روش های سرمایه گذاری در دبی

روش های سرمایه گذاری در دبی

در این مقاله روش های سرمایه گذاری در دبی را برای شما شرح می دهیم . با داماک گروپDAMACGROUP همراه باشید .

سرمایه گذاری با خرید ملک: چنانچه قصد دریافت اقامت دبی از طریق سرمایه‌ گذاری با خرید ملک را دارید باید گفت که راه نسبتا آسانی را انتخاب کرده اید. افرادی که می خواهند با سرمایه خود زمین یا ساختمان‌های صنعتی و تجاری بخرند باید بدانند که در دبی دسترسی به اموال برای افراد غیربومی به ‌صورت اجاره بلند مدت مجاز می باشد و امکان خرید دائمی وجود ندارد.

خرید ملک برای خارجی ها امکان ‌پذیر نیست. این مسئله عمدتا برای اجاره مسکن در مناطق سرمایه‌ گذاری خاص امکان ‌پذیر می ‌باشد. در حالیکه ارزش ملک خریداری شده می‌ بایست بیش از ۱ میلیون درهم برای یک مالک باشد. سی سال سابقه اقامت مستمر در دبی، این امکان را به فرد می‌دهد که در صورت ترک تابعیت قبلی خود، به تابعیت امارات دست یابد.

اعتبار پاسپورت  دبی با توجه به برخورداری شهروندان این کشور از منابع عظیم سرمایه گذاری خارجی و زندگی در کشوری با درصد امنیت اجتماعی بالا، مورد علاقه بسیاری از افراد قرار گرفته است. از مهم ترین مزایای خرید خانه در دبی این است که اقتصاد دبی در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت خرید خانه باشد.

روش های سرمایه گذاری در دبی

 دیگر روش های سرمایه گذاری در دبی

دیگر روش های سرمایه گذاری در دبی عبارتند از:

سرمایه گذاری در دبی با خرید سهام: در این روش شما می توانید یک ویزای 6 ماهه ویژه ورود مکرر به این کشور را دریافت کنید. زمان رسیدگی به درخواست برای این نوع ویزا معمولا حدود یک هفته است و این نوع ویزا از اکثر هزینه های اضافی معاف است.

سرمایه گذاری در دبی از راه کارآفرینی: دبی مشارکت روزافزون سرمایه گذاران خارجی در اقتصاد را از طریق ابتکارات مختلف تشویق می کند،  علیرغم ابتکارات مختلف برای تشویق سرمایه گذاری های خارجی، دبی محدودیت های شدید سرمایه گذاری خارجی را در رابطه با بخش های مهم استراتژیک از جمله بخش های دفاعی و نفت و گاز حفظ می کند. امارات متحده عربی به دلیل داشتن یکی از جذاب ترین مکان ها برای سرمایه گذاری مطمئن در جهان مشهور است.  ثبت شرکت های سرمایه گذاری در دبی از راه های کارآفرینی و سرمایه گذاری است.

سرمایه گذاری در دبی از راه ثبت شرکت: این فرایند با ثبت یک شرکت شخصی امکان پذیر است. این شرکت ثبت شده مجوز تجارت در مناطق آزاد دبی را به شما می دهد و امکان دادن درخواست برای اقامت دبی به عنوان یک شریک تجاری برای شما وجود خواهد داشت. نه تنها این شرکت اقامت را برای سهامداران فراهم می نماید؛ بلکه گزینه های مختلفی را در اختیار افراد استخدام شده می گذارد.

تأسیس شرکت در دبی طبق قوانین این دولت تا حدودی محدود شده است در حالیه حضور نماینده محلی از دبی اجباری است. سرمایه گذاری در دبی، در حوزه مخابرات و امور پستی در انحصار شرکت های دبی است و سرمایه گذاری در بخش صنعت نفت نیز با توجه به ملی شدن صنعت نفت و محافظت از سرمایه گذاری در حوزه نفت و پتروشیمی برای خارجی ها امکان‌ پذیر نیست.

سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید اوراق قرضه

خرید اوراق قرضه روشی دیگر برای سرمایه‌گذاری در دبی است. سرمایه‌گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دارای شرط سنی می باشد و افراد کمتر از ۲۱ سال نمی توانند از این طریق سرمایه‌گذاری نمایند. بر خلاف طریق دیگر برای سرمایه‌گذاری در دبی، در این روش فرد متقاضی باید بیش از ۲۱ سال سن داشته باشد.

سرمایه گذاری در دبی از طریق ثبت شرکت، خرید ملک و یا خرید اوراق قرضه می توانند دریافت اقامت دبی را نسبت به سایر روش ها برای شما ساده کنند.افرادی که از طریق خرید اوراق قرضه سرمایه گذاری در دبی انجام داده اند می توانند همسر و فرزندان خود را نیز از ویزای الحاق به صورت هم زمان بهره مند سازند. برای زندگی در دبی دریافت اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری را به شما پیشنهاد می کنیم.

مطالب مشابه:

اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری    سرمایه گذاری مطمئن      سرمایه گذاری و ثبت شرکت

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...