دفتر کاری در دبی

 

دفتر کاری در دبی


اگر می خواهید دفتر کاری در دبی داشته باشید، و همچنین درخواست منشی متخصص و آشنا به امور منشی گری برای رفع نیاز خود دارید، دفتر کار مجازی  به شما معرفی می گردد. دفتر کارهای مجازی دبی به صورت مبله و به همراه امکانات یک دفتر واقعی ارائه می شود.


دفتر کاری دبی سرویس هایی همچون موارد زیر را به شما ارائه می کند:
• دفتر مجازی
• تلفن گویا مجازی
• منشی مجازی
• فکس مجازی
• صندوق صوتی

 و نیز سرویس های غیر مجازی همچون:


• دفتر کار به همراه امکانات
• اتاق کنفرانس جهت برگزاری جلسات تجاری
• منشی
• صندوق پستی در شهر دبی
• شماره اختصاصی جهت پیاده سازی سرویس های مجازی
• در شهر دبی آماده سرویس دهی می باشد .


دفتر کاری در دبی و دفتر مجازی در دبی


دفتر کار در دبی و دفتر مجازی در دبی توانسته است به عنوان یک ایده و ابزار نقش بسیار مهمی در کاهش هزینه ها و بهبود وضعیت کسب و کار شرکت های تجاری داشته باشد . دفتر کار مجازی توانسته است به عنوان یک ایده و ابزار نقش بسیار مهمی در کاهش هزینه ها و بهبود وضعیت کسب و کار شرکت های تجاری داشته باشد .
سیستم دفتر کار مجازی به گونه ای می باشد بدون پرداخت هزینه های جاری همانند اجاره دفتر کار ، حقوق کارمندان ، امکانات داخلی دفتر، از امکانات یک دفتر کار در دبی برخوردار شوید . خدمات دفتر کار مجازی ، شامل تلفن اختصاصی، تلفن گویای مجازی، منشی مجازی و فکس مجازی می باشد.


مزیت ها و ویژگی های دفتر کار مجازی


از مزیت ها و ویژگی های دفتر کار مجازی می توان به موارد زیر اشاره نمود : کاهش هزینه های جاری، بهبود و پشتیبانی حرفه ای مشتریان . و از ویژگی های عمده ی آن می شود به موارد زیر اشاره کرد:
تلفن گویا مجازی، منشی مجازی، فکس مجازی، شماره تلفن اختصاصی، انتقال تماس، صندوق صوتی . تماس های مشتریان خود را ۲۴ ساعته پاسخگو باشید و به شماره های مختلف هدایت کنید ، پاسخگوی نیاز مشتریان خود با سرویس منشی مجازی دفتر مجازی دبی باشید.
فکس های ارسال شده به شماره اختصاصی خود را به صورت تصویر در ایمیل خود دریافت کنید . شماره تلفن اختصاصی خود را برای اتصال به سرویس IVR انتخاب کنید. ماس های ورودی را به شماره دلخواه خود منتقل کنید، در صورت در دسترس نبودنتان تماس کاربر به صندوق صوتی هدایت و برای شما ایمیل می شود.

راه های بهبود کسب و کار با استفاده از دفتر مجازی


در حقیقت سرویس دفتر مجازی باعث افزایش بهره وری و افزایش میزان رضایت کارکنان خواهد. در ادامه راه های بهبود کسب و کار با استفاده از دفتر کار مجازی را دنبال می کنیم. حذف رفت و آمد: دفاتر مجازی نیاز شما به رفت و آمد برای رسیدن به کارتان را حذف کرده و تیم کسب و کار را به یکدیگر نزدیک می کند.
کاهش درگیری کاری و مشکلات مشابه: روابط در بین افراد در محیط کاری اجتناب ناپذیرند، و هنگامی که کارکنان با یکدیگر ادغام شوند باعث مشکلات بیشتر خواهند شد. کارگران می توانند از ابزار هایی که احساس راحتی می کنند استفاده کنند: افراد می توانند از وسایل شخصی خود در خانه استفاده کنند، آنها می توانند با استفاده از لپ تاپ شخصی خود در حالی که روی مبل خود هستند کار کنند.
عدم حضور در مکان مشخص برای جلسات کاری: بدون پرداخت هزینه هایی برای رفت و آمد و اجاره اتاق کنفرانس و مشکلات زمانی به راحتی هر چه تمام تر، جلسه کاری خود را برگزار کنید.
در دسترس بودن آسان تر با افراد تیم اصلی،حل مشکل زمان در مناطق مختلف با دفتر مجازی و دفتر کار در دبی ، چندین مکان فیزیکی را به اعضای تیم ارائه می دهد.


ویژگیهای فیزیکی دفتر کار مناسب در دبی


ویژگی‌های فیزیکی دفترکار مناسب در دبی را با شما در میان بگذاریم، تا اگر قصد خرید یا اجاره دفتر کار را در دبی دارید با استفاده از این ویژگی‌های انتخاب درست تری داشته باشید، یا حتی دفتر کار فعلی خود را به محیط بهتری تبدیل کنید.
• روشنایی
کیفیت روشنایی در محیط کار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. روشنایی مناسب می‌تواند بازده کار را بالا ببرد. همچنین می‌توان از این طریق با کاهش حوادث ناشی از نور ناکافی، به ایمنی محیط کار کمک کرد. بنابراین سعی کنید دفتر کاری را انتخاب کنید که به اندازه کافی پنجره دارد و نورگیر است. نور طبیعی می‌تواند تأثیر مثبت بسیار زیادی بر محیط کار بگذارد.
• صدای محیط کار
صدا نیز یکی دیگر از عواملی‌ است که در انتخاب یک دفتر کار مناسب به آن توجه کنید، اگر نیاز به تمرکز زیاد در کار دارید دفتری را انتخاب نکنید که خیلی به خیابان‌های اصلی و شلوغ نزدیک باشد، یا اگر دفتر در مکانی بسیار شلوغ بود باید پنجره‌هایش دارای عایق صوتی باشد.
• فضای محیط کار
اگر دفتر کار را با وسایل اجاره می‌کنید ، حتما پیش از انتخاب دفتر کار به چیدمان فضای محیط کار توجه داشته باشید تا بعدا مجبور نباشید هزینه اضافی برای سامان‌دهی فضای دفتر انجام دهید. همچنین اگر خودتان قصد دارید دفتر کارتان را تجهیز کنید باید در انتخاب شکل و رنگ مبلمان و صندلی‌ها، پرده، میز و سایر وسایل بسیار دقت کنید زیرا راحتی و زیبا بودن محل کار تأثیر زیادی در روحیه و بازدهی کارمندان دارد.
• موقعیت مکانی دفتر کار در دبی
در انتخاب موقعیت مکانی دفتر کار خود، نحوه دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو، اتوبوس و… را ارزیابی کنید. چرا که دسترسی سریع و آسان به وسایل حمل و نقل عمومی برای کارمندان شما حائز اهمیت است.


مزایای دفتر کار در دبی


مزایای دفتر کار در دبی و نکاتی درباره تاسیس دفتر کار در دبی را برای شما در میان می گذاریم با ما همراه باشید.
• برخورداری از امکانات جهانی و کسب اعتبار بین المللی ، اعتبارات مالی و بانکی با ساده ترین شرایط
• معافیت از پرداخت هرگونه مالیات و کلیه فعالیتهای اقتصادی با 100% معافیت
• اخذ وام های بلند مدت با بهره پایین و اخذ کارتهای اعتباری – دسته چک و کارت تخفیف برای بلیط هواپیما
نکاتی درباره تاسیس دفتر کار در دبی :
• اخذ اقامت دبی برای صاحب دفتر و شرکاء و کلیه اعضای خانواده
• امکان ثبت شرکت بصورت خاص و چند منظوره تجاری
• سفر به کشورهای : قطر . کویت . عمان . بحرین بدون نیاز به ویزا
• داشتن زندگی و امکانات ایده آل در سطح استاندارد جهانی و امکان تحصیل خود و فرزندان
• امکان سرمایه گذاری مطمئن در یک کشور بزرگ با ثبات اقتصادی و بازگشت سرمایه از طریق خرید ملک و زمین و تجارت خودرو
• نزدیکی بسیار به کشور ایران و امکان رفت و آمد آسان.


داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است . خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک گروپ damac group می باشد .
اگر به دنبال دفتر کار در دبی هستید داماک گروپ damac group به شما این امکان را می دهد سرمایه گذاری مطمئنی را انجام دهید .

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...