خرید و فروش ملک قسطی در دبی

خرید و فروش ملک قسطی در دبی

خرید و  فروش ملک قسطی در دبی این روز ها رونق بسیار زیادی دارد ،افزایش قیمت ها باعث شده افراد برای خرید خانه های مد نظرشان به خرید آپارتمان های قسطی روی بیاورند و فرصتی برای پیشرفت در زندگیشان  باشد .

امکانات و تسهیلات ملک یا آپارتمان در دبی :

زمین بدمینتون

مسیر پیاده روی

استخر های روباز

باربیکیو

سونای خشک و بخار

باشگاه بدنسازی

لابی زیبا با طراحی خاص

سالن پذیرایی

پارکینگ های  سرپوشیده

به امکانات دیگری از جمله زمین گلف، استخر، زمین بازی ، مدرسه ، مرکز خرید و پارک می توان اشاره کرد .

برندترین و بزرگترین شرکت ساختمانی در دبی داماک می باشد . برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد خرید و فروش ملک قسطی در دبی با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید.

بهترین املاک فروشی در دبی:

دبی در سطح جهانی به عنوان یکی از مطلوب ترین مکان ها برای سرمایه گذاری در املاک شناخته شده است.سرمایه گذاران داخلی و خارجی به یک نسبت در جست و جوی بهترین املاک فروشی در دبی بوده اند.دلیل اصلی این امر سیاست های مطلوب است.

امارات یکی از کشورهای جهانی است و این قابلیت را دارد که در سطح اقتصاد بین الملل چالش برانگیز باشد.این کشور دارای زیر ساخت تجاری و ارتباطات برجسته بوده است. در واقع کل امارات به عنوان  یکی از دارندگان بهترین سیاست در جهان شناخته شده است. در ساخت طرح های محنصربفرد تجاری و مسکونی مانند یک پدیده ظهور کرده تا تقاضای سرمایه گذارانی که در جست و جوی ویلا یا اپارتمان های فروشی در دبی هستند تامین کند.

 خرید و فروش ملک قسطی در دبی

شرایط خرید و فروش ملک قسطی در دبی

به بررسی شرایط خرید و فروش ملک قسطی در دبی مطابق قانون دبی میپردازیم. افراد برای خرید ملک در دبی هیچ گونه محدودیت قانونی نداشته و آزادانه می توانند به خرید و فروش ملک در دبی بپردازند. هم اکنون مسئول و متولی نظارت بر فعالیت بازار املاک دبی اداره اراضی برای دبی می باشد.

نکته دیگر در خصوص شرایط سرمایه گذاری در بخش املاک و خرید ملک در دبی اطلاع از شرایط خرید ملک برای شهروندان خارجی است. مطابق قانون در سال 2005 در رابطه با بخش املاک دبی، شهروندان خارجی مجاز به خرید و مالکیت ملک ساخته شده می باشند و مجاز به مالکیت در بخش زمین نیستند. پس خارجی ها در دبی می توانند از 4 سیستم زیر صاحب ملک و املاک  شوند:

  • تملک: در دبی به شهروندان خارجی اسناد مالکیت واحدهای مسکونی به مدت 99 سال داده می شود. این امر به آنها اجازه خرید و فروش و معامله آپارتمان ها و ویلاها را می دهد.
  • مصالحه: شهروندان خارجی می توانند با این قرارداد، واحدهای مسکونی در این کشور را به مدت 50 سال تملک کنند و در صورت توافق طرفین قرارداد قابل تمدید می باشد. پس قرارداد مصالحه به مالک اجازه بهره برداری، ساخت و ساز یا مرمت ملک را در دوره ای خاص می دهد.
  • اوسوفراکت: با این قرارداد شهروندان خارجی می توانند واحدهای مسکونی را بدون تغییر کاربری به مدت 99 سال تحت تملک خود قرار دهند.
  • اجاره های بلند مدت: اجاره به مدت کمتر از 25 سال مجاز می باشد.

 

در میان منطقه های دبی ، لولو، ساحل الرها، ساع السداریه  در حال حاضر از بازار معامله خوب و نرخ خرید و فروش مطلوبی برخوردار هستند و به سرمایه گذاران  خرید ملک توصیه می شوند.

شرایط سرمایه گذاری در دبی

شرایط سرمایه گذاری در دبی:یکی از ارزشمندترین تصمیمات برای سرمایه گذاری خارجی خرید ملک  و املاک در دبی می باشد چرا که شما با این کار می توانید صلاحیت اخذ ویزای اقامت 5 ساله  در دبی را به دست آورید. دبی یکی از مراکز اصلی اقتصادی و از کانون های معتبر مالی و اعتباری بین المللی به شمار می اید که همواره در صدر توجه سرمایه گذاران جهانی قرار دارد. سرمایه گذاران خارجی به روش های مختلفی می توانند در این کشور سرمایه گذاری کرده و از این طریق اقامت خود و خانواده ی خود را تضمین کنند. امارات  به شهروندان خارجی اجازه زندگی، کار و تحصیل بدون نیاز به اسپانسر های اماراتی را می دهد. شما می توانید با سرمایه گذاری  در امارات اقامت این کشور را به راحتی دریافت نمایید.

داماک  damac با ارائه ویلاهای لاکچری ، سوئیت های لوکس، اپارتمان های فول فرینش با اقساط بدون بهره با تمامی امکانات در دبی فراهم میکند.

در مقاله خانه قسطی در دبی شرایط خردی اقساطی را کامل توضیح دادیم برای دریافت اطلاعا بیشتر به صفحه خانه قسطی در دبی مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...