اخذ اقامت 4 ساله دبی

اخذ اقامت 4 ساله دبی

شهر دبی  سال هاست که به هیچ عنوان اقامت دائم صادر نمی کند؛ ولی اخذ اقامت 4ساله دبی برای کسانی که قصد خرید ملک مسکونی را دارند امکان پذیر است .

این ویزای اقامت 4 ساله را می توان پس از دریافت برای هر سال تمدید نمود و امکان زندگی و اقامت دبی برای همسر و فرزندان متقاضی اصلی نیز وجود دارد.

اخذ اقامت 4 ساله دبی

شرایط اخذ اقامت 4 ساله  دبی

  • محدودیت سنی اعضای خانواده یکی از شرایط اخذ اقامت 4 ساله دبی: برای فرزندان پسر حداکثر 18 سال و برای فرزندان دختر محدودیت سنی وجود ندارد .
  • هزینه و زمان انجام کار
  • هزینه وکالت اخذ اقامت4 ساله دبی: 280000 درهم دبی می باشد که در دو قسط  و هر قسط 50 درصد اخذ می گردد .
  • مدت زمان اخذ ویزای اقامت دبی از شروع تا اخذ کمتر 2 ماه خواهد بود .

هزینه های زندگی در دبی در مقایسه با هزینه های زندگی در تهران

در حالی که قدرت خرید مردم در دبی 277.43 درصد بالاتر از تهران است،اما در مقابل هزینه های زندگی نسبت به درآمد بسیار پایین است .

هزینه های معمول زندگی یک شهروند در دبی تنها 60.42 درصد بالاتر از هزینه های تهران

هزینه های زندگی و اجاره در دبی تنها 93.67 درصد بالاتر از هزینه های در تهران

اجاره ها در دبی تنها 160.25 درصد بالاتر از هزینه ها در تهران

ویژگی های خاص ویزای اقامت دبی

ویزای اقامت دبی  به صورت 4 ساله بوده و پس از منقضی شدن می توان آن را به دفعات نامحدود، تمدید نمود. افراد مهاجر می توانند با گرفتن ویزای اقامت دبی، به صورت دائمی در این شهر زندگی کرده و برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال نیز، اقامت بگیرند.

کسانی که موفق به دریافت اقامت دبی می شوند، یک کارت شناسایی برای فرد صادر می گردد. این کارت به منزله پاسپورت (قابل استفاده در دبی) نیز بوده و در دبی  دارای اعتبار است. برای این که اعتبار ویزای اقامت دبی حفظ گردد، شخص خارجی بایستی هر 6 ماه یک بار، به دبی سفر کنند .

 در غیر این صورت ویزای فرد خارجی مسدود گردیده و در صورت رفع مسدودی بایستی هزینه جداگانه ای پرداخت شود.

 

 

روش های اخذ اقامت دبی

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای دبی به ارزش بیش از یک میلیون درهم، می توانید اقامت دبی را بدست آورید.

  • اخذ اقامت دبی از طریق قرارداد کاری

شهر دبی از شرایط مناسبی برای کار برخوردار است و باتوجه به نرخ بیکاری پایین، حدود 1.72 درصد، در میان شهرهای با نرخ بیکاری پایین قرار میگیرد.

  • اخذ اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

ثبت شرکت و سرمایه گذاری روش راحت و کارآمدی برای اخذ اقامت دبی است و به علت اقتصاد پویا و موقعیت استراتژیک جغرافیایی و نرخ پایین مالیات میتوان سرمایه گذاری موفقی در این شهر داشت.

  • اخذ اقامت دبی از طریق ازدواج

ازدواج نیز یکی دیگر از راه‌هایی است که می‌توانید از طریق آن برای اخذ اقامت دبی اقدام کنید. این روش به صورت یک طرفه است یعنی اگر یک زن خارجی با یک مرد عربی ازدواج کند می‌تواند اقامت این شهر را دریافت کند.

  • اخذ اقامت دبی از طریق تحصیل

شهر دبی با توجه به طیف وسیعی از دانشگاه‌های بین المللی، رنکینگ، و سطح علمی بالا، شرایط مناسبی را جهت ادامه تحصیل و اخذ اقامت دبی برای متقاضیان ادامه تحصیل در این شهر فراهم می کند.

 با اینکه زبان رسمی این شهر عربی است اما در امور تحصیلی و تجاری در دبی از زبان انگلیسی استفاده می شود، از این رو متقاضیان تحصیل در دبی باید مدرک آیلتس 6 داشته باشند.

هزینه های زندگی دردبی

افرادی که به دنبال اقامت دبی می باشند، می بایست قبل از مهاجرت اطلاعات کاملی در زمینه هزینه های زندگی در دبی داشته باشند . هزینه زندگی در شهرهای مختلف دبی متفاوت می باشد. در برخی از شهرها همچون دبی ، شارجه، ابوظبی هزینه های زندگی نسبت به شهرهای دیگر بالاتر است. اصولا هزینه های زندگی قائم به شخص می باشد و از خانواده به خانواده دیگری متفاوت است.

اقامت فوری دبی را از معتبر ترین شرکت داماک گروپ damac group بخواهید .

مطالب مشابه:

اقامت دبی     اقامت دبی با خرید ملک

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...