پاسپورت امارات

پاسپورت امارات :

پاسپورت امارات و مهاجرت به امارات و روش های دریافت اقامت امارات در این مقاله مورد تحلیل قرار گرفته است.

به طور کلی روش های مهاجرت و اخذ پاسپورت در امارات از طریق 5 روش کلی انجام پذیر می باشد. این روش شامل :

  • پاسپورت امارات از طریق کار
  • پاسپورت امارات از طریق تحصیل
  • پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری
  • پاسپورت امارات از طریق تولد
  • پاسپورت امارات از طریق ازدواج

که این 5 روش کاملا قانونی بوده و این طریق می توناید پاسپورت امارات را دریافت کنید. برخی از افراد به دنبال گرفتن پاسپورت امارات می باشند، از این رو در این نوشتار روش های مختلف اخذ پاسپورت امارات و شرایط مورد نیاز برای هر روش شرح داده شده است.

 توجه به این نکته ضروری می باشد که اقامت و تابعیت امارات متفاوت می باشد. افرادی که اقامت امارات را دارند از برخی از حقوق شهروندی همچون امکان شرکت در فعالیت های سیاسی محروم می باشند و در صورتی که شرایط مورد نیاز اقامت را برآورده نکنند از این کشور اخراج می شوند. اما کسانی که تابعیت و پاسپورت امارات را دارند، از تمامی حقوق شهروندی برخوردارند و رابطه خوب و سیاسی با دولت این کشور دارند.

پاسپورت امارات

پاسپورت امارات و شرایط های عمومی:

داماک damac در این قسمت از مقاله به پاسپورت امارات و شرایط های عمومی آن می پردازد.

امارات کشوری ثروتمند است که در خاورمیانه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی شرایط بسیار مناسبی دارد. هر یک از هفت شهر امارات زیر نظر یک شیخ می باشد که به هفت شیخ نشین معروف می باشد. ابوظبی، دبی، شارجه، فجیره، عجمان، ام القوین و راس الخیمه هفت شهر امارات هستند که هر یک از این امیران برای منطقه خود استقلال دارند اما در نهایت زیر نظر حاکم امارات عمل می کنند.

این کشور مملو از ذخایر نفتی می باشد که ثروت این کشور نیز از نفت آن می باشد. زبان رسمی این کشور عربی است و واحد پول آن نیز درهم امارات می باشد. در سال های اخیر کشور امارات به شدت توسعه داده شده و در حال حاضر این کشور از کیفیت زندگی خوبی در این کشور  برخورداراست. شرایط کار در این کشور نسبتا عالی  است و همین موضوع باعث علاقه مردم جهت کار در این کشور شده است. اما باید به این نکته توجه نمود که اکثر افرادی که در این کشور زندگی می کنند به خصوص ایرانی ها به راحتی در میان مردم این کشور پذیرفته نخواهند شد و نمی توانند به راحتی اقامت دائم این کشور را به دست آورند.

روش های اخذ پاسپورت امارات:

روش های اخذ پاسپورت امارات:جهت مهاجرت به کشورهای مختلف و اخذ اقامت آن کشور از چندین روش می توان اقدام نمود که در بعضی از این روش ها شخص می تواند به اقامت و در نهایت به تابعیت دست یابد و در بعضی از روش ها این امکان مهیا نمی باشد.

پاسپورت امارات از طریق کار:

جهت اقدام برای ویزای کاردر  کشور امارات نیاز است که شما یک دعوت نامه کاری  از امارات داشته باشید. برای این موضوع  باید  کارفرما در این کشور برای شما این نامه را ارسال نمایند و ارسال این نامه در صورتی است که کارفرما برای این شغل در کشور امارات هیچگونه متقاضی پیدا نکند و از شما برای کار درخواست نماید. بعد از دریافت نامه شما از اداره کار در امارات، اجازه کار دریافت می کنید و مدت زمان این اجازه کار تقریبا  دو ماه است. در کشور امارات کارهای مربوط به استخدام شما و حتی هزینه هایی که در این پروسه پیش رو خواهید داشت به عهده کارفرمای شما می باشد.

پاسپورت امارات از طریق تحصیل:

کشور امارات در زمینه تحصیل و آموزش کیفیت خیلی  بالایی دارد. دانشگاه های این کشور به دو نوع خصوصی و دولتی تقسیم شده اند. شهروندان کشور امارات فقط می توانند در دانشگاه های دولتی مشغول تحصیل شوند و دانشگاه های خصوصی و بین المللی  فقط برای دانشجویان خارجی امکان تحصیل به زبان عربی و انگلیسی را فراهم کرده است.

دانشگاه های خصوصی کشور امارات رنکینگ خوبی در بین دانشگاه های جهان دارند.

همچنین بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان مانند دنشگاه نیویورک، سوربن، واشنگتن در این کشور شعبه دارند.

دیگر روش های اخذ پاسپورت امارات

دیگر روش های اخذ پاسپورت امارات را برای شما شرح می دهیم .

پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری در امارات یکی از راه های دریافت اقامت در این کشور می باشد. کشور امارات کشوری است که در زمینه های مختلف بسیار رشد و پیشرفت داشته است و با توجه به زیر ساخت های بسیار قوی و شیک در کشور امارات و نرخ تولید ناخالص داخلی مناسب در این کشور که در نمودار زیر مشخص شده است.

پاسپورت امارات ازطریق تولد:

بسیاری از افراد به دنبال دریافت پاسپورت امارات از طریق تولد فرزند خود در این کشور می باشند زیرا در بعضی از کشورها می توانند از طریق تولد فرزند به اقامت آن کشورها دست یافت. در صورتی که شخص از پدر اماراتی و مادر خارجی متولد شده باشد ودر صورتی که پدر کودک نامعلوم باشد نیز به کودک تابعیت و پاسپورت امارات بهش داده خواهد شد.

:پاسپورت دبی از طریق پناهندگی :سپوپ

دریافت پاسپورت امارات از طریق پناهندگی ممکن است برای بسیاری از عزیزان مورد سوال باشد. پناهندگی اغلب در مورد افرادی اتفاق می افتد که به دلیل در خطر بودن جانشان یا به دلایل مختلفی از جمله دلایل سیاسی، مذهبی، اجتماعی در کشور خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته و ادامه زندگی در کشورشان برای آن ها غیر ممکن باشد.

پاسپورت امارات از طریق ازدواج:

ازدواج در کشور امارات مشابه با ازدواج در کشورهای دیگراست و شرایطی را برای زوجین فراهم می آورد تا بتوانند در کنار هم زندگی کنند. کشور امارات نیز شرایط به خصوصی برای این موضوع تعیین نموده است که نسبتا با شرایط کشورهای دیگر متفاوت می باشد. براساس قوانین کشور امارات در صورتی که مرد تبعه امارات با یک زن خارجی ازدواج نماید می تواند برای همسرش درخواست اقامت نماید و اقامت امارات را بگیرد  قطعا در صورتی که ازدواج به صورت حقیقی اتفاق افتاده باشد با درخواست او موافقت می شود. 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...