وضعیت اشتغال در دبی

وضعیت اشتغال در دبی

وضعیت اشتغال در دبی مطلوب است و در زمینه های مختلفی از جمله رشته های فنی،درمان و سلامت،صنعت توریسم،شغل های مشاوره ای مانند خدمات هتلداری،حسابداری و بسیاری از موقعیت های شغلی گوناگون فرصتی را فراهم آورده است تا از سرتا سر جهان برای اخذ این فرصت ها مشتاقان زیادی فراهم شود.

در مقالات گذشته در مورد اشتغال در دبی و شغل های پردرآمد دبی صحبت کردیم در ادامه برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت اشتغال در دبی با داماک گروپهمراه باشید.

دبی از نظر ساختار کلان شهری لوکس به حساب می آید از همین رو مقصد گردشگری،اشتغال و اقامت در این شهر محبوبیت زیادی دارد. کار در دبی برای ایرانیان به چند علت یکی از گزینه هایی است که باید به آن به طور جدی فکر کرد و پس از سبک و سنگین کردن، به تصمیم گیری در مورد آن پرداخت.

اگر بتوانید ویزای کاری دبی را اخذ کنید و به کار در دبی مشغول شوید، به احتمال زیاد، درآمد و حقوق قابل قبول یا شاید هم بتوان گفت زیادی قابل قبولی خواهید داشت.

وضعیت اشتغال در دبی

اطلاعاتی برای کار جویان در دبی و وضعیت اشتغال در دبی

اطلاعاتی برای کار جویان در دبی و وضعیت اشتغال در دبی :صنعت خدمات و اشتغال در دبی،از مدلینگ وطراحی لباس گرفته تا هتلداری،سال به سال با رونق بیشتری همراه میشود.و به همین دلیل خود را به تخصص و تجربه و مدرک صلاحیت حرفه ای در ایران مجهز کنید.

از طریق لینکدین،با کارفرمایان و کارجویان و متخصصان مشغول به کار در این کشور آشنا شوید و از حقوق و دستمزد و بیمه،شرایط کاری،تسهیلات و خدمات مربوطه به روز آگاه شوید.

هر اندازه سابقه کاری شما و مدارک صلاحیت حرفه‌ای شما بهتر و قوی‌تر باشد، ‌شانس استخدام شما در کارهای تخصصی با حقوق بالا در دبی، به خصوص در زمینه پزشکی، مهندسی و آی تی بیشتر خواهد شد.

برای آشنایی با فرصت‌های کسب و کار و تعامل با شرکت‌های دبی، در نمایشگاه GITEX یا نمایشگاه‌های صنعتی تخصصی این کشور شرکت کنید.

ساعات کاری در شهر دبی

ساعات کاری در شهر دبی عبارتند از:

ساعت کاری بانک ها : 8:00 - 13:00

مراکز دولتی : 8:00 – 14:00

سفارتخانه ها : 8:45 – 13:30

مراکز خرید : 10:00 – 22:00 و جمعه ها 14:00 – 22:00

مراکز خصوصی دو شیفته : 8:00 – 13:00 و 16:00 – 19:00

مراکز خصوصی یک شیفته : 8:00 – 1800.

معرفی چند تخصص مورد نیاز برای کار در دبی و مشاغل مورد نیاز در دبی

مهندسی IT نرم افزار، طراحی گرافیک

یکی از  تخصص های مورد نیاز برای کار در دبی و بطور کلی تمام دنیا، مهارت ها و دانش های مربوط به علوم کامپیوتر است. شرکت های بزرگی در دبی هستند که نیازمند متخصصان علوم کامپیوتر می باشند. با گسترش اینترنت و آنلاین شدن بسیاری از فرآیندها، شرکت ها در صنایع مختلف، تمایل و البته نیاز شدیدی به وارد شدن به دنیای تکنولوژی و بهره برداری از فرصت های نهفته در آن دارند. بنابراین موقعیت کار برای متخصصان علوم کامپیوتر در دبی، بسیار عالی می باشد.

معماری و مهندسی

دومین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی، مربوط به ساخت و ساز و طراحی و معماری می باشد.ساختمان ها، برج ها، مراکز خرید و مراکز تفریحی، هتل هایی با امکانات فوق العاده و بسیاری از طرح های عمرانی دیگر کار معماران و مهندسانی در دبی می باشد که همه در تلاشند تا دبی را به محبوب ترین شهر توریستی جهان تبدیل کنند. بنابراین اگر تخصص شما در حوزه معماری و مهندسی های مرتبط مانند مهندسی عمران می باشد، کار پر طرفدار و پر درآمدی در دبی نصیبتان خواهد شد.

مشاغل مربوط به حوزه گردشگری، حمل و نقل، مخابرات و پتروشیمی در این کشور مورد نیاز است.ممکن است با گذشت زمان تنوع اش بیشتر شده باشد.

و میانگین حقوق مشاغل در دبی به این صورت است:

1.میانگین حقوق کار حسابداری در دبی، ماهیانه بیش از ۱۴۰۰۰ درهم می باشد.

2.میانگین حقوق کار معماری در دبی، ماهیانه ۲۵۰۰۰ درهم می باشد.

3.میانگین حقوق کارهای مرتبط با زیبایی در دبی، ماهیانه معادل ۸۰۰۰ درهم می باشد.

4.میانگین حقوق کار تدریس و آموزش در دبی، ماهیانه بیش از ۱۴۰۰۰ درهم می باشد.

چگونه ویزای کار در دبی را بگیریم؟

اولین اقدام برای دریافت ویزای کار دبی، پیدا کردن کارفرماست که رزومه و قابلیت شما را نیاز داشته باشد. او باید دعوت‌نامه برای شما صادر کرده و موافقت وزارت کار در دبی را بگیرد. صلاحیت تکمیلی متقاضی استخدام را وزارت کار در دبی بر عهده دارد.

پس از صدور موافقت‌نامه وزارت مربوطه، روادیدی به منظور ورود به این کشور به شما داده خواهد شد که زیر ۳ ماه اعتبار دارد. کارفرما پس از ورود شما به دبی، برای کارت کار (LABOUR CARD) اقدام کرده که ۲۴ ماه اعتبار دارد. برای گرفتن ویزای کار دبی، مدت شما محدود خواهد بود.

مظالب مشابه:

اشتغال در دبی    شغل های پر درآمد در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

 

  

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...