اجاره دفتر کار

اجاره دفتر کار:

شما می توانید با اجاره دفتر کار با امکانات مورد نیاز در شهر دبی داشته باشید.

دفتر کار شما می تواند در شهر دبی باشد و در صورت درخواست منشی متخصص و آشنا به امور منشی گری جهت رفع نیاز دفتر کار ، شما معرفی می گردد .

 کارهای دفتر مجازی دبی به صورت مبله همراه با امکانات یک دفتر کار واقعی ارائه می شود .

شما می توانید دفتر کار خود را به سرویس های مجازی دفتر مجازی دبی مجهز کنید و دفتر کار خود را به صورت ۲۴ ساعته برای پاسخ گویی به مشتریان خود باز نگه دارید.شما باید  سرویس دفتر مجازی که بر روی یک خط اختصاصی فعال می شود را به همراه سرویس منشی مجازی ، تلفن گویا و فکس  های مجازی فعال نمایید.

از این پس با کمترین هزینه ممکن دفتر کار خود را در دبی برای افراد در نظر بگیرید، دفتر مجازی دبی در مقابل دفتر کار مجازی توانسته است با کمترین هزینه ممکن برای کاربران خود ، دفتر کار با کلیه امکانات یک دفتر کار در شهر دبی برای شما فراهم نماید.

 مزیت  اجاره  دفتر کار در شهر دبی:

  • فراهم اوردن تمامی امکانات برای دفتر کار

  • کاهش زمان جهت یافتن مکانی مناسب

  • مدیریت مجازی دفتر کار از طریق سرویس های دفتر مجازی دبی

اجاره دفتر کار

شرایط  داشتن دفترکار دردبی :

فرصت های  دفترکار در دبی در سراسر این کشور فرهنگی متنوع می باشد ، اما اکثر دفترکار در دبی  و در ابوظبی یافت می شوند. هزینه  های زندگی به خصوص در این دو شهر نسبتا گران می باشد، اما با توجه به میزان درآمد، شرایط زندگی در این شهرها مطلوب می باشد.

شهروند های  بومی دبی و امارات  تنها حدود ۲۰ درصد از کل جمعیت را تشکیل می دهند. تقریبا یک چهارم دیگر عرب و ایرانی، نیمه آسیای جنوبی و سایر مهاجران از کشور های غربی و آسیای شرقی می باشند. در مجموع، حدود ۹۰ درصد کل نیروهای کار کشور امارات را نیروی کار خارجی تشکیل داده است.

منابع پتروشیمی طبیعی دبی به تأمین مالی رونق ساخت و ساز و رشد اقتصادی این کشور به عنوان یک مقصد توریستی کمک کرده اند. دبی  از لحاظ استراتژیک در خلیج فارس، مرکز تجارت بزرگ می باشد و یکی از بزرگترین واردکنندگان و صادرکنندگان  کل جهان می باشد.

ساعت های  دفاترکار در دبی چگونه است؟

روزهای کاری دفتر مرکزی دبی هشت ساعت یا نه ساعت  می باشد. این ممکن است ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۵:۳۰ بعد از ظهر، ۹:۰۰ صبح تا ۶:۰۰ صبح باشد یا در دو روز تقسیم شده باشد،بستگی به کار شما یا دفاتر کار شما دارد.

تعطیلات

حقوق بازنشستگی سالانه  برای کارکنان بخش  های خصوصی ۳۰ روز تقویم پس از یک سال خدمات می باشد. کارکنانی که خدمات شش ماهه را تکمیل می کنند دو روز در ماه محاسبه می شوند مالیات بر درآمد و مالیات بر ارزش افزوده در دبی ،مالیات بر درآمد بر مبنای حقوق و دستمزد در امارات نیست.

دفتر کار شيک و مجلل در دبي

مزایای راه اندازی کسب و کار در دبی را نام ببرید:

مالیات کم

دبی هنوز با افتخار بر روی درآمد های شخصی و حقوقی، مالیات صفر را اعمال می نماید. تنها مالیاتی که در امارات باید درباره آن آگاه باشید، مالیات بر ارزش افزوده می باشد که به صورت ثابت 5% می باشد.

اقتصاد انعطاف پذیر در دبی

این اقتصاد متکی به نفت نمی باشد زیرا ؛که کمتر از ۶٪ درآمد این کشور از محصولات نفتی و گاز می باشد.

برای غیر نفتی کردن اقتصاد، دبی با ساخت املاک، گردشگری، صادرات دوباره، تبدیل شدن به هاب منطقه، تبدیل شدن به مرکز مالی منطقه، اقتصاد های  خود را متنوع کرده است.

 دبی  در فهرست بهترین کشور های سال 2017، جایگاه 23 را دارد و با فاصله کمی از اسپانیا و ایرلند و حتی از پرتغال و یونان قرار دارد.  هزینه های زندگی کردن در دبی مناسب می باشد .

پشتیبانی استارت آپ

دبی خانه بسیاری از کمپانی هایی است که از استارت آپ ها حمایت می کنند و به دنبال ایده هایی جدید هستند و همین باعث می شود تا کسب و کار در این منطقه گسترش داشته باشد.

کیفیت بالای زندگی در دبی داماک  damac با ارائه ویلاهای لاکچری ، سوئیت های لوکس، آپارتمان های فول فرینش با اقساط بدون بهره با تمامی امکانات در دبی فراهم می کند.

مطالب مشابه:

فروش دفتر کار در دبی  دفتر مجازی دبی    

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...