منفعت خرید ملک در دبی

منفعت خرید ملک در دبی

گروه داماکdamac  منفعت های خرید ملک را برای شما گردآوری کرده است.

با مقایسه شرایط خرید ملک در دبی با سایر شهر های مهم دنیا درمی یابیم که این نوع سرمایه گذاری دارای مزایای بسیاری است که مهم ترین آن حفظ سرمایه و رشد و پیشرفت آن است . در واقع علت اصلی ثمربخش بودن این نوع سرمایه گذاری ، اقتصاد رو به رشد این شهر می باشد.

این مزایا عبارتند از: پیشرفت مداوم اقتصادی – جمعیت رو به رشد- پیشرفت سریع تکنولوژی در مدیریت شهری – امنیت بالا- دریافت مجوز اقامت پس از خرید ملک.

رشد اقتصادی مداوم: یکی از مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید ملک در هر جای دنیا توجه کنید ، رشد اقتصادی است که در آن منطقه وجود دارد . اگر می بینید که در یک منطقه نمودار رشد اقتصادی درحال حرکت به سمت بالا است، نباید در سرمایه گذاری در آن منطقه تامل کنید. یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی این است که اقتصاد این شهر مبتکر با سرعت خوبی رو به رشد است.

از زمانی که به دهه دوم این قرن پا گذاشته ایم، دبی اقتصاد خود را از درآمد های نفتی مستقل کرده است . تا حدی که، درآمد های ناشی از نفت ،تقریبا ۵% درصد کل اقتصاد دبی را در بر می گیرد. این توضیحات نشان می دهد که رشد اقتصادی در امارات پس از بحران جهانی مالی در سال ۲۰۰۸ بسیار با ثبات بوده است. حرکت سعودی نمودار عملکرد سال ۲۰۱۰ به بعد و سه سال گذشته بیانگر این موضوع است که دبی بهترین مکان برای سرمایه گذاری در زمینه ملک است.

پیشرفت و نوآوری مداوم: پیشرفت در شهر دبی روز به روز در حال افزایش است .شهری که همیشه در آن اتفاقات جدیدی رخ می دهد، همواره توده عظیمی از مردم را به خود جذب می کند.

منفعت خرید ملک در دبی

از دیگر موارد خرید ملک در دبی

از دیگر موارد خرید ملک در دبی به موارد زیر اشاره می کنیم:

رشد جمعیتی مداوم: اگر نگاهی به آمارها بیندازیم خواهیم دید که هم سال ۲۰۱۶، جمعیت به ۲٫۵ میلیون نفر رسیده است. با در نظر گرفتن همین نرخ رشد موجود در دبی ، جمعیت دبی در سال ۲۰۲۰ به ۳ میلیون نفر خواهد رسید. میانگین نرخ رشد در دبی ۴٫۷% است که با رشد اقتصادی این منطقه منطبق است.

بسیاری از پروژه های جدید خانه سازی در دبی شروع به کار کرده اند تا این جمعیت رو به افزایش را اسکان دهد تا فرصت های سرمایه گذاری بیشتری را برای سرمایه گذاران فهیمی که می خواهند بازگشت سرمایه بیشتری را داشته باشند، فراهم آورند.

ویزای خرید ملک: بزرگترین  منفعت خرید ملک  در دبی که می توانید از آن بر خوردار باشید این است که شما می توانید بر اساس آنچه که در دبی خریداری کرده اید، شایسته دریافت ویزای شهروندی شوید. الزامات خاصی است که شما باید به آنها منطبق شوید. مثلا، میزان دارایی های شما باید حداقل یک میلیون درهم امارات باشد. دارایی هایتان نباید در گرو باشد و باید کاملا قابل سکونت باشند.

هزینه پایین مالکیت: یکی از بزرگترین مزایای خرید ملک در دبی این گزینه می باشد چرا که هزینه مالکیت در شهر دبی بسیار پایین است.

بازگشت اجاره عالی: آیا می دانستید هزینه اجاره در دبی در مقایسه با سایر نقاط جهان خیلی بالاتر است؟ میانگین بازده اجاره در دبی ۱۰ %است. در بدترین حالت بازگشت اجاره به کمتر از ۵٫۸۲% نخواهد رسید و همین امر باعث شده تا دبی به بهترین مقصد برای سرمایه گذاران مستغلات تبدیل شود. بنابراین اگر می خواهید از فواید خرید املاک در دبی بهره مند شوید، درآمد بالای اجاره بها را فراموش نکنید.

تقدیر مناسب از سرمایه، وزارت شادی ، امنیت ، دیگر مزایای خرید ملک دبی است.

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...