سفر به دبی با کشتی

سفر به دبی با کشتی

این روزها سفر به دبی با کشتی بسیار باب شده و خیلی از توریست ها به این فکر افتاده اند که به جای سفرهای هوایی، با کشتی راهی شهر  دیدنی دبی شوند.

به همین دلیل هم هست که خیلی از ایرانیان برای سفر به دبی، بار سفر را به مقصد جنوب کشورمان می بندند و از آن جا با کشتی راهی دبی می شوند. سفر دریایی به دبی مزایا و معایب خاص خودش را دارد و به عبارتی می توان گفت که هر کسی باید شرایط خودش را بسنجد و ببیند که در نهایت چه راهی برای سفر به دبی برایش مناسب تر است.

در انتخاب سفر به دبی با کشتی ، علاوه بر این که لحظات خوب و خوشی را برای خود رقم می زنید ، بلکه مسیر سفر برای شما لذت بخش و دیدنی است . پس اگر از مسافرت های تکراری خسته شده اید ، همین حالا یک سفر دریایی عالی برای دبی را انتخاب کنید و از زیبایی های سفر دریایی غافل نشوید و با سفر به شهر دبی با کشتی از لحظه لحظه سفر خود نتهایت لذت را ببرید.

برای سفر به دبی با کشتی، باید ابتدا اقدامات لازم در جهت اخذ پاسپورت خود را انجام دهید. چراکه امکان دریافت پاسپورت در زمان حرکت کشتی وجود ندارد و شما باید از چند روز قبل (حدودا 7 روز کاری) نسبت به اخذ پاسپورت دبی اقدام کنید.

قدم دوم برای سفر به دبی با کشتی، این است که شما باید از شهر محل زندگیتان به بندر لنگه بروید. در آنجا می توانید یک بلیط کشتی برای خودتان تهیه کنید و از راه دریایی، خودتان را به شهر دبی برسانید. در راه برگشت هم می توانید دوباره از دبی به مقصد بندرلنگه، یک بلیط کشتی تهیه کنید و سپس از بندر لنگه به شهر و دیار خودتان در ایران برگردید.

سفر به دبی با کشتی

مزایای سفر به دبی با کشتی

یکی از مهم ترین مزایای سفر به دبی با کشتی این است که راه رسیدن به دبی با این روش، جذابیت های خاص خودش را دارد و خودش یک تفریح به یادماندنی است. شما در طول سفر به دبی با کشتی می توانید آب های بی کران خلیج فارس و موجودات دریایی را ببینید و از دریانوردی لذت ببرید. گذشته از این مساله، مزیت دیگری که سفر با کشتی دارد، این است که شما با کشتی می توانید بار بیشتری را با خودتان از دبی به ایران بیاورید.

درواقع اگر شما بخواهید با هواپیما راهی دبی شوید و دوباره با هواپیما از دبی به ایران بیایید، نهایتا می توانید در هر مسیر به ازای هر نفر 20 کیلوگرم بار داشته باشید. اما اگر با کشتی این مسیر را طی کنید، می توانید نفری 50 کیلوگرم بار وارد کشتی کنید و اگر هم بارتان اضافه شد، فقط مبلغ 5 هزار تومان را به ازای هر کیلوگرم بار اضافه پرداخت کنید.

در نهایت اگر تصمیمتان را برای سفر با کشتی قطعی کردید، نوبت به محاسبه هزینه های سفر به دبی با کشتی می رسد. اولین هزینه ای که شما برای سفر به دبی با کشتی پیش رو دارید، هزینه اخذ پاسپورت دبی است. شما برای اخذ پاسپورت 14 روزه باید حدود 295 درهم را کنار بگذارید.

بعد از گرفتن پاسپورت دبی باید خودتان را به بندر لنگه برسانید که آن هم هزینه های خاص خودش را دارد. بسته به اینکه شهر شما چقدر از بندر لنگه دور است و اینکه شما با چه وسیله ای می خواهید به بندر لنگه بروید، این هزینه برای شما متفاوت خواهد شد.

تهیه بلیط سفر به کشتی با دبی

شما می‌توانید بلیت کشتی را هم اینترنتی تهیه کنید و اگر هم هنوز به خرید حضوری علاقه ‌مند هستید، برای شما این امکان وجود دارد که از آژانس‌های مسافرتی شهر محلی که زندگی می‌کنید بلیت سفربه دبی با کشتی را بخرید و یا وقتی شهرهای ساحلی جنوب می‌روید، خودتان بلیت کشتی را خریداری کنید، آژانس‌های مسافرتی در بندرعباس، بوشهر، بندرلنگه و خرمشهر وجود دارد که گردشگران می‌توانند به ‌راحتی از این دفاتر بلیت خود را بخرند و برای ورود به امارات پاسپورت یک‌ ماهه صادر می‌شود.

همیشه با نزدیک شدن فصل تابستان، سفرهای تفریحی و خانوادگی شروع می‌شود ولی ما به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید سفر دریایی به دبی را تجربه کنید با توجه به گرم و شرجی بودن هوای این شهر، سعی کنید در ماهای خنک و سرد این سفر را تجربه کنید.

اگر هم شرایط سفر در این فصل‌ها را ندارید، نگران نباشد چون همه‌ ی امکانات خنک‌کننده برای شما مهیا می‌شود و در کل سفر دریایی با کشتی به شهر توریستی دبی تجربه‌ای متفاوت و دل‌نشین را با هزینه‌ی بسیار کمتر برای شما به وجود می‌آورد.

مطالب مشابه:

سفر به دبی     راهنمای سفر به دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...