شرایط اقامت در دبی

شرایط اقامت در دبی :

در این مقاله شرایط اقامت در دبی را بررسی می کنیم .بیشترین  ملک ها  و برج های  دبی  توسط سرمایه گذارانی خریدارشده است  که به دنبال فروش دوباره و یا اجاره دادن آنها بودند و حتی می توانند با خرید ملک وام هم بگیرید.

با دریافت اقامت از این روش اجازه کسب و كار در دبی نخواهید داشت ، چنانچه تصمیم به گرفتن اقامت دبی را دارید ، احتمال بروز بعضی از مشکلات وجود دارد، مهاجرت به دبی و اقامت شهر دبی  از جهات متعددی قابل بحث می باشد که به صورت ساده و خلاصه، اساسی ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن، خدمت شما متقاضیان ارائه می گردد.

مدارک های تحصیلی شما باید به تایید سفارت دبی در ایران برسد و مورد بررسی قرار بگیرد. مدارک خود را تمام و کمال کامل کنید به این علت که با هر دفعه رفت و امد هزینه های بسیار بالایی  را برای متقاضیان خواهد داشت . اگر در کامل بودن مدارک خود شک دارید  با پاسپورت کوتاه مدت خود  وارد دبی شوید تا مجبور به برگشت برای تکمیل مدرک خود  نشوید.

شرایط اقامت در دبی

ویزای اقامت در دبی:

ویزای اقامت دبی به صورت 3 ساله بوده و پس از منقضی شدن می توان آن را به دفعات نامحدود، تمدید کرد. افراد مهاجر می توانند با گرفتن ویزای اقامت در دبی ، به صورت دائمی در این کشور زندگی کرده و برای همسر و فرزندانی که  کمتر از 18 سال سن دارند هم اقامت بگیرند. کسانی که موفق به دریافت اقامت امارات می شوند، یک کارت شناسایی برایشان صادر می شود. این کارت به منزله پاسپورت قابل استفاده در دبی نیز بوده و در سراسر دبی دارای اعتبار است. برای این که اعتبار ویزای اقامت دبی حفظ گردد، شخص خارجی باید هر 6 ماه یک بار، به این شهر سفر کرده و وارد این شهر شود. در غیر این صورت ویزای فرد خارجی مسدود گردیده و در صورت رفع مسدودی بایستی هزینه جداگانه ای برای پرداخت داده شود.

اقامت دبی از طریق تحصیل

دانشگاه های برگزیده ، معتبر و خاصی در دبی وجود دارد که دوره ها و برنامه های آموزشی را ارائه می دهد. از آنجا که دانشگاه های این کشور از سطح علمی بسیار بالا و پیشرفته ای برخوردار بوده و در رنکینگ و رتبه بندی های جهانی قرار دارند، لذا شرایط اقامت در دبی را در زمینه تحصیلی برای متقاضیان تحصیل در امارات فراهم کرده اند . از این رو، متقاضیان تحصیل در دانشگاه های امارات بایستی مدرک آیلتس نمره 6 را جهت پذیرش تحصیلی در دستان خود داشته باشند.

اقامت از طریق ازدواج

از دیگر روش هایی که شرایط اقامت در دبی و کشور امارات را فراهم می کند، اقدام از طریق ازدواج است که مهاجرت از طریق ازدواج، به صورت یک طرفه بوده و همانند قانون حاکم بر ایران می باشد. بدین معنا که چنانچه یک زن خارجی با یکی از شهروندان مرد اماراتی ازدواج نماید، به اقامت درامارات یا دبی دست می یابد.

اقامت با سرمایه‌گذاری در دبی

ثبت شرکت و سرمایه گذاری در دبی از دیگر روش های دریافت اقامت در این شهر به شمار می رود. شرایط اقامت در دبی به گونه ای است که از طریق سرمایه گذاری به راحتی می توان در دبی اقامت کرد. دلایلی از قبیل اقتصاد ، پایین بودن نرخ مالیات در دبی وهمچنین موقعیت استراتژیک جغرافیایی شهرهایی مانند دبی می تواند زمینه مهاجرت افراد خارجی به دبی از طریق سرمایه گذاری را فراهم کند. تسهیلات بی شمار و گسترده ای برای سرمایه گذاران خارجی در دبی در نظر گرفته شده است. یکی از روش های زندگی در دبی اقامت دبی با خرید ملک است.

دریافت اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری از جمله گزینه های موفق مهاجرت به این شهر است. دریافت اقامت دبی صرفا چند هفته طول خواهد کشید و هزینه های پایینی را در بر دارد.با اخذ اقامت 4 ساله دبی می توانید زندگی راحتی در دبی داشته باشید.

 

داماک  damac با ارائه ویلاهای لاکچری ، سوئیت های لوکس، آپارتمان های فول فرینش با اقساط بدون بهره با تمامی امکانات در دبی فراهم میکند.

مطالب مشابه:

اقامت دبی   اقامت دبی با خرید ملک       

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

    

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...