کار در دبی برای ایرانیان

کار در دبی برای ایرانیان

اجازه دهید در مورد کار در دبی برای ایرانیان کمی بی پرده صحبت کنیم. در این چند وقت اخیر احتمالا شما هم مثل خیلی های دیگر از نوسانات ارز شوکه شده اید و وقتی که حقوق و درآمد خود را با قبل از بالا رفتن قیمت دلار و یورو و درهم مقایسه می کنید، می بینید که تفاوت چندانی نکرده است، اما قدرت خرید شما تفاوت چندان که هیچ، تفاوت سهمگینی داشته است.

در این شرایط طبیعی خواهد بود اگر به کار در کشور دیگری بیاندیشید. شاید بخشی از ذهن شما هم درگیر کار در دبی و گرفتن ویزای کاری دبی، شده باشد. کار در دبی برای ایرانیان به چند علت یکی از گزینه هایی است که باید به آن به طور جدی فکر کرد و پس از سبک و سنگین کردن، به تصمیم گیری در مورد آن پرداخت.

اگر بتوانید ویزای کاری دبی را اخذ کنید و به کار در دبی مشغول شوید، به احتمال زیاد، درآمد و حقوق قابل قبول یا شاید هم بتوان گفت زیادی قابل قبول خواهید داشت. باید این را هم در نظر بگیرید که خرج زندگی در دبی بیشتر از اینجاست، اما این اختلاف، خیلی بیشتر از این حرفهاست و کار در دبی برای ایرانیان را، بسیار ارزشمند می کند.

کار در دبی برای افرادی که از تخصص بالایی برخوردارند به نوعی بهشت محسوب می‌شود. ایرانیان برای کار در دبی باید شرایط سختی را پشت سر بگذارند که تنها افراد متخصص، مسلط به زبان انگلیسی و تا حدودی عربی از پس آن برخواهند آمد.

کار در دبی برای ایرانیان و تخصص های مورد نیاز برای کار

کار در دبی برای ایرانیان و تخصص های مورد نیاز برای کار موضوع این قسمت از مقاله ی ماست .مهندسی IT و نرم افزار، طراحی گرافیک: شرکت های بزرگی در دبی هستند که نیازمند متخصصان علوم کامپیوتر می باشند.

با گسترش اینترنت و آنلاین شدن بسیاری از فرآیندها، شرکت ها در صنایع مختلف، تمایل و البته نیاز شدیدی به وارد شدن به دنیای تکنولوژی و بهره برداری از فرصت های نهفته در آن را دارند. بنابراین موقعیت کار برای متخصصان علوم کامپیوتر در دبی، بسیار عالی می باشد.

معماری و مهندسی: ساختمان ها، برج ها، مراکز خرید و مراکز تفریحی، هتل هایی با امکانات فوق العاده و بسیاری از طرح های عمرانی دیگر کار معماران و مهندسانی در دبی می باشد که همه در تلاشند تا دبی را به محبوب ترین شهر توریستی جهان تبدیل کنند.

بازاریابی و تخصص در رسانه های و شبکه های اجتماعی: اگر در بازاریابی و مدیریت رسانه ها و شبکه های اجتماعی، تخصص و تجربه دارید، سومین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی را دارا هستید و کار شما در دبی تضمین شده است. همانطور که گفته شد، دبی هر لحظه در حال رشد در صنعت گردشگری است و هدفش جلب توجه هرچه بیشتر مردم دنیا و تبدیل آنها به مسافرانی است که دبی را به عنوان مقصد خود انتخاب نمایند.

نمایندگی فروش و ارتباط با مشتری: برای رونق این مراکز به چهارمین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی یعنی کسانی که بتوانند با مشتریان ارتباط برقرار کنند و به فروش محصولات کمک نمایند، احتیاج است. بنابراین اگر توانایی انجام این کار پر درآمد اما سخت را در دبی دارید، کار در دبی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

کار در دبی برای ایرانیان و بهترین مشاغل برای ایرانیان

کار در دبی برای ایرانیان و بهترین مشاغل برای ایرانیان از بحث هایی می باشد که بسیار مورد توجه است در این قسمت از مقاله می خواهیم به بهترین مشاغلی که برای ایرانیان در دبی وجود دارد بپردازیم.

کارهای دفتری و منشی گری: حجم کارها و پیچیده بودنشان باعث درگیری تمام وقت مدیران کارآزموده در دبی شده است. مدیران سازمان ها و شرکت های مختلف، نیاز به اشخاصی دارند که به آنها در سازماندهی کارها و برنامه ها کمک کنند. همچنین افرادی که تخصص کافی در رسپشنی دارند، همواره مورد نیاز مراکز مختلف خرید و تفریحی، هتل ها و مراکز سرمایه گذاری و دیگر موقعیت های کاری در دبی هستند.

مشاغل پزشکی و بهداشتی در دبی: مشاغل پزشکی خصوصی و دولتی به سرعت در دبی در حال افزایش است. برای پزشکان فرصت‌های شغلی زیادی وجود دارد که به مراتب حقوق و درآمد بالایی هم خواهد داشت. مشاغلی از جمله شغل پرستاری، جراحان عروق، عصب، متخصصان کودک، دندانپزشکان و.. در اینجا شرایط شغلی مناسبی خواهند داشت.

آموزش در دبی: اگر قصد دارید در زمینه آموزش در دبی کسب درآمد کنید، بایستی در نظر داشته باشید تجربه و اعتبارتان در این شغل حرف اول را می‌زند. در بحث آموزش می‌توانید به عنوان معلم یا استاد به تدریس در مدارس، کالج یا دانشگاه‌های دبی همچون دانشگاه آمریکایی دبی یا دانشگاه عجمان، مشغول به کار شوید.

مهندس پروژه: پیش زمینه یک مهندس پروژه می‌تواند مهندسی عمران، مکانیک یا برق باشد. مهندسان پروژه در واقع نقش نظارتی در پروژه‌ها را دارند و لزوما نیاز به تخصص در این سه رشته ندارند.

جهت اطلاعات بیشتر جهت کار در دبی به مقالات قبلی ما مراجعه کنید .

آپارتمان های لوکس و فول فرنیش را از برند ترین شرکت ساختمانی دنیا  داماک گروپ  damac  group بخواهید

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...