گران ترین آپارتمان های دبی

گران ترین آپارتمان های دبی

در این مقاله به گران ترین آپارتمان های دبی می پردازیم با داماک گروپdamacgroup همراه باشید.

پنت هاوسی فراواقعی در جزیره ی پالم: این پنت هاوس یکی از بزرگترین و خاص ترین پنت هاوس های دبی است که در ساختمانی با طراحی پله ای و سطوح شیشه ای بزرگ واقع شده است. این پنت هاوس دارای سه استخر شنا است که هر یک شاهکاری در نوع خود محسوب می شود. در هنگام ساخت برج، خریدار اصلی یا مالک اولیه درخواست یک استخر با طول بیست متر در پشت بام خانه را ارائه نمود تا بتواند به صورت خصوصی شنا کند.

پنت هاوس الماس: دبی محلی ایده آل برای طراحی، ساخت و فروش املاک فوق العاده لوکس و حیرت آور است. حتما از خواندن شرایط پنت هاوس شماره یک تعجب کرده اید اما باید بگوییم پنت هاوس الماس ویژگی های دیگری دارد که شگفت آور می باشد. طیف وسیعی از امکانات بسیار لوکس و مجلل از جمله تفرجگاه ساحلی کاملا اختصاصی با پرسنل آموزش دیده به همراه قایق تفریحی شخصی و موتور دریایی و غیره در این پنت هاوس وجود دارد.

پنت هاوس ریاست جمهوری هلند در پالم جمیرا: با حضور شخص در سرویس بهداشتی چندین نوع عطر قابل انتشار در فضا است که می توان به دلخواه نوع آن را انتخاب نمود.داخل تمام سرویس ها اعم از حمام و توالت موسیقی پخش شده و بخشی از فضای نشیمن و پذیرایی این پنت هاوس دارای سقف متحرک می باشد. دو سوییت صد متری برای خدمه تعبیه شده است که امکان سرویس دهی در شبانه روز را فراهم می نماید.

پنت هاوس برج خلیفه: پنت هاوس زیبا و لوکس برج خلیفه معادل ۶۶۵ متر مربع مساحت دارد. چهار اتاق خواب بسیار بزرگ به همراه پنج حمام کاملا مجهز و یک سالن پذیرایی با طراحی ویژه در این پنت هاوس خودنمایی می کند.

گران ترین آپارتمان های دبی و گران ترین مناطق دبی

می خواهیم بدانیم که گران ترین آپارتمان های دبی و گران ترین مناطق دبی در کجا قرار دارند. برخی از گران ترین مناطق دبی امکانات و آپارتمان های لوکس های بسیار مهمی را در خود جای داده اند.

خیابان شیخ زائد: خیابان شیخ زائد دبی مهم ترین خیابان این شهر است . گران قیمت ترین منطقه در دبی محسوب می شود. همین باعث شده که گران ترین آپارتمان های دبی در این منطقه قرار بگیرند. نام پیشین این خیابان خیابان دفاع بود که بعدها تغییر کرد و نام فعلی روی آن نهاده شد. مهم ترین آپارتمان لوکس دبی، یعنی برج خلیفه در خیابان شیخ زائد واقع شده است. بسیاری از توریست ها و گردشگرانی که به دبی مسافرت می کنند در طی سفر خود به این خیابان و آپارتمان لوکس دبی  و مراکز خرید لوکس آن سر می زنند.

منطقه دیره: بسیاری از نمایشگاه ها و فستیوال های فصلی که در دبی برگزار می گردند، در همین خیابان هستند. هم چنین خیابان الرقه دبی به دلیل داشتن هتل های متعدد با کیفیت بالا و دسترسی آسان به بخش های مهم تر شهر بین توریست ها و گردشگران محبوبیت زیادی دارد. منطقه دیره از سالیان دور به عنوان یکی از مناطق مهم در شهر دبی شناخته می شود.

محله و خیابان داون تاون: یکی از مهم ترین آپارتمان های لوکس دبی  در خیابان داون تاون دبی، هتل بزرگ داون تاون است. این هتل بسیار بزرگ جز 50 ساختمان بزرگ جهان محسوب می شود. دسترسی از خیابان داون تاون به مراکز مهم دبی مانند دبی مال و برج خلیفه و هم چنین بسیاری مراکز خرید دیگر دبی بسیار آسان است. هم چنین برخی از معتبرترین رستوران های شهر دبی در نزدیکی خیابان داون تاون واقع شده اند.

منطقه البرشا: در منطقه البرشا هم مراکز خرید و رستوران های متعدد و هم چنین گران ترین آپارتمان های دبی  واقع شده است. هم چنین امکانات تفریحی و جاذبه های توریستی این منطقه بر محبوبیت و ارزش آن افزوده است. جاذبه هایی مانند پیست اتومبیل رانی یا خانه های ویلایی که انتخاب کسانی است که می خواهند یک سفر لوکس و مجلل به دبی داشته باشند.

جهت آشنایی بیشتر آپارتمان لوکس دبی  به مطالبه قبلی  داماک گروپ  damac group مراجعه کنید .

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...