خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی نیازمند داشتن شرایط خاصی مانند سن و تحصیلات  و غیره نیست. کلیه اشخاص بالای 18 سال واجد شرایط خرید ملک در دبی هستند. خریداران به منظور گرفتن حق مالکیت مطلق املاک در برخی از نواحی خاص باید موافقت  و رضایت دولت حاکم را جلب کنند.

بنابراین در ابتدا، باید تصمیم بگیرید که کجا می خواهید زندگی کنید، چقدر توانایی مالی دارید و متراژ خانه براساس بودجه شما چقدر می تواند باشد. خانه باشد یا آپارتمان؟ تمام این مسایل به شرایط شخصی شما بستگی دارد. مجردید یا متاهل؟ آیا این احتمال وجود دارد که بخواهید بعد از ۳ یا ۵ سال دیگر جا به جا شوید؟

 اگر متاهل هستید، دارای فرزند هم هستید؟ اگر بچه دارید ، در کجا می خواهند تحصیلاتشان را ادامه دهند؟ عوامل دیگری نیز وجود دارد. مثل اینکه: آیا امنیت شغلی دارید؟ دیدگاه شما دربرابر شغل و یا سایر موقعیت هایتان چیست؟

 در نواحی که از قبل در آنها رضایت و موافقت دولت حاکم جلب شده است هر شخص یا شرکت خارجی حق استفاده و تملک املاک را دارد. متقاضیان باید تمامی جوانب و هزینه های خرید ملک را در نظر بگیرند و تمکن مالی خود را بسنجند.

امکان اخذ وام مسکن برای خریداران خارجی وجود دارد و باعث آسودگی خیال خریداران و افزایش قدرت انتخاب آنها می شود. مدت زمان لازم جهت خرید ملک در دبی تا اخذ اقامت این کشور بین 5 تا 7 ماه می باشد.

خرید ملک در دبی و اقامت  در  دبی از این طریق

درمبحث خرید ملک دردبی و اقامت در دبی از این طریق ، ارزش ملک خریداری شده قابل اهمیت می باشد .

در خصوص املاکی که دارای چندین مالک می باشند میزان سهم هر یک از سهامداران باید حداقل یک میلیون درهم باشد. املاکی مورد خرید و فروش قرار می گیرند که پایان کار گرفته باشند.

 به عبارت بهتر با شرایط پیش فروش نمی توان در دبی ملک خریداری نمود. ملک مورد نظر نباید در رهن یا وثیقه هیچ ارگان، سازمان و یا نهادی باشد. با خرید ملک متقاضی می تواند برای خانواده خود نیز درخواست اقامت نماید. در دبی برای خریداران ملک دو نوع ویزا صادر می شود که شامل اقامت 2 ساله و اقامت 6 ماهه با قابلیت چند بار ورود است.

ویزای 6 ماهه ای که به خریدار ملک داده می شود،  هر 6 ماه قابل تمدید است و البته قابلیت تبدیل به اقامت دائم را ندارد. خریداران می توانند پس از پایان هر دوره با ارائه کارت سلامت اقدام به تمدید مجوز اقامت کنند.

در صورت کسب ویزای 2 ساله فرد می تواند برای خود و اعضای خانواده اقامت دائم دبی را پس از گذشت 2 سال دریافت کند. در طول مدت 2 سال فرد نمی تواند اقدام به فعالیت های تجاری کند، اما پس از گذشت این مدت فرد می تواند در این شهر مشغول به کار شود.

نکات مهم در مورد بازار املاک دبی

در این بخش به نکات مهم  در مورد بازار املاک دبی اشاره می کنیم :

باعرضه املاک بیشتر در سال 2020 قیمت‌ها در این سال و سال 2021 کاهش چشمگیری پیدا می کند که این خبر خوبی برای مستأجران است. بازار مناسب برای مستأجران: صاحب‌خانه‌ها باید ملک را به خوبی حفظ کرده و برای مستأجران جذاب نگه دارند.

  • شرایط جدید پرداخت کرایه:

پیش بینی می شود روش‌های پرداخت کرایه جدید از قبیل پرداخت مستقیم اجاره بهای ماهانه در سال 2020 رایج و تبدیل به یک استاندارد شود. یک بازبینی در میزان رهن‌های خود داشته باشید. متأسفانه برای سازندگان و کسانی که تعهدات رهنی دارند، چشم انداز دشواری مشاهده می شود.

  • هزینه مطلوب ملک:

 ارائه برنامه پرداخت‌های مدت دار در بازار، فرصت خرید ملک با هزینه‌های مطلوب برای مشتریان که پیش از این اجاره‌بها پرداخت می کردند، فراهم می شود. فرصتی عالی برای سرمایه گذاران بین المللی: ساختار مالکیت و توانایی خرید ملک‌های درآمدزا با بازدهی مناسب و بدون مالیات فرصت‌های عالی را برای سرمایه گذاران بین المللی به وجود آورده اند.

  • تعادل سالم بین عرضه و تقاضا:

 سازندگان با اشتیاق بیشتری واحدهای جدید را راه اندازی کرده که این می تواند به تعادل ساالم بین عرضه و تقاضا  کمک کند. افزایش پیش خرید ملک: یش پرداخت واحدهای مسکونی با شرایط پرداختی جذاب باعث جذب خریداران بیشتر می شود . اتاق‌های بیشتر: با کمتر از یک سال مانده به 2020 هجوم گردشگران به امارات شروع شده و اتاق‌های اکثر هتل‌ها اشغال خواهد شد.

خرید مستقیم از مالک

خرید مستقیم از مالک مانند تمام خرید های مستقیم، تنها اسناد و نوشته های بیشتری را به همراه دارد. اول مطمئن شوید که از ملک خوشتان آمده بعد درباره قیمت بحث کنید. به محض توافق بر سر قیمت روند معمول این است که یک تفاهم نامه ای را امضا کنید. باید تفاهم نامه ای براساس آنچه که خریدار و فروشنده بر سر آن توافق کرده اند نوشته شود.

این توافقات می تواند درباره قیمت، زمان اقامت،

آیا فروش باید مورد تایید بازرس یا مهندس قرار بگیرد یا خیر و یا اینکه آیا باید خریدار تضمین بدهد یا خیر باشد. برخلاف قرارداد های معمول خرید، تفاهم نامه هیچ تعهد قانونی را برای طرفین ایجاد نمی کند. ملک زمانی قانونا متعلق به شما می شود که در مرحله اول حداقل ۱۰% کل قیمت را بپردازید.

ملک زمانی که ۱۰۰% قیمت را پرداخت کرده باشید متعلق به شما می شود و سند آن به نام شما می خورد. باید تاکید کنیم که برای خرید ملک در دبی از وکیل کمک بگیرید مخصوصا قبل از امضای تفاهم نامه. هزینه ای که به وکیل می پردازید شما را مطمئن می کند که تمام مراحل به درستی پیش می روند و متحمل ضرر و زیانی نخواهید شد.

سرمایه لازم برای خرید ملک در دبی

اگر می خواهید در دبی پای قرار داد بروید باید سرمایه لازم برای خرید ملک در دبی را داشته باشید ، قبل از اینکه به دنبال خانه بروید، به حساب های مالی خود رجوع کنید و ببینید که توانایی خرید خانه را دارید یا خیر. می توانیم به کارکرد بانکی قبل و بعد از سال ۲۰۰۸ رجوع کنیم. سال رکود بزرگ قبل از ۲۰۰۸ پیشنهاد وام توسط پرسنل بانک امر عادی تلقی می شد .

اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که تمام پول مالکیت خانه را داشته باشید، به این بخش نیاز خواهید داشت. اما اگر پول کافی نداشته باشید باید وضعیت مالی خود را، معمولا از طریق بانک، مدیریت کنید. لازم به ذکر است که اگر هرچه سریع تر مرحله پرداخت پول را طی کنید از موقعیت قوی تری برخوردار خواهید بود.

بانک می خواست مازاد پول را که بی مصرف افتاده بود ،به درآمد و بازه تبدیل کند. آژانس های املاک بسیار امن تر از وام دادن به افراد غیر مطمئن بودند . بانک ها امروزه به وضوح به شدت احتیاط می کنند. به ما گفته شده که بانک برای پرداخت وام ۵۰ درصد قیمت خرید، ۲۰% سود از شما دریافت می کند.

اگر قصد خرید ملک در دبی را دارید damac group   بهترین گزینه برای شما جهت سرمایه گذاری مطمئن است .

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...