اقامت دبی با خرید ملک

اقامت دبی با خرید ملک

دریافت اقامت دبی با خرید ملک یکی از بهترین و ساده ترین راه های دریافت اقامت می باشد . بازار سرمایه گذاری در بخش مسکن در دبی برای سالیان سال بین ایرانی ها بسیار داغ بود. اما با لغو ویزای اقامت دبی از طریق خرید ملک در دبی، ضررهنگفتی به خریداران ایرانی ملک در دبی وارد شد. به صورتی که اقامت دبی با خرید ملک، تقریبا غیر ممکن شده است .

 برای مهاجرت به دبی و امارات عربی متحده، باید به فکر راههای جایگزین بود. اقامت دبی با خرید ملک، در برهه ای از زمان ممکن شد ولی با اشباع سرمایه گذاری در دبی، روی بد خرید ملک در دبی به مشتریان رخ نمود.

وقتی فردی که از اتباع دبی نیست تصمیم به خرید ملک در دبی می‌گیرد، ابتدا باید سرمایه اولیه و میزان نقدینگی خود را برای خرید مشخص و تعیین نماید. عده ای هم با توجه به سرمایه اولیه‌ای که دارند، ملک موردنظر را انتخاب می نمایند.

اقامت دبی با خرید ملک و فواید خرید ملک در دبی

در این قسمت به اقامت دبی با خرید ملک و فواید خرید ملک در دبی می پردازیم. نکته ای که حائز اهمیت است این است که متقاضی خرید ملک می‌بایست به این نکته توجه داشته باشد که کشور مورد نظر شرایط اقتصادی مناسبی را دارا باشد.  کشور هایی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارند می‌توانند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرند.

 از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و شهر دبی  در حال پیشرفت است که این امر می‌تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد. دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد نموده است که اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند.

دو نوع ویزا برای مالکین در دبی وجود دارد: 1. اقامت ۶ ماهه (چندبار ورود) 2. اقامت دو ساله شرایط اقامت 6 ماهه: متقاضی می‌بایست حداقل یک میلیون درهم جهت خرید ملک هزینه نماید. ویزای ۶ ماهه ای که به خریدار ملک داده می‌شود، هر ۶ ماه قابل تمدید است. شرایط اقامت 2 ساله: ارزش ملک خریداری شده باید حداقل یک میلیون درهم می‌باشد. ملک مورد نظر نباید در رهن یا وثیقه باشد.

اقامت دبی با خرید ملک و خرید لیزینگی خانه در دبی

در برخی از مناطق دبی می توانید خانه های اجاره به شرط تملیک و لیزینگی خریداری کنید . این خانه ها به مدت 10 تا 99 ساله اجاره شده است . سپس بعد از تمام شدن قسط های آن صاحب ملک می شوید  برخی از مناطق در دبی خانه های لیزینگی دارند.

خرید ملک در شهرهای اطراف دبی

عده ای برای اقامت دبی با خرید ملک ، خرید ملک در شهرهای اطراف دبی را انتخاب می کنند . اتباع غیر کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس نیز می تواند املاک را به شرط تملیک  و یا با مالکیت مطلق در مناطقی که برای سرمایه گذاری و خرید ملک در ابوظبی مشخص و تعیین شده را خریداری نماید.

علاقه مندان به خرید ملک می توانند در مناطق شهرهای شمالی دبی با شرایط لیزینگی و یا خرید ملک با شرایط مالکیت مطلق مبادرت به خرید و سرمایه گذاری اقدام نمایند

همچنین خرید ملک در دبی از اهمیت بسیار بالا و فراوانی برخوردار است . این شهر یکی از مهم ترین مراکز تجاری و مالی دنیا است که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران ، در این شهر املاک مختلفی را با توجه هدف مشخصی خریداری می کنند.

انجام معاملات و مستغلات در دبی

با توجه به اینکه انجام معاملات و مستغلات در دبی ، بین فروشندگان و خریدارانی انجام می گیرد که خود آنها در دبی زندگی نمی کنند، سازمان املاک دبی نحوه انجام معاملات ملکی را بصورت بسیار شفاف مشخص نموده و تمامی مشاورین املاک را موظف به انجام آن کرده است .

درصورتی که خریدار و فروشنده طبق این چهار چوب معامله خود را پیش ببرند هیچ کدام از طرفین تحت هیچ شرایطی به مشکلی بر نخواهند خورد. قول نامه یا MOU ، دریافت برگه ی NOC از سازنده ی ملک، انتقال سند و پرداخت وجه .

اشخاصی که ملک و مستغلات در شهر دبی خریداری می‌نمایند  و اقدام به اقامت با خرید ملک می کنند  در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند. به ویژه به رشد اقتصادی امارات نیز کمک می کنند.

جهت اطلاعات بیشتر درباره اقامت دبی می توانید به مقالات قبلی ما مراجعه کنید . با داماک گروپ damac group در آینده نزدیک زندگی کنید .

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...