حقوق کار دبی

حقوق کار دبی

حقوق کار دبی بسته به صلاحیت و مهارت و شرایط متقاضیان، بسیار متفاوت است. دبی حداقل دستمزد یا حقوق استاندارد ندارد و حقوق معمولاً مشابه یا بیشتر از کشورهای غربی پرداخت می شود.

حقوق متقاضیان همچنین بسته به ملیت، مدارک تحصیلی، تجربه، سابقه و سایر عوامل بسیار متفاوت است. حقوق ماهیانه کار در دبی بیشتر به مهارت های مذاکره متقاضی بستگی دارد. به عنوان مثال، یک منشی اجرایی ممکن است بیش از یک نماینده فروش محصول در همان شرکت درآمد داشته باشد و حتی دو دبیر کار در همان مشاغل می توانند بسته های حقوق و دستمزد مختلفی داشته باشند.

 قانون کار  فدرال دبی شرایط خاصی برای حداقل دستمزد تعیین نکرده است و حقوق و دستمزد پایه متقاضیان و متخصصان به قرارداد کاری و مذاکره و مصاحبه کاری آنها بستگی دارد. پس به یاد داشته باشید که مصاحبه و عقد قرارداد کاری در دبی بسیار مهم است.

در دبی طیف وسیعی از مشاغل وجود دارد که تقریباً در هر شهری مشابه است، اما به طور کلی میزان حقوق و درآمد در دبی بسیار بالا است. مشاغل صنایع دستی متقاضی و درآمد کمتری دارند. بیشتر کارگران در این نوع مشاغل از شبه قاره آسیا، به ویژه هند، پاکستان، فیلیپین و اندونزی هستند. کارگران به مدت 12 ساعت در روز و 7 روز در هفته کار می کنند. خدمتکاران، پرستار بچه ها، باغبانان، رانندگان و ماموران امنیتی تحت این دسته قرار می گیرند.

عناوین شغلی که محدوده دستمزد و حقوق کمتری دارند، پرداختی آن‌ها بیش از پیش به میزان سابقه فرد و بزرگ  یا کوچک بودن شرکت محل فعالیت بستگی دارد. در این مشاغل، برای تعیین حقوق، کمتر به ملیت توجه می‌شود. اما ملیت، در مرحله قبل از استخدام نقش مهمی را ایفا می‌کند و بعد از آن دیگر اهمیتی ندارد.

حقوق کار دبی

حقوق کار دبی و قوانین کاری در دبی

داماکDAMAC در این قسمت از مقاله به حقوق کار دبی و قوانین کاری در دبی می پردازد. ساعت کاری دفتر مرکزی دبی هشت ساعت یا نه ساعت است که معافیت خاصی به آن داده شده است (معمولا در صنعت گردشگری). این ممکن است ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۵:۳۰ بعد از ظهر، ۹:۰۰ صبح تا ۶:۰۰ صبح باشد یا در دو روز تقسیم شده باشد. ساعات کاری عادی در طول ماه رمضان دو ساعت کاهش می یابد. در امارات متحده عربی، تعطیلات آخر هفته روز های جمعه و شنبه، به جای شنبه و یکشنبه است.

حقوق بازنشستگی سالانه برای کارکنان بخش خصوصی ۳۰ روز تقویم،  پس از یک سال خدمات است. کارکنانی که خدمات شش ماهه را تکمیل می کنند دو روز در ماه محاسبه می شود. یازده روز تعطیل عمومی رسمی شناخته شده در دبی وجود دارد. مالیات بر درآمد بر مبنای حقوق و دستمزد در دبی نیست.

در دبي کارگران ساختماني طبق حقوق کار دبی کمترين دستمزد  و مديران بيشترين دستمزد را در طول سال دريافت مي کنند. تدریس یکی از حرفه های بسیار پر درآمد در شهر دبی است‌. حقوق تدریس در مدارس خصوصی بسیار بیشتر است و البته این حقوق های دریافتی کاملا معاف از مالیات هستند‌.

اگر به دنبال شغلی هستید که علاوه بر معروفیت در یکی از شهر های بزرگ جهان، درآمد خوبی هم برای شما به همراه داشته باشد، پیشنهاد ما مهندسی عمران است. مهارت هایی که بیشترین درآمد را در این شغل برای فرد ایجاد می کنند عبارتند از مهندسی طراحی، اتوکد، مدیریت پروژه و …

کار خود را در املاک و مستغلات در شهر دبی شروع کنید و راحت ثروتمند شوید. موقعیت مشاوران املاک بسیار مناسب و حساس است. این متخصصان می توانند به راحتی سرمایه گذاران را برای کمک در انتخاب منطقه مناسب سرمایه گذاری راهنمایی کنند تا بتوانند پول خود را وارد این شهر کنند.

در مقاله های گذشته کار در دبی برای ایرانیان و شرایط کار دبی را بززسی کردیم با ما همراه باشید.

مطالب مشابه:

کار در دبی   کار در دبی برای ایرانیان      

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...