مهاجرت به دبی از طریق ازدواج

مهاجرت به دبی از طریق ازدواج

مهاجرت به دبی از طریق ازدواج یکی از بهترین روش های ورود به  دبی می باشد و هر ساله متقاضیان و افراد زیادی برای ازدواج به دبی مهاجرت می کنند؛ اما قبل از انجام هر امری متقاضیان باید از هزینه های مهاجرت به دبی  مطلع باشند .

افراد باید مدارک لازم با به صورتی کامل ارائه دهند زیرا در صورتی که مدارک و اسناد متقاضیان ناقص باشد، انجام امور پرونده ی آن ها کند تر می شود و یا در برخی از موارد به صورت کلی کنسل می شود.

اینطور که مشخص است فرد باید حتماً از تبعه دبی باشد و روند ازدواج باید به صورت مذهبی صورت بگیرد. در ازدواج‌های اسلامی مراسم در دادگاه صورت می‌گیرد و مشخص است که داماد نیز باید مسلمان باشد.

شرایط مهاجرت به دبی از طریق ازدواج

درفرایند شناخت شرایط مهاجرت به دبی از طریق ازدواج ، زمان ازدواج نیاز به اجازه پدر عروس است و در صورتی که او در قید حیات نباشد یکی از مردان بستگان باید موافقت خود را با ازدواج وی اعلام نماید. در صورتی که فرد مطلقه باشد و یا همسر سابق او فوت شده باشد باید مدارکی ارائه شود که صحت موارد گفته شده را مشخص نماید .

. در این شهر ازدواج فرقه با فرقه نیز لحاظ شده است یعنی در برخی از فرقه ها ازدواج تنها با فرقه های خود قابل رویت است. در نظر داشته باشید که مراسم می‌تواند در کلیسا نیز صورت بگیرد و در صورتی که توافق مقام مسئولی وجود داشته باشد در مکان های دیگر نیز صورت خواهد گرفت.

برای اثبات صحبت و رسمی بودن ازدواج خود نیاز است که یک نسخه امضا شده از ثبت ازدواج خود را به مراکز معتبر و دادگاه های این شهر ارائه دهید، این برگه باید به تأیید دادگستری و وزارت امور خارجه درآید. در نظر داشته باشید که مدت اعتبار ویزای اقامت برای مهاجرانی که از طریق ازدواج وارد این کشور شده‌اند بین یک الی سه سال گزارش شده است و به طور کلی پس از این دوره باید تمدید اقامت صورت بگیرد.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به دبی و ازدواج

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به دبی و ازدواج ، اثبات حقوق و درآمد متقاضی برای حمایت از همسر حداقل چهار هزار درهم باشد. ارائه درخواست ویزای ازدواج برای ورود همسر به دبی،  ارائه درخواست ویزای اقامتی برای همسر از همان منطقه شیخ نشینی که ویزای اقامتی خود را اخذ نموده اند می باشد.

چنانچه درخواست شما در دبی ارائه گردد باید یک نسخه کپی از کارت EGate ارائه نمایید. تاییدیه سند ازدواج از سوی وزارت امور خارجه، تاییدیه قرارداد کاری متقاضی (چنانچه در ارگان دولتی مشغول به کار باشید، می بایست گواهی تایید میزان حقوق دریافتی خود را داشته باشید).

گواهی تایید معاینات پزشکی همسر از بیمارستان معتبر، پرداخت هزینه درخواست و تکمیل فرم الکترونیکی که به مبلغ صد درهم امارات( در صورتی که ثبت درخواست شما به صورت فوری باشد، مبلغ صد درهم به آن افزوده می شود) . ارائه 3 قطعه عکس در سایز پاسپورتی

اگر تابه حال به دبی مهاجرت نکرده اید این بار با داماک گروپ damacgroup  مهاجرت به دبی را تجربه کنید .

برای اطلاعات بیشتر جهت مهاجرت به دبی  برای کار، مهاجرت به دبی ازطریق سرمایه گذاری ، مهاجرت به دبی برای تحصیل و مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت و مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک  مراجعه کنید .

 مطالبه مشابه :

مهاجرت به دبی    تجربه مهاجرت به دبی      مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری

واریز ریالی از ایران  جهت خرید ملک   

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...