املاک آماده فروش دبی

املاک آماده فروش دبی

املاک آماده فروش دبی به فراوانی یافت می شود و افراد می توانند بنا به بودجه ی مالی خود و شرایطی که دارند آن ها را خریداری کنند.

در سال 2002 میلادی قوانین و مقررات محدودکننده خرید ملک در دبی بازبینی اساسی شد. از آن به بعد اجازه خرید ملک در دبی به خارجی‌ها داده شد. این بهبود قوانین موجب شکوفایی و رشد سرمایه‌گذاری در حوزه املاک و مستغلات دبی شد.

بیشتر املاک و برج‌های دبی توسط سرمایه‌گذارانی خریداری شد که دنبال املاک آماده فروش دبی یا اجاره آن‌ها بودند. با وجود افزایش قیمت ملک در سرتاسر جهان و رکود اقتصادی در مقایسه با سایر شهرهای دنیا، قیمت ملک در دبی هنوز هم مناسب است. تنها مسئله‌ای که خریداران ملک در دبی را آزرده می‌کند، تأخیر در تحویل ملک در دبی است.

در سال 1386 ، حساب اتحادیه برای املاک و برج‌های جدید در دبی اجباری شد. طبق این قانون جدید، سازنده‌ها نمی‌توانند از خریداران ملک در دبی به ‌طور مستقیم پول دریافت نمایند. در عوض وجوه مربوطه را به حساب اتحادیه واریز می‌کنند.

این کار برای جلوگیری از ناپدیدشدن سازندگان ملک در دبی پس از دریافت پول و تضمینی برای خریداران است. بهتر است خریدار پس از یافتن ملک ، و پیش از هرگونه اقدامی، ابتدا با شرکت‌های مشاوره قانونی در دبی تماس گرفته و از آن‌ها مشاوره بگیرد.

خرید ملک در زمانی که یک پروژه بیش از ۹۰ درصد تمام شود ، هیچ تضمینی ندارد که سرمایه گذاران در زمان مقرر تحویل، خانه های خود را دریافت کنند. برای برخی از سرمایه گذاران در پروژه های انبوه دبی ، قطعاً به یک انتظار طولانی تبدیل می شود.

یکی از بهترین مکان ها برای جستجوی مشاورین املاک دبیمی تواند وب سایت‌های چتری جستجوی املاک باشد. وقتی که یک مشاور یافتید که شایسته بود ، آنگاه روند کاری خود را شروع کنید .

املاک آماده فروش دبی

شرایط املاک آماده فروش دبی

برای خرید خانه در دبی ابتدا باید شرایط املاک آماده فروش دبی را بدانیم . پس با داماکdamac همراه باشید. قبل از خرید ملک در دبی ما باید بهترین مشاورین املاک در دبی را را پیدا کنیم که ما را در این راه راهنمایی کند.

به منظور انتخاب بهترین نماینده برای نیازهای خودتان، باید گزینه‌های خود را محدود کنید و چند مشاور را به منظور مقایسه انتخاب کنید. در نظر داشتن مجموعه ای از خدماتی که برای شما با اهمیت هستند می تواند کمکتان کند. برای مثال: آیا به مشاوری نیاز دارید که به خوبی انگلیسی صحبت کند؟ یا اینکه فردی را می خواهید که با فراغ خاطر چندین ساعت با شما همراه شود و موارد متعددی را به شما نشان دهد؟ آیا در رابطه با لوکیشن دبی مطمئن هستید؟ و آیا ملک خاصی را مد نظر دارید؟

به یاد داشته باشید که قبل از آغاز کار با مشاورین املاک سوالاتی از آنها بپرسید. داشتن مشاوری که بتوانید به هنگام خرید و فروش به آنها اطمینان کنید بسیار ضروری است، به همین دلیل سعی کنید مشاورینی را انتخاب کنید که به راحتی با آنها کنار می‌آیید.

فرقی نمی کند که در حال خرید، فروش و یا اجاره ی ملکی باشید، در هر صورت باید یک سری هزینه پرداخت کنید. مشاور املاکتان با توجه به خدماتی که ارائه میکند، هزینه ای از شما خواهد گرفت و دولت نیز هزینه‌ها و مالیاتی را برای این کار در نظر گفته است، همچنین باید هزینه‌های مربوط به خدمات رفاهی  را نیز در نظر داشته باشید. باید تمامی‌فراز و نشیب‌های مربوط به هزینه‌ها را در نظر داشته باشید تا در انتهای کار با دیدن هزینه ی نهایی متعجب نشوید.

انتخاب مشاور املاک کار بسیار مهمی‌است . یک مشاور خوب به شما کمک خواهد کرد که خانه ی خود را با بهترین قیمت بفروشید و یا بخرید.

مطالب مشابه:

مشاورین املاک دبی   گروه ساختمانی داماک   

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...