مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری

افراد برای مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری می توانند از روش های مختلفی استفاده کنند که عبارتنداز: تاسیس شرکت خارجی ، تاسیس شرکت مستقل ، سرمایه گذاری با گرفتن مجوزهای خاص خود ، سرمایه گذاری با کسب مجوزهای خود ، سرمایه گذاری با خرید املاک .

هر ساله شرکت های بسیار گوناگون و زیادی در کشور امارات  و  شهر دبی ساخته می شوند. برای نمونه  شرکت هایی مثل توتال، فدکس، سیتی بانک، بوئینک و کمپانی های بزرگی از این قبیل در این کشور تاسیس می شوند و ساخت و برپایی شرکت های خارجی دارای تضمین از طرف سرمایه گذاران می باشد.

 باید بدانید که اکثر سرمایه گذاری هایی که در شهر دبی انجام می پذیرد ، بیشتر  در زمینه های منابع نفتی، هیدروکربنی و همچنین تجارت می باشد. و از شایع و مرسوم ترین روش هایی که برای تاسیس شرکت و کمپانی در امارات و دبی استفاده می شود ، شرکت هایی است که دارای مسئولیت های محدود می باشند.

یکی از بهترین  و به صرفه  ترین روش هایی که هر ساله متقاضیان بسیار زیادی برای مهاجرت کاری به این شهر از آن استفاده می کنند ، مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری است .شایان  ذکر است که در سال های گذشته  تعداد مهاجرت سرمایه گذاران به دبی و سایر شهر های اطراف آن به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است.

طبق آماری که از موسسه های دارای اعتبار از دبی و دبی به دست آمده است ، این شهر جزو شهرهایی است  که متقاضیان بسیار زیادی دارد که برای کار و سرمایه گذاری به آن جا سفر می کنند .

در مقاله های گذشته در مورد مهاجرت به دبی برای تحصیل و مهاجرت به دبی برای کار، مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک ، تجربه مهاجرت به دبی ، مهاجرت به دبی ، صحبت کردیم. برای آشنایی با مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری با داماک گروپ همراه باشید.

شرایط مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری

شرایط مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری در دبی و شاخص هایی که باعث پیشی گرفتن دبی از سایرین می باشد در ذیل آمده اند:

هزینه های رقابتی انرژی از لحاظ برق، آب و روغن- هزینه های رقابتی املاک و مستغلات؛ هزینه اجاره برای اجاره زمین هایی که برای اهداف سرمایه گذاری صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند، کم می شوند- هزینه های تامین مالی رقابتی، سطح بالایی از نقدینگی و سیستم بانکی قوی حمایت شده توسط دولت.

حداکثر هزینه گمرکی ۵ درصد است که کمترین نرخ در منطقه خاورمیانه است - در دسترس بودن کارگران ماهر و غیر ماهر در نرخ های بسیار مناسب - پیاده سازی بسیاری از توافق نامه های بین المللی و مقررات اصلاحاتی که از حقوق کار و حمایت از یک رابطه شفاف سالم بین کارفرمایان و کارکنان حمایت می کند.

 انواع سرمایه گذاری ها برای مهاجرت به دبی

انواع سرمایه گذاری ها برای مهاجرت به دبی را بررسی می کنیم: یکی از راه های مهاجرت به دبی می باشد و در ادامه به شرایط عمومی دبی می پردازیم . معاون رئیس جمهور و نخست وزیر دبی و حاکم دبی، در سال ۲۰۱۴ میلادی  با هدف ایجاد استراتژی نوآوری ملی در دبی ، یکی از نوآورترین شهرهای  جهان در طی هفت سال استراتژی  ملی را شهر دبی پایه ریزی کرد.

این استراتژی نوآوری در هفت بخش دنبال می شود که نوآوری به عنوان عنصر تعالی شناخته می شود که شامل موارد زیر است : انرژی های تجدید پذیر،آموزش،حمل و نقل،بهداشت،فناوری،آب،فضا.

سرمایه گذاری در امارت انواع مختلفی دارد ، یکی از شهرهایی که گزینه ی مناسبی برای سرمایه گذاری در دبی به نظر می رسد ، دبی است. دبی به واسطه مسیرهای دریایی ، سرمایه گذاران بسیاری را به خود جذب کرده است.

دلایل سرمایه گذاری در دبی

دلایل سرمایه گذاری در دبی: سرمایه گذاری در مهارت های تخصصی، مشوق های بخش خصوصی، مشارکت های تحقیقاتی بین المللی و نوآوری در درون دولت بر چهار استراتژی بنیادین بنا گذاشته شده اند.

سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک نیزامکان پذیر می باشد، سرمایه گذار تحت این برنامه ملزم به دستیابی ویزای اقامت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می باشد .

اگر به دنبال سرمایه گذاری مطمئن در دبی هستید شرکت damac group  داماک گروپ بهترین انتخاب برای شماست .

مطالبه مشابه:

مهاجرت به دبی برای تحصیل    مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به دبی از طریق ازدواج  

واریز ریالی از ایران  جهت خرید ملک   

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...