شرایط کار در دبی

شرایط کار در دبی

در این مقاله شرایط کار در دبی را بررسی می کنیم. کار در دبی با تضاد در ساختمان‌های لاکچری و فول فرنیش ، بیابان‌های وسیع، جمعیت بزرگ مهاجران و فرصت‌های طلایی برای فارغ‌التحصیلان ماهر است.

امارات یکی از کشورهای خوب در منطقه است. با این حال، فارغ‌التحصیلانی که برای کار به دبی می‌روند، به درک ارزش‌های فرهنگی و مذهبی آن و تأثیر این موارد بر زندگی روزمره نیاز دارند.

مهاجرین معمولاً به دنبال آن هستند که بتوانند پس از حضور و کار در کشور مقصدشان، به اقامت و یا پاسپورت دبی برسند. دبی از جمله کشورهایی محسوب می‌شود که شرایط کسب اقامت و یا تابعیت را بسیار دشوار ساخته است و افرادی که جهت کار در این شهر  اقدام می‌کنند در ابتدا اقامت‌های کوتاه مدت و موقتی دریافت می‌کنند که مدت آن‌ها بستگی به زمان قرارداد آن‌ها دارد.

حضور افراد در این کشور نمی‌تواند به اقامت بلند مدت آن‌ها منجر شود. همچنین شرایط دریافت تابعیت و پاسپورت امارات بسیار دشوار  است و معمولاً دبی به افراد مهاجر، تابعیت و پاسپورت خود را اهدا نمی‌کند.

شرایط کار در دبی

درامد مالی دبی:

درآمد مالی دبی از روش های گوناگون اخذ می شود. منابع غنی از نفت خام طبیعی این شهر  یکی از در آمد های دبی می باشد. دبی از لحاظ استراتژیکی در خلیج فارس، قطب اصلی تجارت و یکی از واردکنندگان و صادرکنندگان برجسته جهان می باشد.

قیمت نفت، رکود بازار املاک و مستغلات و کاهش هزینه‌های لوکس مصرف کننده، شهر دبی  را به شدت تحت تأثیر قرارداد. از آن زمان، این کشور به شدت در امور بانکی و مالی، تجارت، صنعت، گردشگری و سرگرمی متنوع شده است.

هزینه زندگی در دبی

هزینه زندگی در دبی ، می‌تواند بسیار گران باشد اما مالیات بر درآمد وجود ندارد ولی اجاره خانه می‌تواند گران باشد.

کار در دبی:

بسیاری از مهاجران از طریق شرکت‌های بین‌المللی در این  کشور شغل پیدا می‌کنند و در صورت امکان بهتر است سعی کنید قبل از مهاجرت شغل خود را پیدا نمایید تا از لحاظ کاری امنیت داشته باشید.مشاغل تابستانی

دبی یک شهر  غنی از نفت است که باید با نوسان قیمت نفت و تولید بیش از حد جهانی مقابله کند. اقتصاد این کشور قوی است و در سال‌های اخیر شاهد رشد سریع آن هستیم.

ویزای دبی:

ویزای دبی  پس از ورود با این شهر دیدنی صادر می‌شود. به شما این امکان را می دهد که یک ماه در کشور بمانید. دبی می‌تواند ویزای شما را برای یک ماه دیگر ، سه روز قبل از تاریخ انقضا آن تمدید کند. با این حال، شما باید در پایان این دوره  شهر دبی را ترک کنید. گذرنامه شما باید از تاریخ ورود حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد، بنابراین قبل از سفر این موارد را حتما بررسی کنید.

اگر قصد کار در شهر زیبای دبی را دارید، باید یک کارفرما از شما حمایت کند. هنگامی‌که پیشنهاد شغلی را پذیرفتید، کارفرمای شما از طرف شما درخواست ویزای اقامت می‌دهد و سپس می‌توانید از وزارت کار مجوزی برای کار در این شهر دریافت کنید.

دبی به شهر گردشگری و تجارت مشهور است، اما دلیل دیگر رفتن به دبی یافتن شغل مناسب می باشد. شاید مشاهده کرده باشید که بسیاری از افراد برای دریافت شغل در دبی تلاش کرده‌اند یا برنامه‌ای برای بازدید از دبی برای کار تهیه‌کرده‌اند.

 افرادی که به دبی می‌روند اکثرا شغل خود را پیدا نمی‌کنند و یا گاهی اوقات کار می‌کنند اما با حقوق کم. آن‌ها پس از تلاش‌های ناموفق در پیدا کردن شغل، گفتند که دبی با رکود روبرو است اما واقعیت این است که دبی روزانه هزاران جای خالی شغلی برای خود ایجاد می‌کند. اگر افراد به روش صحیح با برخی از فن‌های خاص شغل درخواست کنند، مشاغل رویایی و مناسب خود را پیدا می کنند.کار در امارات وجود دارد؟

بسیاری از مهاجران مشاغل را از طریق شرکت‌های کاریابی بین‌المللی در شهر های مورد نظر خود می‌یابند. در دبی بسیاری از موقعیت‌ها از طریق آژانس‌های استخدام یا به صورت آنلاین در معرض دید نیروی متخصص است. سایت‌های کاریابی برای جستجوی فرصت‌های شغلی در دبی وجود دارند که می‌توان از طریق آن‌ها اقدام کرد.

داماکdamac  بهترین و با کیفیت ترین خدمات برایتان تداعی میکند و شما هرکجای سرزمین که باشید می توانید با مشاوران مجرب ما تماس حاصل بفرمایید.

با داماک گروپ همراه باشید.

مطالب مشابه:

کار در دبی   کار در دبی برای ایرانیان

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...