خرید خانه قسطی در دبی

خرید خانه قسطی در دبی

افرادی که قصد سفر به دبی را دارند در صورت عدم توان مالی می توانند خرید خانه قسطی در دبی را انتخاب کنند. که آن هم شرایط خاص خود را دارد . افراد می توانند با توجه به بودجه ی خود و متراژ و نوع خانه دست به خرید آن بزنند.

خرید و  فروش قسطی آپارتمان در دبی  مورد توجه و استقبال افراد زیادی قرار گرفته است ،افزایش قیمت ها باعث شده که بسیاری برای خرید خانه هایی که مد نظرشان می باشد به روش قسطی رو بیاورند و از این طریق اقدام به خرید آن کنند.

در ابتدا، باید تصمیم بگیرید که کجا می خواهید زندگی کنید، چقدر توانایی مالی دارید و متراژ خانه براساس بودجه شما چقدر می تواند باشد. خانه باشد یا آپارتمان؟ تمام این مسایل به شرایط شخصی شما بستگی دارد. مجردید یا متاهل؟ آیا این احتمال وجود دارد که بخواهید بعد از ۳ یا ۵ سال دیگر جا به جا شوید؟

شرایط خرید خانه قسطی در دبی

در این قسمت به شرایط خرید خانه قسطی در دبی می پردازیم برخی فعالان بازار املاک دبی می‌گویند، قیمت املاک مسکونی در این شهر نسبت به سال‌های اخیر افزایش یافته و علاقه سرمایه‌ گذاران خارجی برای خرید این املاک نیز کاهش یافته است. شاید به همین دلیل است که شرایط ویژه‌ای برای فروش برخی املاک در دبی در نظر گرفته شده است.

در همین حال در یکی از سایت‌های‌ آنلاین که در خصوص خرید و فروش ملک‌های دبی، برای ایرانی‌ها طراحی شده، اینگونه نوشته شده است: همین امروز با پرداخت 10 درصد برخی پروژه‌ها و هتل آپارتمان‌های لوکس در کنار بلندترین برج دنیا در دبی، صاحب لوکس‌ترین خانه ها توسط معتبرترین سازنده دبی شوید.

حتی اگر قصد استفاده شخصی از آن را نداشته باشید می‌توانید پس از پرداخت 30 درصد کل پروژه واحد خود را با سود حاصله بفروشید یا پس از تحویل آپارتمان، شرکت سازنده، واحد شما را اجاره داده و شما سود حاصل از آن را دریافت می‌کنید.

خرید خانه قسطی در دبی و خرید مستقیم از مالک

از بحث خرید خانه قسطی در دبی که بگذریم به خرید مستقیم از مالک می رسیم. خرید مستقیم از مالک مانند تمام خرید های مستقیم، تنها اسناد و نوشته های بیشتری را به همراه دارد. قطعا شعار قدیمی ” خریدار مراقب باش ” را در نظر داشته باشید. اول مطمئن شوید که از ملک خوشتان آمده بعد درباره قیمت بحث کنید.

به محض توافق بر سر قیمت روند معمول این است که یک تفاهم نامه ای را امضا کنید. باید تفاهم نامه ای براساس آنچه که خریدار و فروشنده بر سر آن توافق کرده اند نوشته شود.این توافقات می تواند درباره قیمت، زمان اقامت، یا فروش باشد و باید مورد تایید بازرس یا مهندس قرار بگیرد. برخلاف قرارداد های معمول خرید، تفاهم نامه هیچ تعهد قانونی را برای طرفین ایجاد نمی کند. ملک زمانی قانونا متعلق به شما می شود که در مرحله اول حداقل ۱۰% کل قیمت را بپردازید. اما قبل از اینکه به این کار متعهد بشوید مطمئن شوید که در قرار داد مشکلی وجود نداشته باشد، چرا که این مبلغ غیر قابل استرداد است.

در آخر ، ملک زمانی که ۱۰۰% قیمت را پرداخت کرده باشید متعلق به شما می شود و سند آن به نام شما می خورد. باید تاکید کنیم که برای خرید ملک در دبی از وکیل کمک بگیرید مخصوصا قبل از امضای تفاهم نامه.هزینه ای که به وکیل می پردازید شما را مطمئن می کند که تمام مراحل به درستی پیش می روند و متحمل ضرر و زیانی نخواهید شد. با جستجوی ساده در: “وکلای دبی” می توانید وکیل مناسبی را برای خود پیدا کنید.

جهت اطلاعات بیشتر جهت درباره خانه قسطی در دبی به مقالات قبلی Damac group  مراجعه کنید .

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...