راهنمای دریافت وام املاک دبی

راهنمای دریافت وام املاک  دبی

داماک  damac راهنمای دریافت وام املاک را برای شما شرح می دهد.

افرادی که قصد خرید خانه در دبی را دارند می توانند از وام املاک دبی استفاده کنند. اما بهتر است که با احتیاط نسبت به دریافت وام اقدام کنید، زیرا احتمال دارد وام‌هایی بگیرید که قادر به بازپرداخت آنها نباشید.

شاید شما هم یکی از این افراد باشید که درآمد کافی برای خرید خانه نداشته باشید. در این رابطه ما روشی را برای شما معرفی می کنیم که دولت دبی برای آسایش شما در نظر گرفته است.

برای گرفتن وام املاک به فرآیندهای بیشتری نیاز است و همچنین باید قبل از آن چندین تأییدیه و بیمه از قبل تهیه کنید. برای افرادی که قصد خرید یک ملک در دبی را دارند، وام املاک حدود 75-80 درصد از قیمت آن را پوشش می دهد و بقیه آن را باید فرد متقاضی پرداخت کند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام املاک دبی: آیدی کارت امارات، کپی پاسپورت و ویزا، اثبات درآمد برای افراد حقوق بگیر، کپی مجوز تجاری، برای افراد خویش فرما، نامه تخصیص (این نامه که جزئیات مسکن در آن مشخص شده، توسط مراجع ذیصلاح صادر می شود)، سه تا شش ماه گردش مالی حساب، توافق نامه خریدار، اثبات بودجه.

اگر همسرتان شاغل است، پیشنهاد می شود همه پس اندازتان را به یک حساب منتقل کنید، سپس این حساب را به درخواست وام‌ ضمیمه کنید تا بدین طریق نشان دهید پس انداز کافی برای کاهش ریسک بانک در حسابتان دارید.

راهنمای دریافت وام املاک دبی

راهنمای دریافت وام املاک دبی و منفعت های خرید ملک در دبی

در ادامه به راهنمای دریافت وام املاک دبی و منفعت های خرید ملک در دبی می پردازیم.

یکی از منفعت های خرید ملک در دبی ، رشد اقتصادی مداوم است؛ زمانی که پول های خود را بر روی املاک و به خصوص مستغلات خارج از کشور سرمایه گذاری می کنید، نه تنها بر روی یک خانه یا زمین به خصوص بلکه در اقتصاد آن کشور هم سرمایه گذاری کرده اید. اگر می بینید که در یک منطقه نمودار رشد اقتصادی درحال حرکت به سمت بالا است، نباید در سرمایه گذاری در آن منطقه تامل کنید.

رشد جمعیتی مداوم: اگر نگاهی به آمارها بیندازیم خواهیم دید که هم سال ۲۰۱۶، جمعیت به ۲٫۵ میلیون نفر رسیده است. با در نظر گرفتن همین نرخ رشد موجود در دبی ، جمعیت دبی در سال ۲۰۲۰ به ۳ میلیون نفر خواهد رسید. میانگین نرخ رشد در دبی ۴٫۷% است که با رشد اقتصادی این منطقه منطبق است.

بسیاری از پروژه های جدید خانه سازی در دبی شروع به کار کرده اند تا این جمعیت رو به افزایش را اسکان دهد .

پیشرفت و نوآوری مداوم: آیا ترجیح می دهید در شهری خانه بخرید که هیچ ایده نوآوارنه و خلاقانه ای ندارد و همیشه ایده های تکراری و کسل کننده دارد ؟ درحال حاضر دبی به یکی از هوشمند ترین شهرهای جهان تبدیل شده است. همیشه چیزهای جدیدی درباره دبی وجود دارد که همین یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی است.

ویزای خرید ملک: بزرگترین فایده خرید مستغلات در دبی که میتوانید از آن بر خوردار باشید این است که شما می توانید بر اساس آنچه که در دبی خریداری کرده اید، شایسته دریافت ویزای شهروندی شوید. الزامات خاصی است که شما باید به آنها منطبق شوید.

از دیگر موارد منفعت های خرید ملک در دبی

از دیگر موارد منفعت های خرید ملک در دبی عبارتنداز:

هزینه پایین مالکیت: در مقایسه با سایر نقاط جهان، هزینه مالکیت در دبی بسیار پایین تر است. این یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی است و شما نمی توانید این موضوع را نادیده بگیرید.

گزینه های متنوع: زمانی که برای سرمایه گذاری در مسکن به دبی می آیید و از فواید خرید مستغلات در دبی بهره مند می شوید، گزینه های متنوعی برای انتخاب وجود خواهد داشت. دو گروه اصلی شامل اموال تجاری و مسکونی می شود.

وزارت شادی: مسئولیت اصلی این وزارت ، تخمین میزان شادی مردم است و فعالیت هایی را در جهت بهتر شدن زندگی و شاد تر کردن مردمی که در دبی زندگی می کنند، انجام می دهد.

مطالب مشابه:

وام املاک دبی   نحوه دریافت وام املاک دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...