راه های درآمد زایی در دبی

راه های درآمد زایی در دبی

راه های درآمد زایی در دبی زیاد می باشد که داماک damac  در این مطلب به تعریف تعدادی از آن ها می پردازد.

یکی از راه های درآمد زایی در دبی ، درآمد منفعل است . هنگامی که جریان درآمد منفعل است، یعنی تلاش زیادی برای حفظ جریان مالی نیاز نیست. اما این بدان معنا نیست که باید در خصوص این روش بی اعتنا باشید. بلکه برعکس، بسیار مهم است که تک تک روش های درآمدی منفعل خود را بررسی کرده و این ربطی به میزان خودکار بودن آن روش ندارد.

یک وبلاگ راه اندازی کنید. یکی از مهم ترین راه های درآمد زایی در دبی از طریق درآمد منفعل، راه اندازی یک وبلاگ است. وبلاگ ها توانایی ایجاد حجم درآمد بالایی را دارند، اما نه به سرعت. اگر می خواهید یک وبلاگ راه اندازی کنید، باید بدانید که این کار مستلزم صرف زمان و تلاش زیاد است.

به محض اینکه وبلاگ شما محبوب شود، شرایطی را برای شما فراهم می کند که از طریق آن می توانید محصولات و خدمات مختلفی را تبلیغ و بازاریابی کرده و درآمد خوبی رقم بزنید.

یک کتاب الکترونیکی بنویسید و منتشر کنید. یک روش بسیار خوب دیگر برای ایجاد درآمد منفعل، نگارش و انتشار کتاب الکترونیکی است.

یک دوره آموزشی آنلاین ایجاد کنید. ایجاد یک دوره آموزشی آنلاین در وب سایت Udemy راه بسیار موثری برای خودکارسازی جریان مالی تان است. هرچند که این روش هم همچون هر روش درآمدی منفعل دیگری، زمان بر خواهد بود.

یک کتاب صوتی تولید کنید. اگر دانشی تخصصی و یا در حوزه ای منحصربه فرد مهارتی خاص دارید، می توانید دانش خود را از طریق کتاب های صوتی آموزش دهید. هرچند باید برروی ارائه ارزش تمرکز داشته باشید تا بتوانید محصول باکیفیتی ارائه کنید. از سرهم بندی خودداری کرده و در ابتدای کار انتظار دریافت پول نداشته باشید.

اقامت دبی برای ایرانیان

مراحل راه های درآمد زایی دبی

 برای کسب درآمد در دبی باید ابتدا مراحل راه های درآمد زایی در دبی  را بشناسید و انجام دهید و همه چیز را مطابق اصول انجام دهید . در اولین قدم باید بدانید که چه نوع فعالیتی را می خواهید شروع کنید و در کدام بخش مهارت دارید .

بعد از آن شما باید مکانی که می خواهید در آن فعالیت خود را آغاز کنید انتخاب کنید که این مکان می تواند یک منطقه ی آزاد باشد یا یک منطقه ی اصلی . ایجاد کسب و کار در یک منطقه ی آزاد باعث بهره مندی از یکسری مزایا می شود که شامل نداشتن محدودیت در ارز ، صد در صد مالکیت شرکت و بازگشت سود و معافیت از مالیات واردات و صادرات می باشد .

اگر شما بازار اصلی را انتخاب کنید می توانید به صورت کاملا آزادانه و مستقیم در بازار محلی فعالیت کنید. ما اگر نوع فعالیت کسب و کار شما در دسته خدمات حرفه ای قرار می گیرد، نمی توانید به عنوان یک کارآفرین خارجی 100 درصد مالکیت کارتان را داشته باشید.

سپس در مرحله ی بعد باید نامی را برای کسب و کار خود برگزینید . نامی که معرف کار شما باشد و همچنین دارای استاندارد و قابل یادآوری باشد. به طور کل نام کسب و کار شما نباید پیام آور خشونت، اعتقادات مذهبی یا سازمان های مذهبی باشد. همچنین می توانید از مشخصات فردی خود نیز استفاده کنید.

مرحله ی بعد درخواست اجازه کسب و کار می باشد. مدارکی که برای راه اندازی کسب و کار نیاز دارید چه در منطقه ی آزاد باشد چه اصلی، این مدارک یکی است: تکمیل فرم درخواست، کپی از گذرنامه سهام داران . برخی از مناطق آزاد هم ممکن است از شما بخواهند درباره کسب و کارتان توضیح دهید. 

مطالب مشابه:

درآمدزایی در دبی   

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...