گروه ساختمانی داماک

گروه ساختمانی داماک

گروه ساختمانی داماک، بزرگترین شرکت ساختمان سازی در جهان می باشد. خلاقانه فکر می کند ، چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد و بعد به عنوان یک مشتری.

کمپانی داماک در سال 2002 تاسیس شده که در آن زمان تنها 12 هزار واحد ساخت و ساز را در کارنامه ی خود داشت. البته در حال حاضر این مقدار به بیش از 39 هزار واحد افزایش یافته که شامل ده ها هزار اتاق هتل و هتل آپارتمان می شود. این اطلاعات در تاریخ 30 ام سپتامبر سال 2014 به ثبت رسیده که در پروژه ها در آن زمان سطوح مختلفی از پیشرفت را شاهد بوده اند.

همیشه کمپانی داماک، در مفاهیم رویایی ارتباط نزدیکی با هتل های برتر (دارای تاییدیه ی کمپانی پارامونت)، خانه های فشن ایتالیایی ورساچی، خانه و ویلای های مسکونیه FENDI Casa، زمین های بین المللی گلف Trump و شهرک های توسعه یافته توسط AKOYA داشته است.

در اواسط سال 2013، کمپانی داماک طرح استادانه ای را در زمینه ی ساخت و توسعه در دبی با نام AKOYA by DAMAC معرفی کرد که شامل قصر های با شکوه، ویلا ها، آپارتمان های لوکس و خرده فروشی های اطراف کلاب بین المللی گلف ترامپ می شد.

در مجموعه ی AKOYA by DAMAC، یک شهرک رویایی را به نام شهرک ترامپ می توان یافت که از 100 خانه و کاخ لوکس ساخته شده است. همچنین برای اولین بار در جهان، ویلای فشن FENDI را در قلب مجموعه ساخته است. 

داماک به عنوان بهترین سایت املاک دبی علاوه بر دیگر خدماتی که در اختیار متقاضیان قرار می دهد، وام هایی را با بهره ی کم در اختیار آنها قرار می دهد تا هر فردی بتواند صاحب یک منزل لوکس شود. گروه ساختمانی داماک دارای پروژه های مختلفی در کشورهای مناسب است.

گروه ساختمانی داماک

درباره ی گروه ساختمانی داماک

در این بخش به ادامه ی بحث درباره ی گروه ساختمانی داماک می پردازیم.

پس از موفقیت بی سابقه ی AKOYA by DAMAC شرکت داماک در ماه اگوست سال 2014 اقدام به تاسیس طرحی جدید به نام AKOYA Oxygen کرد. توسعه ای به وسعت 55 میلیون فوت مربع در زمین های دبی به دست این طرح انجام گرفت که با بیش از 4 هزار درخت، سبزترین و با شکوه ترین مکان زندگی در آن ناحیه محسوب می شود.

به عنوان کمپانی برتر در زمینه ی املاک، داماک توسعه ی هتل و خدمات لوکس با بودجه ی 1 میلیارد دلاری در برجی در دبی به نام DAMAC Towers by Paramount Hotels & Resorts را در کارنامه ی درخشان خود داشته است که به عنوان اولین هتل با تاییدیه ی پارامونت شناخته می شود. در بخش مهموان نوازی، تیم مهمان نوازی داماک مسئول پیشرفت بیش از 10 هزار واحد ساخته شده برای سرگرمی و توسعه ی هتل آپارتمان ها است.

شرکت داماک به این دلیل دبی را مرکز فعالیت های خود قرار داده است زیرا که شهر دبی دارای درجه رفاه بالایی برای شهروندان است و همچنین این شهر امنیت سرمایه گذاری و درآمد بالایی نیز دارد. در ضمن این شهر دارای امکانات مدرنی بوده و بر همین اساس روز به روز بر میزان توجه افراد به آن افزوده می شود.

اهداف گروه داماک

اهداف گروه داماک از فعالیت هایی که انجام می دهد و خدماتی که در اختیار متقاضیان عزیز قرار داده است، این است که شرایطی را برای آنها ایجاد نماید تا امکان زندگی در کشور مورد علاقه ی خود را داشته باشند. این شرکت با ارائه ی این خدمات زمینه ای را فراهم می کند تا ایرانیان نیز همانند دیگر ملیت ها بتوانند آن طور که دوست دارند زندگی کنند و در ارتباط با جهانی متمدن  روز به روز پیشرفت کنند.

در مطالب گذشته در مورد مشاورین املاک دبی صحبت کردیم با ما همراه باشید.

مطالب مشابه:

املاک دبی   مشاورین املاک دبی      

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...