و تعمیر کشتی.

بزرگترین صنایع رو به رشد دبی عبارتند از: تبلیغات، تحقیقات بازار، روابط عمومی (PR)، رسانه ها و سرگرمی ها، تحصیلات، مهندسی، ساخت و ساز و املاک و مستغلات، مراقبت های بهداشتی، فناوری اطلاعات و مخابرات، خرده فروشی، تجارت و تدارکات، تولید، تولید، خودرو و لوازم جانبی.

روزهای کاری در دبی از یکشنبه تا پنج شنبه از ساعات 8 الی 5 بعد از ظهر می باشد. شما در سال 22 روز مرخصی با حقوق خواهید داشت. این شهر 10 تعطیل رسمی دارد که هر سال با توجه به تقویم قمری تغییر میکند. شما در دبی بر درآمد پرداخت نمی کنید.

عده ای هستند که تمایل دارند برای کار وارد شهر دبی شوند و در این شهر  مشغول به کار شوند. به همین دلیل باید به بررسی فعالیت های شغلی در دبی بپردازند و ببینند در شهر دبی کدام کار ها مناسب تر است. با وجود هزاران فرصت شغلی اگر شما به راستی یک شکارچی واقعی باشید، می توانید در مدت کوتاهی مشغول به کار شده و فوق العاده ثروتمند شوید‌. دبی دقیقا شهری برای فرصت های بزرگ است.

کسب و کار در دبی

نکات قابل توجه قبل از شروع کسب و کار در دبی

در این قسمت به نکات قابل توجه قبل از شروع کسب و کار در دبی می پردازیم. در مقالات گذشته در مورد تخصص های مورد نیاز در دبی ،  شرایط کار در دبی و حقوق کار در دبی صحبت کردیم با ما همراه باشید.

مسلما درآمد در  دبی با هزینه های بالای زندگی کاملا مطابقت دارد. بنابراین، شما قادر خواهید بود با آسایش کاملا زندگی مفرحی را در دبی داشته باشید.

از آنجا که دبی شهری مسلمان است، ماه رمضان بزرگترین تعطیلات مذهبی مسلمانان به شمار می رود. ماه رمضان یک ماه است و در این مدت مردم باید در طول روز از نوشیدن و خوردن غذا خودداری کنند. از آنجا که ماه رمضان مقدس ترین تعطیلات مسلمانان است، بر مشاغل نیز تاثیرات زیادی می گذارد. ساعات اداری اغلب کوتاه می شود، بسیاری از رستوران ها بسته می شوند و الکل سرو نمی شود. در ماه رمضان معمولا متقاضیان تور دبی نیز کمتر می شود.

در دبی آخر هفته ها بر خلاف ایران که پنج شنبه و جمعه است، در این شهر جمعه و شنبه می باشد و روز کاری آن ها از یکشنبه آغاز می شود.

دبی اجازه املاک هایی تجاری را دارا می باشد. در درجه اول اقتصاد دبی بر اساس درآمد صنعت نفت؛ پتروشیمی و گاز طبیعی می چرخد همچنین دبی بندرگاهی غربی رای سازندگانی است که از کشورهای دیگر وارد می شوند.

افراد زیادی هستند که قصد دارند به کشوری سفر کنند که بتوانند هم به راحتی رفت و آمد کرده و هم کسب وکار خود را در آنجا راه اندازی کنند. همانطور که مشخص است سرمایه گذاری در هر کشوری اصول خود را دارد و قبل از اقدام به هر کاری باید نسبت به تمامی مزایا و یا حتی چالش های آن اطلاعات لازم را به دست آورد چرا که مهاجرت کردن پیچ و خم های زیادی دارد و حال تصور شود که برای راه اندازی کسب و کار باید از چه مراحلی عبور کرد.

مطالب مشابه:

کار در دبی با جای خواب     کار در دبی برای ایرانیان

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...