وام های بلند مدت بدون بهره در دبی

وام های بلند مدت بدون بهره در دبی

شما با گروه داماکdamac می توانید وام های بلند مدت بدون بهره در دبی دریافت کنید.

دبی وام های زیادی را به مشتریانش اعطا می کند. از جمله وام خودرو، وام مسکن، وام شخصی و تجاری.

وام های شخصی به تایید وثیقه نیاز ندارند و شاید بانک از شما بخواهد که حقوقتان را به حساب منتقل کنید. بانک ها این نوع وام ها را به کارفرمایانی که شرکت هایشان مجاز است می دهند.

مدارک مورد نیاز برای تقاضای این نوع وام: آیدی کارت امارات، پاسپورت معتبر به همراه ویزای اقامت معتبر، برگه انتقال حقوق(در صورت نیاز بانک)، چک‌های منقضی شده برای EMI(اقساط ماهانه معادل) به دلایل امنیتی ( در صورت نیاز بانک)، گردش حساب سه ماهه بانکی به همراه اعتبار حقوق.

وام خورو هم جزو وام های شخصی به حساب می آید .تنها تفاوت در این است که سند خودرو نزد بانک گرو نگه داشته می شود. مدارک مورد نیاز: فرم درخواست برای خودرو، همراه با قیمت آن، ویزای معتبر، گواهینامه رانندگی، گواهی حقوقی یا اثبات درآمد، گردش مالی حساب( سه یا شش ماهه، بستگی به نظر بانک)، گواهی شراکت ( برای کسب و کارهای مشارکتی)

وام مسکن برای افرادی که قصد خرید ملک در دبی را دارند مناسب است و حدود 80 درصد از قیمت آن ها را تحت پوشش قرار می دهد. مدارک مورد نیازبرای گرفتن وام مسکن: کپی مجوز تجاری، برای افراد خویش فرما، نامه تخصیص (این نامه که جزئیات مسکن در آن مشخص شده، توسط مراجع ذیصلاح صادر می شود)، اثبات درآمد برای افراد حقوق بگیر، آیدی کارت امارات، کپی پاسپورت و ویزا، اثبات بودجه، توافق نامه خریدار، سه تا شش ماه گردش مالی حساب.

وام تجاری برای کسانی مناسب است که می خواهند به کسب و کارشان رونق ببخشند و یا قصد دارند آن را گسترش دهند.

در مورد وام املاک دبی و نحوه دریافت وام املاک دبی در مقاله های قبل صحبت کردیم با داماک برای دریافت اطلاعات بیشتر همراه باشید.

وام های بلند مدت بدون بهره در دبی

وام های بلند مدت بدون بهره در دبی و انواع حساب بانکی در دبی

در این بخش به وام های بلند مدت بدون بهره در دبی و انواع حساب بانکی در دبی می پردازیم.

حساب بانکی شخصی: افراد دارای اقامت دبی متناسب با هر فعالیت این امکان را دارند که از حساب شخصی ، دسته چک و کارهای اعتباری ، وام شخصی و تسهیلات بانکی بهره مند شوند. محدودیت های ترانسفر مالی در حساب های شخصی بین حداقل 30 تا 100 هزار درهم در 24 ساعت می باشد و برای ترانسفرهای مالی مبالغ بالای 100 هزار درهم ضروریست که منبع مالی هر پرداخت بصورت نقد مشخص باشد. دارندگان حساب شخصی از امکانات سرویس های بانکی انلاین و کارهای ای تی ام ATM برخوردارند.

مدارک لازم برای افتتاح حساب بانکی شخصی: کپی آخرین قبص آب و برق محل سکونت، آدرس پستی محل سکونت (ارائه سند ملک برای مالکین ، ارائه کپی اجاره نامه برای مستاجر) ، کپی و اصل پاسپورت متقاضی، اصل و کپی کارت اقامت دبی، برای کارمندان ، نامه و فیش حقوقی از شرکت محل کار Salary Certificate، تکمیل و امضاء فرم های ثبت نام بانکی در شعبه بانک منتخب.

حساب بانکی شرکتی: شرکت های ثبت شده در دبی ،متناسب با هر فعالیت این امکان را دارند که از حسابهای مختلف شرکتی در بانک های مختلف ، دسته چک و کارهای اعتباری شرکت ، وام های بلند مدت بدون بهره و تسهیلات مالی برای شرکت با برترین امکانات و خدمات آنلاین بهره مند شوند. نقل و انتقالات مالی در حساب های شرکتی محدودیت نداشته و یک شرکت می تواند در یک حساب با ارزهای مختلف مانند یورو ، دلار و درهمی تبادلات تجاری جداگانه را اجرایی کند. حساب های شرکتی بنا بر تقاضای مدیر عامل و دارنده حق افتتاح حساب بنا بر اساسنامه رسمی شرکت می تواند در کنترل تنها مدیر عامل و یا شرکا باشد.

مطالب مشابه:

وام املاک دبی   نحوه دریافت وام املاک دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...