دریافت اقامت دبی از طریق ازدواج

دریافت اقامت دبی از طریق ازدواج

دریافت اقامت دبی از طریق ازدواج یکی از راه های گرفتن اقامت این شهر می باشد.

در صورتی که شوهر شاغل باشد و همسر خود را به لحاظ مالی حمایت نماید، می بایست درخواست اقامت را امضا و ثبت نماید و در صورتی که زن زیر 25 سال سن داشته باشد نیاز تاییدیه مدیر کل قسمت تابعیت و اقامت دارد.

برای دریافت اقامت دبی از طریق ازدواج، شوهر قادر خواهد بود برای همسر خود ویزای سفر تدارک ببیند و وی قادر خواهد بود بر طبق این ویزا به دبی سفر نماید و بعد از ورود به دبی ، شوهر می بایست جهت اخذ ویزای اقامت از طرف همسر خود تقاضا دهد.

این پروسه می بایست در مدت شصت روز صورت پذیرد و اگر بیشتر از شصت روز به طول انجامد، شوهر برای هر روز تأخیر می بایست مبلغ 25 درهم جریمه پرداخت نماید. شوهر می  بایست از سفارت گواهی اخذ نماید تا اثبات نماید که وی فقط حامی مالی همسر خود است و این گواهی می بایست از سوی وزارت امور خارجه تایید گردد.

مدارک لازم ازدواج در دبی: حداقل حقوق برای حمایت مالی از همسر 4000 درهم، درخواست برای ویزای سفری تا همسر شما بتواند وارد دبی شود. کپی گذرنامه، کپی گذرنامه همسر، یک برگ کپی از کارت Egate متقاضی، سند ازدواج تایید شده توسط وزارت امور خارجه، گواهی تعیین میزان حقوق، ارائه قرارداد کاری، معاینه پزشکی همسر در یک بیمارستان یا درمانگاه مجاز، هزینه درخواست فرم الکترونیکی که 100 درهم می باشد. ویزا باید بعد از 3 سال اقامت، تمدید شود. اصل گذرنامه همسر، یک برگ کپی از پاسپورت همسر، سه قطعه عکس در اندازه گذرنامه همسر، هزینه 100 درهم برای هر سال تمدید ویزای اقامت.

دریافت اقامت دبی از طریق ازدواج

دریافت اقامت دبی از طریق ازدواج و ازدواج اسلامی

دریافت اقامت دبی از طریق ازدواج و ازدواج اسلامی، موضوع مورد بحث این قسمت از محتوای ماست . همراهان گرامی تا پایان مقاله با داماک گروپ damacgroup باشید.

ازدواج اسلامی در دادگاه شریعت انجام می گیرد و داماد می بایست مسلمان باشد، همچنین پدر عروس می بایست حتما در دادگاه حضور داشته باشد و موافقت خود را با ازدواج اعلام نماید. در صورت فوت پدر عروس، بستگان مرد عروس می توانند به جای پدر عروس در دادگاه حضور داشته باشند.

اگر عروس، قبلا طلاق گرفته باشد و یا بیوه و غیر مسلمان باشد، احتمال دارد به مدارک دیگر نیز احتیاج باشد، همچنین برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در ارتباط با پروسه ازدواج می توانید با مدیر بخش ازدواج دادگاه های شهر دبی ارتباط برقرار نمایید.

در مقاله دریافت اقامت دبی از طریق ازدواج، به بررسی شرایط اخذ اقامت از این طریق و مدارک و شرایط لازم پرداخته خواهد شد .

دریافت اقامت دبی از طریق ازدواج مسیحی

دریافت اقامت دبی از طریق ازدواج مسیحی، یکی دیگر از راه های دریافت اقامت این شهر می باشد. فرقه یا مذهب عروس و داماد، در محل برگزاری ازدواج مهم می باشد، زیرا متقاضیان بعضی فرقه ها فقط با اعضای فرقه خود ازدواج می نمایند.

مکان عروسی احتمال دارد در کلیسا و در صورت موافقت مقام مربوطه در مکان دیگری اعلام شود و عروسی انجام پذیرد. از جمله شرایط مهم برای ازدواج، داشتن حداقل سن قانونی 18 سال برای عروس و سن 18 الی 21 سالگی برای داماد می باشد. زوجین می بایست بعد از مراسم ازدواج یک نسخه امضا شده از ثبت ازدواج را به مراکز معتبر زیر ارائه دهند:

دادگاه دبی- وزارت دادگستری- وزارت امور خارجه . بعد از انجام مراحل فوق، متقاضیان می بایست سند ازدواج را برای احراز هویت به سفارت تحویل دهید و احراز هویت فقط به منظور تأیید واقعی بودن سند ازدواج می باشد و به معنای رسمی بودن ازدواج نمی باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اقامت دبی و اقامت دبی برای ایرانیان و اقامت 4 ساله با مقالات داماک گروپ همراه باشید.

مطالب مشابه:

اقامت دبی      دریافت اقامت دبی برای ایرانیان

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...