اقامت دبی برای ایرانیان

اقامت دبی برای ایرانیان

اقامت دبی برای ایرانیان بدون هیچگونه محدودیتی قابل تمدید می باشد.  ویزای اقامتی ویزاهایی هستند  که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب می آید.

بخاطر داشته باشید که افرادی که اقامت و یا شهروندی دبی را دریافت می نمایند ،اجازه اقامت دبی را نیز خواهند داشت. هم ویزای کاری و هم ویزای اقامت بلند مدت برای زندگی درشهر زیبای  دبی با در اختیار داشتن کارت شناسایی برای افراد صادر می شود. به یاد داشته باشید که این کارت در این قلمرو به جای گذرنامه نیز مورد استفاده قرار می گیرد . جهت حفظ این ویزا و اعتبار آن افراد باید حداقل به مدت 6 ماه در دبی اقامت داشته باشند .

اقامت دبی برای ایرانیان

اخذ ویزای اقامت دبی برای ایرانیان

جهت اخذ ویزای اقامت دبی برای ایرانیان  باید گذرنامه را در اختیار داشته باشند و حامی مالی آنان نیز مشخص گردد. اخذ ویزای اقامتی از طرق ذکر شده امکان پذیر می باشد:

  • خرید ملک
  • استخدام شدن در شرکت های مهم دبی
  • افتتاح شرکت در دبی

مشاورین و نمایندگان داماک damac در دبی شما را در جهت اخذ ویزای اقامتی دبی در همه ی موقعیت ها یاری خواهند کرد.

برای گرفتن اخذ اقامت دائم یا uae دو مرحله وجود دارد:

  1. اقامت در دبی

به یاد داشته باشید که این فرایند از طریق خرید ملک و یا صاحب ملک شدن نیز امکان پذیر است. تمام بخش های مالی و درآمدی شما برای درخواست اخذ اقامت از طریق خرید ملک بررسی می شود.

از مزایای اقامت این است که هیچ نیازی به ثبت کردن شرکت ندارید. از معایب این فرایند ارائه ویزای اقامت دبی به مدت 2 سال خواهد بود و در طول این دوره به افراد مجوز کار داده نمی شود. اما به طور کلی باید بدانید که سرمایه گذاری در شهر زیبای دبی از ارزش بالایی برخوردار است.

  1. اقامت امارات و دبی از طریق ثبت شرکت

انتخاب دوم مربوط به مقیم شدن در UAE می باشد که این فرایند با ثبت یک شرکت شخصی امکان پذیر می باشد. این شرکت ثبت شده مجوز تجارت در مناطق آزاد دبی را به شما می دهد و امکان درخواست برای دریافت اقامت در امارات متحده عربی به عنوان یک شریک تجاری برای شما فراهم می شود. نه تنها شرکت UAEاقامت را برای سهام داران فراهم می نماید بلکه گزینه های مختلفی را در اختیار افراد استخدام شده قرار می دهد. به یاد داشته باشید که نیازی نیست که خود یک فعالیت تجاری را راه اندازی نمایید و به اقامت برسید چرا که شما قادر به بهره بردن از مزایای تجارت و معاف بودن از پرداخت مالیات می باشید.

در مقاله های گذشته در مورد شرایط اقامت در دبی و اقامت دبی با خرید ملک و اخذ اقامت 4 ساله دبی صحبت کردیم با ما همراه باشید.

مزایا و معایب اقامت در دبی

مزایا و معایب اقامت در دبی را بررسی می کنیم : از معایب این کشور هزینه های مربوط به ثبت شرکت می باشد که تقریبا از 9500 دلار آمریکا شروع می شود. به یاد داشته باشید که هزینه های ذکر شده نسبت به  دیگر کشورهای توسعه یافته متغیر می باشد.

از مزایای اقامت در دبی  این است که جهت سرمایه گذاری نیازی نیست که شما حتما صاحب ملکی در شهر زیبای دبی باشید. اخذ ویزای اقامتی برای مدت طولانی می باشد و به مدت 3 سال طول می کشد. به طور کلی اخذ این ویزا فرصت انجام تجارت در قلمرو دبی را برای شما فراهم می نماید. حتی شما می توانید از این طریق به تحصیل  نیز بپردازید.

ویزای اقامت امارات

ویزای اقامت امارات متحده عربی ویزاهایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند ،که این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب می آید و می توانید ویزای خود را دوباره تمدید کنید. درهر کشوری  ویزا بسیاراهمیت دارد و هرچه ویزای هر کشور با امتیازات بیشتری باشد معمولا تعداد مهاجران و افرادی که تمایل دارند به ان کشورسفرکنند افزایش می یابد.

مهاجرت به هر کشوری برای پیشرفت افراد بسیار مناسب است، با مهاجرت ودریافت ویزای ان کشور می توانید بهترین اقامت در امارات را داشته باشید.

داماک  damac با ارائه ویلاهای لاکچری ، سوئیت های لوکس، اپارتمان های فول فرینش با اقساط بدون بهره با تمامی امکانات در دبی فراهم میکند.

 مطالب مشابه:

شرایط اقامت در دبی     اقامت دبی        

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...