از دم قسط آپارتمان

از دم قسط آپارتمان

در دبی از دم قسط آپارتمان های زیای وجود دارد که شما می توانید با پرداخت هزینه های کم آن را تهیه نمایید . برای فهم بیشتر این موضوع با داماکdamac همراه باشید .

تصور می کنیم که شما به عنوان خریدار، تمام تحقیقات و بحث های معمول را انجام داده اید و تمام نصیحت ها را از افراد دانای این کار شنیده اید .تصور می کنیم که پس از انجام تمام این کارها ، به نظر می رسد که همچنان خرید جذاب و با ثبات است و امکان افزایش سرمایه در بلند مدت را فراهم می کند.

بنابراین در ابتدا، باید تصمیم بگیرید که کجا می خواهید زندگی کنید، چقدر توانایی مالی دارید و متراژ خانه براساس بودجه شما چقدر می تواند باشد. خانه باشد یا آپارتمان؟ تمام این مسایل به شرایط شخصی شما بستگی دارد. مجردید یا متاهل؟ آیا این احتمال وجود دارد که بخواهید بعد از ۳ یا ۵ سال دیگر جا به جا شوید؟

از دم قسط آپارتمان و آپارتمان قسطی در دبی

برای از دم قسط آپارتمان و آپارتمان قسطی در دبی انتخاب های زیادی وجود دارد. اما باید چه کارهایی را انجام داد که وقتی شب می خواهیم بخوابیم نگران این نباشیم که نکند هزینه اضافه ای پرداخته ایم یا کیفیت ساخت خانه در حد مطلوب بوده است یا نه و یا اینکه ملک ارزش خرید را داشت؟

 اگر متاهل هستید، دارای فرزند هم هستید؟ اگر بچه دارید ، در کجا می خواهند تحصیلاتشان را ادامه دهند؟عوامل دیگری نیز وجود دارد. مثل اینکه: آیا امنیت شغلی دارید؟ دیدگاه شما دربرابر شغل و یا سایر موقعیت هایتان چیست؟

از دم قسط آپارتمان و تامین سرمایه

از دم قسط آپارتمان و تامین سرمایه بستگی به این دارد که شما این شانس راداشته  باشید که تمام پول مالکیت خانه را دارا باشید، به این بخش نیاز خواهید داشت. اما اگر پول کافی نداشته باشید باید وضعیت مالی خود را، معمولا از طریق بانک، مدیریت کنید.

لازم به ذکر نیست که اگر هرچه سریع تر مرحله پرداخت پول را طی کنید از موقعیت قوی تری برخوردار خواهید بود. به زبان دیگر، اگر می خواهید در دبی پای قرار داد یک خانه یا آپارتمان بروید، قبل از اینکه به دنبال خانه بروید، به حساب های مالی خود رجوع کنید و ببینید که توانایی خرید خانه را دارید یا خیر.

چقدر مشکل است؟ می توانیم به کارکرد بانکی قبل و بعد از سال ۲۰۰۸ رجوع کنیم. سال رکود بزرگ قبل از ۲۰۰۸ پیشنهاد وام توسط پرسنل بانک امر عادی تلقی می شد.بانک می خواست مازاد پول را که بی مصرف افتاده بود ، به درآمد و بازه تبدیل کند. آژانس های املاک بسیار امن تر از وام دادن به افراد غیر مطمئن بودند.

بین سال ۲۰۰۸ و ۲۰۱۵٫ این اتفاق وارد یک رکود شده بود اما از سال ۲۰۱۵، این کار دوباره آغاز شد. بانک ها امروزه به وضوح به شدت احتیاط می کنند. به ما گقته شده که بانک برای پرداخت وام ۵۰ درصد قیمت خرید، ۲۰% سود از شما دریافت می کند.انتقال پول به بانک های دبی دشوار نیست. اگر بتوانید از بانک خودتان پول بیشتری را به بانک دبی انتقال دهید .

خرید ملک دبی

اگر به دنبال سرمایه گذاری و شروع تجارت در دبی هستید، خرید ملک در دبی یکی از گزینه های مناسب برای شما و متقاضیان محسوب می شود. متقاضیان خارجی می توانند بدون وجود مقررات و قوانین خاصی اقدام به خرید، فروش و اجاره ملک کنند. مهم است متقاضیان پیش از اقدام برای خرید ملک در دبی باید تمامی پیچیدگی های از دم قسط آپارتمان را بررسی کنند.

 در طول سال های اخیر دبی به شکوفایی اقتصادی چشمگیری رسیده است از همین رو جزء شهرهای جذاب برای مهاجرت و اقامت در دنیا به شمار می آید. در شهر دبی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد سرمایه گذاری گزینه جذابی است که معمولا مورد متوجه متقاضیان خارجی و بین المللی می باشد. برای خرید ملک اولین چیزی که مهم است به آن توجه داشته باشید ارزش دارایی شما در این کشور است.

در دبی برای خریداران ملک 2 نوع ویزا صادر می شود، که عبارتند از: اقامت 2 ساله و اقامت 6 ماهه (برای چند با ورود). برای دریافت هر یک از ویزای های نامبرده شده شرایط و مقرراتی وضع شده است.

سرمایه گذاران خارجی به روش های مختلفی می توانند در این کشور سرمایه گذاری کرده و از این طریق اقامت خود و خانواده همراهشان را تضمین کنند. برنامه جدیدی برای اخذ ویزاهای اقامت بلند مدت مخصوص سرمایه گذاران خارجی از فوریه سال 2019 تصویب شده است. این برنامه به شهروندان خارجی اجازه زندگی، کار و تحصیل در کشور دبی  را بدون نیاز به اسپانسر دبی ی را می دهد.

خرید از دم قسط آپارتمان دبی  و سرمایه گذاری در این کشور جزو آپشن های خوب و مثبت است زیرا که رشد روز افزون اقتصاد این کشور زبان زد می باشد . دولت دبی برای توسعه دادن به امور اقتصادی و تجاری ضوابطی را اخذ نموده که اتباع خارجی بتوانند با خرید ملک در دبی سرمایه گذاری انجام بدهند.

سرمایه گذاری در دبی

هزینه های انرژی پایین،دسترسی آسان به منابع نفتی، تمایل به ایجاد تنوع در اقتصاد، قدرت خرید بالا، وجود نداشتن مالیات از دلایل سرمایه گذاری در دبی است. همچنین در دبی  به طور کلی تمایل به ایجاد تنوع در اقتصاد از رشد خوبی برخوردار بوده است .

 که خبری خوب برای افرادی است که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در دبی  را دارند. شهر دبی  در رتبه بندی تجاری سال 2017 در رتبه 26 قرار گرفته است که این آمار توسط بانک های جهانی اعلام شده است.

 علاوه بر این، حضور یک نماینده محلی در شعبه ها و دفاتر نمایندگی شرکت های خارجی نوعی محدودیت است. دبی به تازگی قانون جدید شرکت ها را تصویب نموده است. در حال حاضر 18 پیش نویس قوانین برای رسیدگی به مسائل و موانع سرمایه گذاری خارجی در دبی  تدوین شده است. همچنین صحبت هایی در مورد لغو قانون تعلق 51 درصد از سرمایه شرکت خارجی به یک شهروند دبی و همچنین در بخش بانکداری و بیمه مطرح شده است، اما هنوز در این مورد تصمیم گیری نشده است.

ثبت شرکت در دبی

در دبی بازارهای پرفروش و پر رونق وجود دارد که باعث پویایی ثبت شرکت ، این باعث و بازاری بسیار فعال و پویا دارد.

موقیت تجاری بسیار عالی و مناسبی با محیطی بزرگ و گسترده  دارد و با مالیات بسیار اندک و یا معاف از مالیات می باشد .

موقیت تجاری بسیار عالی و مناسبی با محیطی بزرگ و گسترده  دارد و با مالیات بسیار اندک و یا معاف از مالیات می باشد . دبی با بیش از 70 کشور قرارداد مالیاتی دوگانه امضا کرده که این کشورها  معاف از پرداخت مالیات می باشند.

اگر آرزوی از دم قسط آپارتمان را در دبی دارید داماک گروپ  damac groupبهترین گزینه است

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...