سرمایه گذاری مطمئن در دبی

سرمایه گذاری مطمئن در دبی

یکی از راه های سرمایه گذاری مطمئن در دبی سرمایه گذاری با ثبت شرکت است که مزایای زیادی دارد که به آن ها می پردازیم. افرادی که در دبی اقدام به ثبت شعبه و یا ثبت شرکت می کنند خود را در شرایط تعامل ساده تر با بازار دنیا فارغ از تحریم ها و شرایط سخت اقتصادی قرار می دهند. ثبت شرکت در دبی نیازمند پرداخت مالیات نیست.

افرادی که در دبی شرکت خود را ثبت می کنند در صورتی که این شرکت در مناطق آزاد تجاری به ثبت برسد می توانند مالک صد در صدی شرکت خود باشند. صاحبین شرکت در امارات زیر نظر قانون تجاری این کشور به شدت حمایت می شوند.

افرادی که سرمایه گذاری مطمئن در دبی و شرکت ثبت می کنند می توانند اقامت یکی از ثروتمند ترین کشورهای دنیا را به دست بیاورند. ثبت شرکت در دبی به دلیل شرایط راحت رفت و آمد از ایران به دبی و برعکس دسترسی افراد به هر دو کشور را به سهولت امکان پذیر می کند. شرکت های ثبت شده در دبی از نظام تجاری آزادی بهره مند می شوند.

سرمایه گذاری مطمئن در دبی و انواع شرکت های تجاری در دبی

سرمایه گذاری مطمئن در دبی انواع شرکت های تجاری در دبی شامل : شرکت تضامنی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت سهامی عام،شرکت سهامی خاص، شرکت سرمایه گذاری مشترک، شرکت مشارکتی می شود.

ثبت شرکت در دبی قوانین خاص خودش را دارد و افرادی که خواهان ثبت شرکت در دبی هستند باید متناسب با این قوانین کار ثبت شرکت خود را دنبال کنند . تمامی شرکت هایی که در دبی ثبت می شوند به غیر از آن دسته که دارای مجوز حرفه ای هستند تنها با مشارکت یک تا چند نفر از اتباع کشور امارات که بیش از نیمی از سرمایه شرکت را داشته باشند امکان پذیر است.

 افرادی که شرکت را در مناطق آزاد اقتصادی دبی به ثبت برسانند می توانند مالک صد در صدی شرکت خود باشند. در برخی از مناطق امارات تننها شرکت ها با مالکیت صد در صد خود مردم محلی امارات امکان پذیر است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری مطمئن در دبی

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری مطمئن در دبی: کپی مدارک شناسایی مانند پاسپورت، کارت ملی، شناسنامه خود و شرکای احتمالی اماراتی، مشخصات کامل متقاضی و شرکای او مانند اهلیت ، ملیت، مکان سکونت، نام و نام خانوادگی و ...  یکی از قبوض آب ، برق و یا تلفن محل اقامت باید ترجمه و ارائه شود.

تمامی مالیات ها و هزینه های ثبت شرکت باید در زمان ارائه درخواست پرداخت شود. لیستی از نفرات شرکت به همراه لیست پرداخت بیمه آنها در ماه های گذشته باید ارائه شود. اظهارنامه مالیاتی باید ضمیمه مدارک شود. اظهارنامه و اساسنامه ای باید برای شرکت تسلیم شود.

مکانی به عنوان مکان فعالیت شرکت باید در دبی مشخص و بصورت اجاره نامه معتبر و یا سند ملکی معرفی شود. نام و موضوع شرکت باید تعیین شود. درخواست باید به همراه فیش هزینه های پرداختی ارائه شود. در صورتیکه فرآیند ثبت توسط وکیل انجام شود باید وکالتنامه معتبر وی ضمیمه شود.

ثبت شعبه و دفتر نمایندگی در دبی

ثبت شعبه و یا دفتر نمایندگی شرکت در دبی نیز حدودا شامل همین قوانین و مقررات می شود با یک تفاوت عمده و آن هم اینکه مالکیت خارجی این شعبات و نمایندگی ها در دبی در اختیار شما خواهد بود ولی تنها با تایید یکی از نمایندگی های محلی امتیاز ثبت نمایندگی و یا شعبه را در دبی به دست خواهید اورد.

این نمایندگی باید در مالکیت یک فرد اماراتی و یا یک شرکت کاملا اماراتی باشد. به نظر می رسد ثبت شرکت در دبی و یا امارات خیلی زودتر از آنچه که شما تصور می کنید می تواند نتیجه دهد و فرآیند خیلی پیچیده و طولانی برای ثبت شرکت در دبی و امارات نمی توان متصور بود.

ویزای دبی 

قبل از ورود به شهر دبی حتماً باید ویزای دبی را دریافت کنید . طبق شرایط و هدف شما از این سفر به صورت های مختلفی ارائه می شود. مدارکی که برای تهیه انواع ویزا مورد نیازاست  کمی متفاوت است  .

اما به طور کلی برای سرمایه گذاری مطمئن در دبی و دریافت ویزای دبی مدارکی مثل پاسپورت معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار، ۶ قطعه عکس ۳ در ۴ و اسکن رنگی از همه صفحات پاسپورت و همچنین برای ویزای کاری هم حداقل ۶ قطعه عکس اندازه پاسپورت، سند ازدواج در صورت متاهل بودن ، شناسنامه، کپی پاسپورت حامی مال و بیمه سفر مورد نیاز است.

بعد از اینکه مدارک مورد نیاز رو تهیه کردید باید از سفارت دبی برای اخذ ویزا وقت بگیرید و در زمان مشخص شده برای مصاحبه و انگشت نگاری به سفارت مراجعه کنید و بعد از انجام مصاحبه و پاسخ به سوالاتی که پلیس مهاجرت می پرسد، با صلاحدید سفارت با درخواست ویزای فرد موافقت می شود. این ویزا به دو صورت عادی و اضطراری صادر می شود و زمان صدور اون هم حداقل ۳ و حداکثر تا ۷ روز طول می کشد.

ویزای توریستی و کاری دبی

دریافت ویزای توریستی و کاری دبی چندان سختی نیست و از اونجایی که این ویزا توسط اداره مهاجرت به دبی انجام می شود و سفارت برای صدور ویزا هیچ دخالتی نمی کند  نیاز به مصاحبه حضوری هم ندارد و به خاطر همین موضوع هم نسبت به سایر کشور ها روال ساده تر و سریع تری را دارد.

ویزای توریستی دبی را  می توانید به صورت ۱۴ روزه، ۳۰ روزه و سه ماهه دریافت کنید. ویزای توریستی ۳۰ روزه دبی که برای استفاده در مدت ۵۸ روز از تاریخ صدور اعتبار داره و از زمان ورود شما به این کشور به مدت ۳۰ روز به شما اجازه اقامت می دهد و معمولا در زمان کمتر از یک هفته آماده می شود و هزینه آن تقریبا ۱۰۰ درهم و برای صدورش هم ۱۰ درهم دیگر اخذ می شود.

در مورد این نوع ویزا این نکته را هم باید بدانید که وقتی کارفرما ، فردی را برای کار دعوت می کند به آن فرد اجازه می دهد تا حداکثر ۲ ماه در دبی اقامت داشته باشد و طی این مدت باید کار های مربوط به کار و ویزای کارمند را  انجام بدهد. بعد از آن که ویزا اخذ شد فرد اجازه اقامت ۳ ساله را در دبی پیدا می کند و بعد از ۳ سال باید ویزایش را  تمدید کند .

اگر هم برای سرمایه گذاری مطمئن در دبی سفر میکنید  داماک گروپ damac group بهترین انتخاب برای شماست .

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...