آپارتمان های لوکس دبی

آپارتمان های لوکس دبی

یکی از نکات قابل توجه هنگام خرید خانه و آپارتمان های لوکس دبی ، توجه به واحدهای کل ساختمان قبل از بازدید ملک یا آپارتمان است. هنگام خرید خانه، ملک یا ساختمان نکات بسیار مهمی وجود دارد که برخی از آن‌ها را به صورت خلاصه و اشاره وار برشمرده‌ایم، این موارد را در مواقع خرید نادیده نگیرید.

- به هزینه‌هایی که ممکن است هنگام خرید وجود داشته باشد د مانند هزینه سند، دفتر ثبت اسناد توجه کنید. توجه به پایداری و مقاومت سازه ساختمان در برابر حوادث طبیعی. ماده‌ها و تبصره‌های متن قرارداد و مبایعه نامه خرید را دقیق بخوانید.

قبل از اینکه برای بازدید ملک یا آپارتمانی بروید به تعداد واحدهای کل ساختمان توجه کنید. اگر می خواهید از مشکلات مدیریت ساختمان دور بمانید، تعداد مطلوب ۱۵ تا ۳۰ واحد است.

شرایط آپارتمان های لوکس دبی

در این بخش به شرایط آپارتمان های لوکس دبی پرداخته ایم.خانه های لوکس در دبی  همواره حسی از آسایش را با خود به همراه دارند. برای اغلب مردم امنیت و آرامش، اهمیت بیشتری در مقایسه با متراژ خانه دارد. اما ثروتمندترین اشخاص جهان تعریف متفاوتی از خانه دارند. آن ها معتقد هستند که با خرید مجلل ترین تجهیزات در “خانه”، می توانند ثروتشان را به نمایش بگذارند.

از دیگر شرایط و ویژگی های آپارتمان های لوکس دبی عبارتند از: طراحی درست و اجرای صحیح عایقکاری‌های حرارتی، به منظور جلوگیری از تبادل حرارت،کنترل نقشه‌های نمای ساختمان از نظر زیبایی و تناسب آن با محیط اطراف.

از ویژگی های خانه های لوکس و لاکچری در دبی تلفیق الگوهای معاصر و وسایل نو با یک جریان هماهنگ بین فضای بیرونی و داخلی میباشد که ترکیبی از آسایش و شیک بودن را به شما منتقل می کند. در واقع در سبک مدرن طبیعت و ساخته های دست بشر با هم تلفیق شده اند.

 تفاوت آپارتمان های لوکس دبی و ویلاهای دبی

ما در این قسمت تفاوت آپارتمان های لوکس دبی و ویلاهای دبی را برای شما شرح می دهیم. با داماک گروپ damacgroup همراه باشید  تا به طور کامل از این شرایط آگاه شوید . نظارت از راه دور، ضد سرقت ، سیستم اطفای حریق ، کنترل هوشمند دمای محیط ، bms  ، پرده و سایبان های هوشمند، درب خانه هوشمند و نورپردازی هوشمند،  از ویژگی های آپارتمان های لوکس دبی می باشد.

در خانه های مدرن شهر دبی نمای بیرونی و داخلی باید دارای هارمونی و هماهنگی خاصی باشند و تا حد ممکن از شلوغ کاری پرهیز شود. در نمای ساختمان های مدرن به طور معمول از تزیینات کلیشه ای چشم پوشی می شود و از مصالح با اشکال نامتعارف و شکستگی ها با هدف جذابیت استفاده می گردد.

ورودی منزل اولین جایی است که حس اولیه در مورد فضای داخلی منزل به شما و دیگران شکل می گیرد. با یک طراحی متفکرانه همه چیز را عوض کنید. عده ای مدرن بودن را با لوکس بودن اشتباه می گیرند و تصور می کنند که یک نشیمن مدرن دارای سقف بلند و لوستر های لاکچری است.

 

بهترین نقاط خرید خانه در دبی

از آپارتمان های لوکس دبی که بگذریم به بهترین نقاط خرید خانه در دبی می رسیم

دبی یکی از هفت امارت شیخ‌نشین و از مهم‌ترین شهرهای امارات متحده عربی است و بیشترین جمعیت را از بین این هفت امارت دارد . قسمت جنوبی دبی همان بخشی است که پیشرفت زیادی دارد و برج ها و ساختمان های بلندی که در آن جا وجود دارد باعث تمایل افراد به خرید ملک در آن جا می شود .

 منطقه مسکونی جمیرا بسیار مشهور و محبوب است. در این منطقه می‌توان ویلاهای زیبایی را برای خرید ملک در دبی پیدا کرد. ساکنان این منطقه معمولا از اروپا و آسیای شرقی هستند. البته ایرانی‌های زیادی هم در این منطقه زندگی می‌کنند.

جمیرا از لوکس‌ترین مناطق مسکونی دبی است خیلی از مهاجران برای خرید ملک در دبی به این منطقه می‌آیند. قسمت جنوبی ساحل جمیرا به ساحل شیکاگو  هم معروف است. سایر مناطق مسکونی شهر دبی در امارات متحده عربی هم عبارت‌اند از: منطقه ام سقیر، منطقه ام هریر، جزیره های نخل دبی ، نخل جمیرا، نخل دیره، نخل جبل علی .

مزایای خرید خانه در دبی

آپارتمان های لوکس دبی و خرید آن مزایای بسیار زیاد و خوبی برای شما دارد . با خرید خانه در دبی دسترسی شما به امکانات عالی زندگی بیشتر می شود . مثل مراکز بدنسازی، امکاناتی برای زندگی لوکس، مدارس و فروشگاه ها در سطح بالا . به خرید خانه در دبی می توانید آن را اجاره داده و از سود آن لذت ببرید. بسیاری از ثروتمند ترین سرمایه گذاران دنیا به دنبال اجاره دادن املاک خود هستند .

سود اجاره ملک شما درآمد منفعل برای شما خواهد بود. با خرید خانه در دبی هرساله به ارزش ملک شما افزوده می شود . علاوه بر آن درآمد حاصل از اجاره را نیز استفاده می کنید. اگر خانه خودتان را تا مدت طولانی نفروشید با سود اجاره ی آن ، هزینه ی خرید آن را به دست می آورید.

مزیت خرید خانه در نقاط مختلف دبی با هم متفاوت است . هر یک از مناطق دارای یک مزیت هستند . از خریداری خانه در دبی به انواع خانه  مانند خانه ی لیزینگی می رسیم  . گفته شد که پروژه های محبوبی در سرتاسر دبی قرار دارد و شهر دبی یکی از امن ترین نقاط براس سرمایه گذاری املاک می باشد. هزینه خرید خانه در دبی بستگی به امکانات خانه و موقعیت آن دارد .

مناطق مسکونی جمیرا

منطقه جمیرا: منطقه مسکونی جمیرا بسیار مشهور و محبوب است.  در این منطقه می‌توان ویلاهای زیبایی را برای خرید ملک در دبی پیدا کرد. ساکنان این منطقه معمولا از اروپا و آسیای شرقی هستند. البته ایرانی‌های زیادی هم در این منطقه زندگی می‌کنند. خانه‌های ویلایی در جمیرا از جمله جاذبه‌های گردشگری دبی هستند. جمیرا از لوکس‌ترین مناطق مسکونی دبی است.

محله بر دبی : بر دبی محله‌ای تاریخی است که بین جمیرا و خور دبی قرار گرفته است . این محله رستوران های شناور روی آب زیادی دارد که غذاهای بین المللی و محبوب در آن ها سرو می شود. در این این محله بازارهای سنتی هم برپا می شود که بسیار مورد توجه گردشگران است.

محله السطوه دبی : بیشتر ساکنان محله السطوه دبی را هندی ها تشکیل می دهد و برای همین این محله پر از مغازه ها و رستوران های هندی است. بازار طلای معروف دبی در این محله است و کسانی که برای خرید طلاهای معروف دبی به این شهر می آیند حتما  از این بازار بازدید می کنند . در این محله پارچه های مرغوب هندی هم به فروش می رسد.

محله جبل علی دبی : جبل علی که قبلا از دهکده های روستایی دبی بود در سال های اخیر به سرعت رشد و پیشرفت کرده است. ابن بطوطه که از مراکز خرید معروف دبی است در این محله می باشد. علت رشد و پیشرفت جبل علی ساخت بندر جبل علی در آن بود که بزرگ ترین بندر دست ساز دنیاست.

محله دبی مارینا: دبی مارینا از محله های مدرن دبی است که مملو از آسمان خراش و برج های بلند است این محله در کنار جبل علی قرار دارد. از جاذبه های گردشگری معروف این ناحیه می توان به پارک آبی وایلد وادی اشاره کرد.

اگر خواستار آپارتمان لوکس در دبی هستید شرکت داماک damac  بهترین گزینه برای انتخاب شماست .

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...