درآمد زایی در دبی

 

افرادی که قصد درآمد زایی در دبی را دارند ، در درجه اول باید از نرخ بیکاری در این شهر اطلاع داشته باشند. نرخ بیکاری هر شهر نشان از آن دارد که چقدر سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در پویایی اقتصاد آن شهر سهم دارند .

هر چه در این شهر بازارهای اقتصادی و همچنین نحوه کار فعالان حاضر در اقتصاد بیشتر باشد باعث می شود که تعداد متقاضیان جویای کار در دبی بیشتر باشد . این شهر در مقایسه با سال های گذشته خود رشد چشمگیر اقتصادی داشته است.

مواردی که دراین  شهر رشد و پیشرفت بالایی داشتند ساخت و ساز هایی است که در این شهر انجام می پذیرد. به علاوه پیشرفت  کارخانه ها و صنایع مربوط به موضوعات نفتی را نمی توان از این قاعده مثتثنی دانست .

روش های درآمد زایی در دبی

اگر می خواهید با روش های درآمد زایی در دبی آشنا شوید باید بدانید ، داشتن ایده های گوناگون و مناسب می تواند ما را در داشتن کار و درآمد مناسب در این شهر یاری کند. روش های زیادی برای درآمد زایی وجود دارد که در زیر به برخی از آنها می پردازیم

1.ایجاد گروه های تبلیغاتی: چون که دبی شهر بسیار موفق در زمینه ی اقتصاد و تجارت می باشد و تعداد زیادی از افراد با ایجاد گروه های تبلیغاتی اقدام به تبلیغات  برند خود می کنند ، این روش می تواند یک روش بسیار موثر و خوب برای درآمد زدایی در دبی باشد .

2.عرضه پوشاک: به دلیل آنکه در شهرهایی که از اقتصاد خوبی برخوردار هستند بیشتر افراد دارای شرایط خوب اقتصادی در آن نقاط هستند و به دنبال بهترین اجناس می روند ، ایده ی عرضه ی پوشاک و فروش آن می تواند ایده ی جالبی برای درآمد زدایی در دبی باشد .

شرایط درآمدزدایی و کار در دبی برای ایرانیان

از آنجایی که شهر دبی  از نظر منابع نفتی جزو سومین شهر و یکی از بزرگترین تولید کننده های نفت در جهان محسوب می شود . شرایط درآمد زایی  و کار در دبی  ، باعث شده است که   ایرانیان زیادی به خود جذب کند.

تعدادی از مشاغلی که ایرانیان برای کار در دبی و در آمد زایی در دبی  می توانند آن ها را انتخاب کنند عبارتند از: مهندسی IT  ونرم افزار ، مارکتینگ و بازاریابی آنلاین، آشپزی و مشاغل مرتبط ، مهندسی و معماری ، مشاوره املاک ، کار در هتل  و...

قوانین کاری در دبی

قوانین کاری در دبی  برای درآمد زایی در دبی  وجود دارد که کارفرما موظف به انجام آن می باشد . یک کارفرما باید این تضمین را به کارمند خود بدهد که پس از اینکه دوره ی کاری اش به پایان رسید یک بلیط هواپیما برای بازگشت کارمندش به محل زندگی خود تهیه نماید .

تمام حقوق و مزایا و پاداش باید در قرارداد ذکر شود و طبق قانون کار در دبی 21 روز مرخصی وجود دارد که بعد ها به 30 روز افزایش پیدا کرد . از دیگر قوانین می توان به بیمه درمانی ، هزینه استخدام و گرفتن ویزا و دیگر هزینه های مربوط به آن می توان اشاره کرد.

تعدادی از مشاغل پردرآمد دبی

تعدادی از مشاغل پر درآمد دبی وجود دارد که باعث درآمد زایی در دبی می شود  که ما چند نمونه را برای شما شرح  می دهیم :

حسابدار: افرادی که علاقه دارند حساب دار شوند جدا از این که ریاضیات پایه آن ها قوی باشد باید  نرم افزارهای حسابداری و بانک های اطلاعاتی را هم بلد باشند.

مهندس مکانیک: مهندسی مکانیک یک شغل بسیار سودآور برای درآمدزدایی در دبی محسوب می شود که صنایع خودروسازی و حمل و نقل فرصتی مناسب برای این شغل فراهم می آورد . همچنین مهندسان مکانیک می توانند در ساخت و ساز ، ژنراتور برقی و آسانسور ، صنایع پزشکی فعالیت کنند.

 

مهندسی برق: معمولا اینطور است که مهندسان برق و مکانیک در کنار یکدیگر کار می کنند و آنها قطعات الکتریکی که توسط مهندسان مکانیک ساخته شده طراحی می کنند . مهندسان برق همچنین می توانند در زمینه خودرو ، حمل و نقل هوایی و ناوبری مشغول کار شوند.

شما با شرکت داماک می توانید اقامت خود را در دبی گرفته و فرصتی بسیار طلایی برای زندگی و درآمد زایی در این شهر را برای خود فراهم کنید . این شرکت آماده خدمات رسانی با بهترین شیوه و مزایا برای شما دوستان و همراهان گرامی می باشد .

جوایز و مزایای کارآفرینی در دبی

دبی جوایزو مزایای کارآفرینی  های بسیاری را برای کارآفرینانی که باعث رشد اقتصادی در این شهر شده اند در نظر گرفته است و سالانه از آنها قدردانی های بسیاری می نماید. این دولت از کارآفرینان حمایت های ویژه ای می نماید به طوری که در دهه های اخیر تلاش های بسیاری در زمینه رفع موانع کارآفرینان در این شهر نموده است. همچنین بسیاری از سرمایه گذاران و حامیان مالی و بانک ها در شهر دبی از کارآفرینان حمایت های ویژه ای در جهت عملی نمودن ایده های آنان جهت ایجاد کسب و کار می نمایند.

موارد زیر از جمله دلایل انتخاب کارآفرینان برای ایجاد کسب و کار در دبی می باشد. پرداخت مالیات کم: دولت دبی افتخار این را دارد که از افرادی که در این شهر  سرمایه گذاری و یا به کارآفرینی مشغول می گردند مالیات صفر درصد اخذ می نماید. تنها مالیاتی که افراد در این شهر پرداخت می نمایند مالیات بر ارزش افزوده 5% می باشد که از سال 2018 این قانون در دبی ایجاد گردید.

اقتصادی انعطاف پذیر: طبق آماری که از فهرست بهترین شهرهای جهان بدست آمده است، دبی از جمله شهرهایی است که مردم آن از کیفیت بالای زندگی برخوردار می باشند. این شهر رتبه 23 را در این زمینه به خود اختصاص داده است.

پشتیبان استارت آپ: همانطور که بیان شد دبی جزو شهرهایی است که از کارآفرینان و صاحبان ایده حمایت های ویژه ای می نماید. به گونه ای که هم اکنون این شهر را خانه بسیاری از استارت آپ ها می دانند. از نمونه حمایت های دولت دبی  از کارآفرینان می توان شرکت محمد بن رشید را نام برد که مشاوره ها و حمایت های مالی در جهت تحقق یافتن پروژه ها و ایده های استارت آپ ها می نماید.

 ایجاد کسب و کار در دبی

ایجاد کسب و کار دبی بسیار ساده و به راحتی انجام می پذیرد و کارآفرینان تنها با انجام شش مرحله می توانند کسب و کار خود را در این شهر راه اندازی نمایند. کارآفرینان در ابتدا و قبل از ثبت رساندن کسب و کار خود در دبی  نوع فعالیت خود در این شهر را مشخص نماید.

 کارآفرینان با مشخص نمودن نوع فعالیت تجاری خود در دبی  می توانند مکان فعالیت خود را مشخص نمایند. وزارت اقتصاد دولت دبی  فهرست بیش از 2000 فعالیت تجاری در شهر دبی  را منتشر نموده است.پس از اینکه کارآفرینان نوع فعالیت خود را در شهر دبی  مشخص نمودند می توانند نسبت به مکان فعالیت خود تصمیم گیری نمایند.

کارآفرینان می توانند در منطقه آزاد دبی  و یا مناطق اصلی این شهر به ایجاد کسب و کار بپردازند. افرادی که قصد کارآفرینی در منطقه آزاد دبی  را دارند از مزایای زیر برخوردار خواهند بود: پرداخت مالیات 0%،  بصورت 100% مالکیت کسب و کار،معافیت از پرداخت مالیات برای صادرات و واردات، عدم محدودیت در ارز.

اما افرادی که در مناطق اصلی دبی تصمیم به کارآفرینی دارند اولاً باید با شریکی در دبی به ایجاد کسب و کار بپردارند. ثانیاً تنها اجازه نگهداری 41% از سهام شرکت و یا کسب و کار را خواهد داشت. البته افرادی که در مناطق اصلی دبی شروع به کارآفرینی نموده اند اجازه انجام فعالیت به طور مستقیم در بازارهای محلی دبی را خواهند داشت.

اگر می خواهید درآمدزایی در دبی انجام دهید بهترین گزینه برای شما داماک گروپ damac group بهترین گزینه برای شماست .

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...