هزینه های سفر به دبی

هزینه های سفر به دبی

در این مقاله به هزینه های سفر به دبی می پردازیم . همراه با داماک باشید.

دبی شهری گران است و هزینه‌ها در آن به‌ طور متوسط 75% بیشتر از تهران می‌باشد. مدیریت هزینه در این شهر پر از زرق ‌وبرق با مراکز تفریحی و خرید بسیار مشکل است. هزینه هر وعده غذا در دبی در رستورانی گران برای یک نفر از 30 درهم شروع می‌شود. اگر تمایل به صرف غذا به صورت دونفره و در یک رستوران معمولی را داشته باشید حدود 200 درهم هزینه خواهد داشت. اگر علاقه‌مند باشید که هزینه‌ ی کمتری صرف غذا کنید، می‌توانید مکدونالد را انتخاب کنید که یک وعده غذا در آن حدود 25 درهم برایتان هزینه خواهد داشت.

باید بگویم که هزینه غذا در دبی ارزان نیست، به همین خاطر به افرادی که قصد صرفه‌جویی دارند باید بگوییم که بهتر است مواد اولیه را خریداری کرده و خودشان آشپزی کنند.

کلان‌شهر دبی به هفت منطقه تقسیم‌ شده است و دانستن محدوده‌ی این هفت منطقه در کرایه حمل‌ونقل عمومی تأثیر بسیاری دارد. درست متوجه شدید هزینه‌ حمل‌ ونقل در دبی بستگی به محل اقامت شما دارد. برای استفاده از مترو و اتوبوس در دبی لازم است که نول کارت (Nol Card) را تهیه کنید. استفاده از مترو در دبی بسیار به‌ صرفه است، مترو نزدیک بیشترمراکز خرید دبی و اماکن تفریحی و حتی ساحل ایستگاه دارد. متروهای دبی پیشرفته هستند و بدون راننده فعالیت می‌کند.

ورودی تاکسی مبلغ 12 درهم است و برای هر کیلومتر در ترافیک روان 2 درهم است. اگر به ‌صورت دربست از تاکسی استفاده کنید؛ قیمت هر ساعت 25 درهم می‌شود. تاکسی‌های طوسی‌ رنگ به ‌صرفه‌ تر هستند.

مقاله گذشته راهنمای سفر به دبی را کامل توضیح دادیم با ما همراه باشید.

هزینه های سفر به دبی

هزینه های سفر به دبی و هزینه تفریحات دبی

هزینه های سفر به دبی و هزینه تفریحات دبی به این شرح می باشد :

قیمت ورودی برج خلیفه: بلندترین آسمان خراج دنیا بستگی به طبقات بازدید شما دارد در سایت trip advisor .قیمت حدودی از 69 دلار شروع شده است و بسته به طبقات بازدید شما و یا صرف غذا در رستوران هزینه و قیمت ورودی برج خلیفه متفاوت خواهد بود.

کشتی تفریحی دبی، کشتی کروز : تماشای مناظر زیبای دریایی در تورهای کروز و در کشتی‌های کلاسیک هیچ گاه از خاطرتان فراموش نخواهد شد، کشتی های کروز چه در مسیر دبی حرکت کنند و چه در سایر مسیرها بر اساس نوع و خدماتشان قیمت های مختلفی دارند اما کروزهای دبی قیمتشان از 22 دلار بابت هر نفر آغاز شده و بیشتر می‌گردد.

جت اسکی در دبی: هزینه جت اسکی به ازای هر نیم ساعت در دبی 125 درهم است. توجه داشته باشید که حداکثر 2 نفر می‌توانند به صورت همزمان از یک جت اسکی استفاده کنند. اگر بخواهید 1 ساعت از جت اسکی لذت ببرید هزینه آن در دبی 200 درهم خواهد شد.

هزینه مکالمات دبی

هزینه مکالمات دبی به این شرح است:

پیش از این که به هزینه مکالمات بپردازیم، جالب است بدانید که برقراری ارتباط به صورت ویدئو کال و استفاده از اپلیکیشن هایی مانند اسکایپ در دبی فیلتر است و باید به صورت تماس غیر تصویری ارتباط برقرار کنید.

 توصیه می کنیم که به جای استفاده از رومینگ در دبی سیم کارت خریداری کنید زیرا به صرف تر است و استفاده از آن آسان تر می‌باشد.

تهیه یک سیم‌کارت 100 درهمی و یا کارت بلیت 30 درهمی به ‌صرفه ‌تر از رومینگ تلفن همراه با سیمکارتهای ایرانی خواهد بود.

هزینه خرید پوشاک در دبی

هزینه خرید پوشاک در دبی نسبت به تهران گران تر است . در دبی برای خرید پوشاک برند مغازه‌های زیادی وجود دارند . برای آن که هزینه‌ها را بهتر متوجه شوید قیمت چند کالا را در دبی بیان می کنیم: یک جفت شلوار جین جنس خوب مانند لیوایز: 212.60 درهم - لباس زنانه مناسب تابستان از برندهایی مانند اچ اند ام: 188.15 1 درهم - یک جفت کفش نایک مناسب دوندگی: 335.70 درهم -  جفت کفش مردانه کلاسیک: 338.02درهم .

مطالب مشابه:

راهنمای سفر به دبی       سفر به دبی        سفر به دبی با کشتی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...