سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی

بهترین روش برای انجام فعالیت های سود آور سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی و پیشبرد اهداف از طریق فعالیتهای تجاری تحت عنوان شرکت ثبت شده است. با انجام فعالیت در قالب یک شرکت، امور تجاری و غیر تجاری شکل قانونی و حقوقی به خود گرفته و از اعتبار بیشتری برخوردارند.

افراد حقیقی و حقوقی به دلیل اعتبار شرکت تمایل بیشتری به همکاری با شرکت ثبت شده دارند. معمولا دو حوزه قانونی برای ثبت شرکت در امارات متحده عربی وجود دارد. اداره توسعه اقتصادی که مسؤلیت صادر کردن پروانه های تجاری ثبت شرکت را به عهده دارند.

بعد از تعیین نوع فعالیت بسته به نوع شرکت گواهی مربوط صادر می شود. مانند :گواهی تجارت و تجارت عمومی به منظور صادرات و واردات. گواهی مشاوره برای انواع مشاوره برای سرمایه گذاری مطمئن در دبی و مهندسی، گواهی فروشگاه، صنعتی و غیره.

سرمایه و ثبت شرکت  در دبی و مزایای آن

در این قسمت به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی و مزایای آن می پردازیم. دریافت امتیازات قانونی از کشور دبی، حمایت از کلیه قوانین طرفین شرکت، برخورداری از مالکیت صد در صدی در مناطق تجاری، اخذ نمایندگی از اشخاص حقیقی به اعتبار برخورداری از سیستم قابل اعتماد و ثابت.

دریافت اعتبارات دولتی مانند وامهای بانکی و مجوزهای مورد نیاز، برخورداری از نظام تجاری آزاد، انتخاب مدیران شرکت با هر ملیتی.( مدیر می تواند یک شخصیت حقوقی یا حقیقی باشد.)

داشتن حساب بانکی آنلاین بدون نیاز به ویزا، عدم نیاز به ارائه گزارش های بازرسی سالانه، خرید ملک بدون نیاز به پاسپورت یا ویزا تحت عنوان شرکت بین المللی و معافیت از پرداخت هزینه انتقال.

مدارک و شرایط لازم جهت ثبت شرکت در دبی:

  • کپی مدارک شناسایی مانند پاسپورت یا شناسنامه
  • مشخصات کامل فرد ( شامل نام، آدرس و ملیت اعضای متقاضی)
  • ترجمه ی یکی از قبوض مانند آب یا برق.

شرایط ثبت شرکت در دبی: وجود مکان و آدرس مشخص به عنوان محل انجام فعالیت های شرکت، پرداخت مالیات با ارائه اظهارنامه مالیاتی، پرداخت حقوق به کارکنان و اعضای شرکت و پرداخت بیمه، آشنایی با قوانین تجاری، پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت.

برای انجام تمامی مراحل مربوط به ثبت شرکت نیاز به تحقیقات کافی و دسترسی به منابع معتبری می باشد. که شخص با اطمینان خاطر اقدام به سرمایه گذاری کند. سپردن امور بخصوص قانونی و حقوقی به دست افراد توانا که صلاحیت انجام امور ثبتی، قانونی و حقوقی را دارند نتیجه کار را به مراتب بهتر خواهد کرد.

ثبت شرکت در مناطق مختلف

 در مورد ثبت شرکت در مناطق مختلف دبی صحبت می کنیم. تفاوت های آن ها را بررسی می کنیم برای نمونه :

شبت شرکت در مناطق خشک: شرکت هایی که در خشکی ثبت می شوند به فعالیت در بازارهای امارات متحده عربی می پردازند. گواهی ثبت شرکت در این خشکی ها اجباری است. ثبت شرکت در این مناطق شاید کمی سخت تر باشد اما جهت کسب سود بیشتر بهترین گزینه است. شرکت های رایج در این مناطق عبارتند از : شرکت با مسؤلیت محدود، شرکت سهامی خاص، مشارکت محدود با سهام ، شرکت تضامنی، شرکت مختلط غیر سهامی.

ثبت شرکت در مناطق دریایی دبی: قانون ثبت شرکت در مناطق دریایی دبی در سال 1984 تصویب شد. از جمله مزیتهایی که برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی ایجاد انگیزه می کند عبارتند از :

معافیت مالیاتی کامل. ( شخصی، مشارکتی، سرمایه ای) ، عدم اجبار جهت سپرده سرمایه گذاری در بانک ها برای اشخاص، مالکیت صد در صد خارجی،  عدم اجبار در تقسیم سرمایه در مناطق آزاد،  اختصاص حساب های بانکی تنها به خود سهامداران، ین شرکت ها تنها با حضور یک سهامدار قابل تأسیس بوده و می تواند اعضای بسیاری داشته باشد. شرکت توسط دو رئیس و یک منشی مدیریت می شود.

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت

در روش اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت  و سرمایه گذاری مطمئن در دبی ، فرد قادر است با ثبت یک شرکت قانونی و ثبت به عنوان سرمایه گذار یا مدیر عامل، نسبت به اخذ اقامت دبی برای خود و دیگر افراد خانواده اقدام کند. در صورتیکه به روش حرفه ای و صحیح و با رعایت اصول حقوقی، ثبت شرکت در دبی صورت نگیرد هر سال هزینه های زیادی به فرد تحمیل خواهد شد.

چنانچه هدف از ثبت شرکت در دبی اخذ اقامت در این منطقه یا انجام سرمایه گذاری مطمئن در دبی باشد، روش های دستیابی به این خواسته ها متفاوت است.

مدارک و تقاضانامه ها توسط کارشناسان مجرب ثبت شرکت با دقت بررسی شده و چنان چه از نظر قانونی مشکلی نداشته باشند تایید شده و پس از آن مراحل ثبت شرکت از سمت متخصصان مجرب انجام می شود.

اگر خواهان سرمایه گذاری مطمئن در دبی هستید داماک گروپ Damac group  بهترین گزینه برای شماست .

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...