کسب و کار پرسود در دبی

کسب و کار پرسود در دبی

کسب و کار پرسود در دبی زیاد می باشد که افراد می توانند با انتخاب آن ها درآمد خوبی را از این مشاغل به دست آورند.

با چند ایده کسب و کار پرسود در دبی با سرمایه کم آشنا شوید.

تبلیغات: دبی یک بازار بالقوه برای کسانی است که در حوزه‌ی تبلیغات فعال هستند. شما می‌توانید انواع مختلف خدمات تبلیغاتی را ارائه دهید که انجام آن‌ها از منزل ممکن است. با گسترش کسب و کارتان می‌توانید یک مؤسسه ایجاد کنید.

پوشاک: دبی بازار خوبی برای کسب و کارهای مرتبط با پوشاک است. دبی یکی از محبوب‌ترین مقاصد خرید به حساب می‌آید. پوشاک، یک بازار پرمنفعت برای سرمایه‌گذاری در دبی است.

هنر و ساخت صنایع دستی: اگر یک ذهن خلاق دارید و به دنبال یک فرصت کسب و کار در منزل می‌گردید، پس صنایع هنری و دستی برای شما مناسب است.

زیبایی: صنایع مرتبط با زیبایی و مراقبت سلامتی به سرعت در دبی در حال رشد است. ارائه‌ ی خدمات و ایجاد فروشگاه فروش محصولات زیبایی و مراقبت از سلامتی، از جمله موارد پرسود بازار است.

خودرو: حمل و نقل جزء جدایی‌ناپذیر دبی است. شروع یک کسب و کار در صنعت خودرو، برای کارآفرینان جدید بسیار مناسب است.

کسب و کارهای کامپیوتری: به دلیل اینکه در دبی انواع مراکز و شرکت‌های مختلف وجود دارد، موسسات مربوط به خدمات کامپیوتر و رایانه می‌توانند با حضور فعال خود در دبی به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنند. به همین دلیل اگر شما در رابطه با کامپیوتر و خدمات مختلف آن اطلاعاتی دارید می‌توانید در شهر دبی به یک کار و درامد بسیار عالی بدون صرف هزینه‌ی زیادی دست پیدا کنید.

ارائه مشاوره: اگر شما دارای دانش و تخصص کافی در زمینه مشاوره می‌باشید می‌توانید با احداث یک دفتر مشاوره و ارائه اطلاعات مختلف در زمینه تخصص خود افراد زیادی را به خود جذب کنید.

کسب و کار پر سود در دبی

معرفی تعدادی دیگر از کسب و کار پرسود در دبی

در این بخش به معرفی تعدادی دیگر از کسب و کار پرسود در دبی می پردازیم با damac همراه شوید.

ارائه دستگاه‌های فروش خودکار یا همان وندینگ ماشین: در بیشتر کشورهای پیشرفته جهان اغلب افراد برای فروش محصولات مختلف از دستگاه‌های خودکار فروش استفاده می‌کنند که نیازمند به نیروی انسانی ثابت نمی‌باشد و به عنوان خرده فروشی خودکار و نوین شناخته می‌شود.

صنعت مخابراتی: صنعت مخابرات در دبی با نرخ سالیانه‌ی۲۰٪‌در چند سال اخیر در حال رشد است، و ارتقای استاندارد زندگی باعث افزایش تقاضا برای محصولات زندگی دیجیتال شده است.

آژانس کاریابی: دبی، شهر رؤیاهای کارجویان است. استخدام یک چالش کلیدی است چرا که جمعیت بومی دبی، تنها ۰.۵٪ از نیروی کار را تشکیل می‌دهند، مابقی نیروی کار مورد نیاز از خارج از امارات تأمین می‌شود.

خرده‌ فروشی: خرده ‌فروشی اینترنتی همچنان یک کسب و کار کوچک ولی روبه‌ رشد است. شما می‌توانید هر نوع کسب و کار خرده‌ فروشی را، حتی با خرید یک فرانشیز، انجام دهید.

حمل و نقل: دولت دبی، تجهیزات زیرساخت با کیفیت و حمل و نقل و شبکه‌های لجستیک پیشرفته را برای مردم دبی فراهم کرده است. به‌ خاطر رشد جمعیت، تراکم ترافیک افزایش داشته است. این شهر متراکم‌ ترین شهر خاورمیانه است.

عکاسی: توریسم و گردشگری در دبی از مهمترین استراتژی‌های دولت برای حفظ جریان ارز خارجی به داخل امارات است. ایده‌های مختلفی در حوزه‌ی کسب و کار عکاسی در دبی امکان ‌پذیر است.

پرورش ماهی: جمعیت در حال رشد دبی، فضایی برای عرضه و تقاضای غذاهای دریایی ایجاد کرده است. پرورش آبزیان از جمله بخش‌های پرسود برای مالکان کسب و کارهای کوچک به حساب می‌آید.

کسب و کارهای سبز: سبز شدن و انجام کارهایی که دوستدار محیط زیست هستند اکنون به بخشی از فرهنگ تبدیل شده‌است. این کار تأثیرات فردی، محلی و شرکتی دارد و باعث تغییر در بسیاری از روندها شده است.

در مقالات گذشته راه های درآمد زایی در دبی را بررسی کردیم.

مطالب مشابه:

راه های درآمد زایی در دبی   در آمد زایی در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...