ویلا از دم قسط در دبی

ویلا از دم قسط در دبی

بازار خرید  ویلا از دم قسط در دبی ، این روزها به بورسی تمام عیار بدل گشته است. از پر تکرار ترین خریدها، خرید ملک است، کافی است ملک را به ویلا محدود کنیم، آن وقت است که تنها دبی به عنوان گزینه روی میز باقی می‌ماند.

 اینجاست که باورمان می‌شود، تب خرید ویلا در دبی از هر جای دیگری بالاتر است.

چرا خرید ویلا از دم قسط در دبی ، پرطرفدار است؟

همه ما بارها با واژه قسط و اقساط دست به گریبان بوده‌ایم. قسط به رغم این که خیلی اوقات، با واژه بیم و هراس برابری می‌کند و ترس به جانمان می‌اندازد اما اگر صادق باشیم، می‌پذیریم به همان میزان هم نجات‌بخش و کمک کننده بوده است. این بار مایلیم از ویلای قسطی بگوییم، از اینکه آیا خرید ویلا از دم قسط در دبی ، ایده‌آل است یا خیر؟ دعوت می‌کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

ویلا از دم قسط در دبی

نکات  لازم جهت خرید ویلا از دم قسط در دبی

نکات لازم جهت خرید ویلا از دم قسط در دبی باید بدانیم این است که همیشه  قسط  و میزان سود آن، محل بحث و مناقشه بوده است. همه ما سودای خرید ملکی را در سر داریم که از قسمت قسط، دارای امتیازات ویژه‌ای باشد، سود کمتر احتمالاً همان چیزی است که نگاه همه ما را به سمت خود می‌کشاند.

در بحث خرید ویلا اقساط  در دبی ، دو واژه کاملاً برایمان قابل هضم خواهد بود، یکی میزان سود و دیگری مدت زمان بازپرداخت وام. همین شرایط برای از دم قسط آپارتمان هم صدق می کند.

وام بلند مدت یا کوتاه مدت؟

کسانیکه برای خرید مسکن، دست به دامان اقساط بانک مسکن شده ‌اند، خوب می‌ دانند مدت زمان تعریف شده برای بازپرداخت اقساط آن، 12 ساله است، رقمی که هرگز کم نیست. شاید پرداخت قسط آن هم به مدت 12 سال خبر خوبی نباشد، اما واقعیت امر زمانی مشخص می شود که متوجه می ‌شویم اگر بخواهیم 12 سال را به 5 سال کاهش دهیم، میزان قسط ماهانه، نجومی اوج می ‌گیرد تا جائیکه احتمالاً پرداخت این میزان هزینه برای ما در بازه‌ ای کوتاه، امکان‌ پذیر نخواهد بود.

شاید به این قضاوت زود هنگام برسیم که هرچه مدت زمان پرداخت اقساط طولانی‌ تر باشد، کار ما ساده‌ تر است، با این حال در خرید اقساطی، عموما شرایط متفاوتی را تجربه می کنیم، مثلاً در خرید قسطی ویلا، سقفی که برای بازپرداخت اقساط لحاظ می‌ شود با آن چه برای خرید خودرو یا مثلاً وام دانشجویی، در نظر می‌ گیرند طبیعتاً متفاوت است.

با این مقدمات، به بحث اصلی بر می گردیم، آنجا که صحبت از خرید از دم قسط ویلای دبی بود. تا اینجا بحث را پیش بردیم که برای خرید اقساطی ویلای دبی ، عموماً مدت زمانیکه برای بازپرداخت قسط در نظر گرفته می‌ شود کوتاه است، مثلاً 6 ماهه، یکساله یا سه ساله و همچون خرید اقساطی مسکن، رقمی که برای آن لحاظ می ‌گردد، آنقدرها بزرگ و راضی کننده نیست.

خرید ویلای ارزان در دبی

آیا از پشت پرده پیامک ها و آگهی های خرید ارزان ویلا در دبی اطلاع دارید؟ آگهی های وسوسه کننده ای با عناوین مختلف شما را پای معامله خرید ویلا ارزان  می کشانند .

نکات مورد توجه برای خرید ویلای ارزان:

  • ویلای بدون سند هرگز نخرید.

برای خرید ویلا در گام اول به سند رسمی زمین و سند رسمی ویلا ( ملک) کاملا دقت کنید. هر کدام از این سند ها ارایه نشد ممکن است مشکلی وجود داشته باشد.

  • مناطق نا امن و ویلاهای ارزان قیمت

می توانید ویلایی کاملا قانونی و ارزان خریداری کنید اما آیا ارزش دارد در صورت نبودن شما ٬ تجهیزات و … ویلا ٬ دزدیده شود؟ بنابراین اگر ویلایی به شدت ارزان است ممکن است در آن منطقه ناامنی وجود داشته باشد.

  • ویلا با امتیاز آب و برق دزدی

ویلاهای غیرمجاز نمی توانند امتیاز آب و برق و گاز دریافت کنند ٬ در هنگام خرید ویلا در دبی و یا سایر مناطق دقت کنید ٬ امتیازات ویلا کنترل داشته باشد. دقت کنید مالکان شیاد امتیازات را از همسایه ها و یا غیر مجاز نگرفته باشند.

اگر خواهان خرید ویلای لوکس در دبی هستید، پیشنهاد ما به شما شرکت داماک گروپ damac group است، این شرکت برای رفاه حال شما از وام های بدون بهره و اقساط بلند مدت جهت خرید ویلا از دم قسط در دبی  استفاده می کند.

جهت اطلاعات بیشتر در زمینه ویلا لوکس دبی به مقالات قبلی ما مراجعه کنید .

مطالب مشابه:

از دم قسط آپارتمان

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...