مهاجرت به امارات برای سرمایه گذاری

مهاجرت به امارات برای سرمایه گذاری

مهاجرت به امارات برای سرمایه گذاری ، یکی از راه های مهاجرت به این کشور می باشد. سرمایه گذاری در امارات انواع مختلفی دارد .

یکی از شهرهایی که برای سرمایه گذاری مناسب می باشد دبی است. سرمایه گذاری در امارات به دلایل گوناگون مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است .

سرمایه گذاری در مهارت های تخصصی ، مشوق های بخش خصوصی، مشارکت های تحقیقاتی بین المللی و نوآوری در درون دولت بر چهار استراتژی بنیادین بنا شده است که دولت و بخش خصوصی را ملزم می کند که بر این چهار مسیر استاندارد حرکت کنند  تا بینش بلند مدت دولت را عملی کنند.

مسیر اول؛ ایجاد محیطی مهیج برای نوآوری به شکل نهادهای حمایتی و تنظیم قوانین برای حمایت از آن ها بوده است. این ساختارهای تخصصی مانند، فضاهای مناسب نوآوری و همچنین زیرساخت های تکنولوژی را برای نوآوری در همه بخش ها ایجاد خواهد کرد. همچنین بر تحقیق و توسعه در زمینه های مختلف نوآوری متمرکز خواهد شد.

مسیر دوم؛ نوآوری های دولتی با نهادینه کردن شیوه های نوآورانه با حمایت از یک سیستم یکپارچه از ابزار مدرن است. این استراتژی به تمام نهاد های دولتی نیاز دارد تا هزینه هایشان را 1 درصد کاهش دهند و آن را برای پروژه های تحقیقاتی و نوآوری اختصاص دهد. برنامه های آموزشی و آموزش ملی در زمینه نوآوری نیز راه اندازی خواهند شد.

مسیر سوم؛ نوآوری بخش خصوصی را تشویق خواهد کرد تا شرکت ها را برای ایجاد مراکز نوآوری و تحقیقاتی علمی ، فن آوری های جدید و توسعه محصولات و خدمات نوآورانه ، تشویق کند .

مسیر چهارم، برای افراد با مهارت های نوآورانه با تمرکز بر علم ، فن آوری ، مهندسی و ریاضیات ، از جمله ایجاد وسایل آموزشی برای مدارس و دانشگاه ها می باشد.

در مطالب گذشته در مورد ساده ترین زاه های مهاجرت به امارات صحبت کردیم.

مهاجرت به امارات برای سرمایه گذاری

شرایط مهاجرت به امارات برای سرمایه گذاری

داماکdamac شرایط مهاجرت  به امارات برای سرمایه گذاری را برای شما تشریح می کند.

شرایط سرمایه گذاری در امارات و شاخص هایی که باعث پیشی گرفتن امارات از سایرین می باشد و همچنین عواملی که بر اقتصاد و تجارت امارات تاثیر گذار هستند در ذیل آمده اند: هزینه های رقابتی انرژی از لحاظ برق، آب و روغن- هزینه های رقابتی املاک و مستغلات؛ هزینه اجاره برای اجاره زمین هایی که برای اهداف سرمایه گذاری صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند، کم می شوند.

هزینه های تامین مالی رقابتی، سطح بالایی از نقدینگی و سیستم بانکی قوی حمایت شده توسط دولت- حداکثر هزینه گمرکی ۵ درصد است که کمترین نرخ در منطقه خاورمیانه است. در دسترس بودن کارگران ماهر و غیر ماهر در نرخ های بسیار مناسب- پیاده سازی بسیاری از توافقنامه های بین المللی و مقررات اصلاحاتی که از حقوق کار و حمایت از یک رابطه شفاف سالم بین کارفرمایان و کارکنان حمایت می کند. در دسترس بودن همکاری با کسب و کار های محلی و بررسی بازارهای مختلف درونی امارات متحده عربی و کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس.

امارات متحده عربی به خاطر سهولت در انجام کار، در رده های اول منطقه قرار دارد. این نتیجه گیری براساس سهولت در شروع کارو...انجام می شود. سیستم تنظیم تجارت بسیار کارآمد امارات ، طراحی شده است تا بسیاری از سرمایه گذار های خارجی را تشویق کند. یکی از روش های مهاجرت به امارات روش سرمایه گذاری بدون نیاز به اسپانسر است.

نوع دیگر اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در امارات، اقامت ۵ ساله بدون نیاز به حامی مالی با خرید ملک به ارزش ۵ میلیون درهم می باشد. در این روش هم شخص متقاضی حق برداشت سرمایه خود تا ۳ سال را ندارد و از این روش می تواند برای کل اعضای خانواده خود هم اقامت اخذ کند.

مطالب مشابه:

مهاجرت به امارات     آسان ترین راه های مهاجرت به امارات

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...