املاک دبی

املاک دبی

با توجه به املاک دبی و  نمودار خرید ملک  دبی که به صورت سینوسی سالانه در حال تغییر است، در حال حاضر در پایین ترین قسمت سینوس قیمتی املاک دبی قرار داریم و خریدارانی که قصد سرمایه گذاری در املاک دبی را دارند الان بهترین زمان برای سرمایه گذاری می باشد.

در صورتی که مایل به گرفتن اقامت هستید، باید ملک بالاتر از یک میلیون درهم خریداری فرمایید ولی با خرید املاک ارزان تر نیز می توانید سند دریافت نمایید و ملک خود را اجاره دهید، با توجه به اینکه ملک شما به دلار خواهد بود همیشه  با ارزش دلار نیز ذخیره می شود .

با این نوع سرمایه گذاری ، همیشه پول سرمایه گذار در بالاترین موقعیت ارزی قرار خواهد داشت این گونه سرمایه گذار مطمئن خواهد بود که ارزش سرمایه اش کم نمی شود و و ده درصد از ارزش ملک او در سال از طریق اجاره ی ملک به او باز می گردد.

املاک دبی

املاک دبی و بازار مسکن دبی

در املاک دبی و بازار مسکن  دبی، میانگین قیمت مسکن، چیزی بین ۵ تا ۶ برابر بیشتر از درآمد سالانه افراد است و این در حالی است که در کشورهای شمال آفریقا نظیر الجزایر و تونس که یکی از ضعیف‌ترین بازارهای مسکن را در جهان در اختیار دارند، این رقم حتی به ۳۰ برابر نیز می‌رسد.

محدودیت دسترسی به زمین آن هم با قیمت مناسب برای ساخت و ساز مسکن ارزان و باکیفیت، یکی از مهمترین چالش‌ها در بازارهایی چون دبی  و عربستان است به طوری که این مشکل سبب افزایش قیمت مسکن در سطح نامتعادلی شده است.

در مقابل، طی سال‌های اخیر شاهد تنظیم قابل توجه قیمت‌ها در دبی بوده‌ایم که این قیمت‌ گذاری‌ها توانسته است به طور جدی و موثری مشکل کمبود مسکن را در این شهر حل کند.

طرح های دولت دبی برای تامین مسکن

در املاک دبی طرح هایی برای تامین مسکن ، وجود دارد که یکی مربوط به شهروندان و دیگری مربوط به اتباع خارجی است. در این بین، شهروندان دبی از مزایای قابل توجهی نظیر زمین رایگان و وام‌های بسیار منعطف و با پشتوانه بهره‌مند هستند. این مزایا در قالب طرح‌های دولتی متنوعی ارائه می‌شود.

در طرح مسکن موسوم به محمد بن رشید در دبی، زمین رایگان و وام‌های قابل توجه به مردم تعلق می‌گیرد. در طرح شیخ زاید نیز در شهر ابوظبی به افراد جویای ملک حداکثر ۵۰۰ هزار درهم وام مسکن پرداخت می‌شود.

دولت دبی برای سکونت کارگران و اتباع خارجی دو طرح را ارائه کرده است که شامل تامین مسکن ازسوی کارفرمایان و همینطور تامین مسکن ارزان ازسوی بخش خصوصی می‌شود که این طرح در شهر محل‌هایی چون بین‌المللی و پارک‌های علم و فناوری دبی اجرا می‌شود.

رکود معاملات املاک در دبی

رکود معاملات املاک در دبی  به دلیل افزایش نرخ بهره در آمریکا، از بین رفتن مشاغل نیروی کار خارجی و افزایش ارزش دلار که ارزش درهم به آن وابسته است، دچار افت شده چون این عوامل هزینه خرید ملک در دبی را برای بسیاری از خریداران خارجی بالا برده است.

دولت دبی برای مقابله با این مشکل حوزه املاک دبی ، اصلاحاتی را برای افزایش اعتماد و میزان فعالیت‌های تجاری در پیش گرفته است. رئیس سازمان زمین دبی در این رابطه گفته است:‌ اعطای ویزای ۱۰ ساله به سرمایه‌گذاران و کاهش هزینه‌های دولتی از مهم‌ترین راهکارهایی است که برای رشد اقتصادی دبی در نظر گرفته شده است .

بخش غیرنفتی اقتصاد دبی به مدد پروژه‌های نمایشگاهی، ایجاد تغییرات در بیمه کارگران و راهکارهای محرک مالی، بهبود خواهد یافت. با وجود همه این تلاش‌ها اما بازار مسکن دبی پر از خانه‌های نوسازی است که توسط انبوه‌سازان ساخته شده‌اند و آنها برای خرید این املاک طرح‌های تسهیلات پرداخت هم ارائه می‌‌کنند.

بازار سرمایه گذاری در املاک دبی

 بازار سرمایه گذاری در املاک دبی ، بازار بسیار پویا و رو به رشد است. تعداد کثیری از افراد علاقمند و سرمایه گذاری در بخش املاک نجومی است. اگر به دنبال سرمایه گذاری در املاک خود هستید ، یک مقصد سرمایه گذاری محبوب و همچنین یک جاذبه توریستی ، بهترین مکان برای شما است.

دبی از نظر سبک زندگی و  ایمنی یکی از محبوب ترین مناطق است که مکانی برای تعلق داشتن و بازاری برای انجام تجارت ، همه را در یک مکان به شما ارائه می دهد.

 بازار املاک و مستغلات در دبی به تجاری و مسکونی تقسیم شده است. در حالی که بخش دوم بخش بیشتری از بخش را به خود اختصاص می دهد ، اولی یک انتخاب محبوب برای کسب ROI بالا نیز هست. جنبه جالب دیگر در این مورد گزینه برای خانه های تعطیل یا اجاره کوتاه مدت است. این موارد برای ROI آسان و بالا بسیار عالی است .

خریداران با گزینه های خرید بسیاری از جمله برنامه های خارج از برنامه ، آماده ، یا از توسعه دهندگان یا فروش مجدد ، خریداران را برای انتخاب خراب می کنند. بازار املاک و مستغلات دبی بازار خریدار است و تعداد زیادی گزینه را در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی های مسکونی گزینه های بسیاری برای انتخاب از جمله منظره های زمین گلف ، خانه های ساحلی ، زندگی شهری و حتی حومه شهر دارد. این خانه ها برای هر دو سرمایه گذاری ایده آل هستند .

چند نکته مهم در بازار املاک دبی جهت پایین آمدن اجاره ها

در این بخش به چند نکته مهم در بازار املاک دبی جهت پایین آمدن اجاره اشاره کردیم با ما همراه شوید

  • انتظار می رود اجاره‌بها کاهش پیدا کند .

با عرضه املاک بیشتر در سال 2020 قیمت‌ها در این سال و سال 2021 کاهش چشمگیری پیدا می کند که این خبر خوبی برای مستأجران است.

  • بازار مناسب برای مستأجران

اکنون مستأجران انتخاب بیشتری  از نظر موقعیت مکانی، کیفیت و ارزش املاک خواهند داشت. صاحب‌خانه‌ها باید ملک را به خوبی حفظ کرده و برای مستأجران جذاب نگه دارند.

خدمات مدیریت و نگهداری املاک بیشترین تقاضا را خواهد داشت.

  • شرایط جدید پرداخت کرایه

پیش بینی می شود روش‌های پرداخت کرایه جدید از قبیل پرداخت مستقیم اجاره بهای ماهانه در سال 2020 رایج و تبدیل به یک استاندارد شود.

  • یک بازبینی در میزان رهن‌های خود داشته باشید .

متأسفانه برای سازندگان و کسانی که تعهدات رهنی دارند، چشم انداز دشواری مشاهده می شود. ارزش سرمایه به دلیل پایین آمدن هزینه‌های توسعه، کاهش پیدا می کند.

  • هزینه مطلوب ملک

با ارائه برنامه پرداخت‌های مدت دار در بازار، فرصت خرید ملک با هزینه‌های مطلوب برای مشتریان که پیش از این اجاره‌بها پرداخت می کردند، فراهم می شود.

 

  • فرصتی عالی برای سرمایه گذاران بین المللی

ساختار مالکیت و توانایی خرید ملک‌های درآمدزا با بازدهی مناسب و بدون مالیات فرصت‌های عالی را برای سرمایه گذاران بین المللی به وجود آورده اند.

  • تعادل سالم بین عرضه و تقاضا

سازندگان با اشتیاق بیشتری واحدهای جدید را راه اندازی کرده که این می تواند به تعادل سالم بین عرضه و تقاضا  کمک کند.

  • افزایش پیش خرید ملک

پیش پرداخت واحدهای مسکونی با شرایط پرداختی جذاب باعث جذب خریداران بیشتر می شود.

 

اگر در دبی دنبال املاک معتبر می گردید داماک گروپ damac group بهترین گزینه برای شماست .

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...