مهاجرت به امارات با سرمایه گذاری چگونه است ؟

مهاجرت به امارات با سرمایه گذاری

در این روش مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری ، کشور امارات جزو یکی  از ده کشور اول از نظر  بالا بودن استاندارد زندگی است .

و تعداد زیادی از ایرانیان آن جا را برای ادامه زندگی خود انتخاب می کنند همچنین بسیاری از افرادی که در ایران زندگی  می کنند  اما تابعیت دوم نیز دارند، تابع امارات هستند.

مهاجرت  به  امارات در سال های گذشته راحت تر بوده است . دو راه که بیشتر مورد استفاده و معمول است  برای اخذ اقامت امارات  وجود دارد،  اقامت از طریق سرمایه گذاری و اقامت از طریق ثبت شرکت و خرید ملک است.

نرخ بیکاری در امارات بسیار اندک است و به همین خاطر این کشور را به کشوری  بسیار عالی و جذاب برای زندگی تبدیل کرده است .شما در امارات  می توانید  تقریبا به زبان انگلیسی صحبت نکنید اما شما می توانید به دلیل زیاد بودن مکان های ایرانی که در این کشور وجود دارد ، تمامی کارهای خود را به راحتی حل کنید.

مهاجرت به امارات با سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال

همانطور که در مطالب قبل کفتیم مهاجرت به امارات  ازطریق کار انجام پذیر است . مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در دبی امکان پذیر است  . با ما همراه باشید

علت های فراوانی برای مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری  وجود دارد. یکی از  آن ها عوامل دور کننده  است مثل جنگ، فقر، بیکاری، کمبود غذا و دارو، مسائل سیاسی، سوانح و بلا های طببیعی است.  یکی  دیگراز این موارد شرایط جذب  کنند ه است که می خواهیم مهاجرت کنیم .مانند امکانات بهداشتی زیادتر، آموزش بهتر، درآمد بیشتر ،مسکن بهتر و آزادی های سیاسی و مذهبی.

نا امنی و جنگ ، تلاش برای یافتن امنیت  ، سال ها است که دلیل برای مهاجرت افراد بوده است  .  این ها دلایلی که هر دلیل دیگری را درون خود جا می دهند و تنها عواملی بودند که افراد را وادار به به مهاجرت می کردند. این دلایل که نام برده شد زمان حاضر رایج ترین دلایل مهاجرت هستند .  

 در سال های گذشته کوچ و مهاجرت انسان ها چه به صورت قانونی و چه به صورت غیر قانونی به به طرز چشمگیری در دو منطقه ی شرق آسیا و شمال آفریقا گسترش یافته است.

 

مهاجرت به امارات با سرمایه گذاری و خرید ملک

در بین کشورهایی که در اطراف خاورمیانه قرار دارد امارات و مخصوصا دبی به رشد اقتصادی چشمگیری دست یافته اند. افرادی که اقدام به خرید ملک و ساختمان در دبی می کنند در حقیقت دارند نوعی سرمایه گذاری را انجام می دهند

خرید ملک در امارات   و سرمایه گذاری در این کشور جزو آپشن های خوب و مثبت است زیرا که رشد روز افزون اقتصاد این کشور زبان زد می باشد . دولت امارات  برای توسعه دادن به امور اقتصادی و تجاری ضوابطی را اخذ نموده که اتباع خارجی بتوانند با خرید ملک در امارات سرمایه گذاری انجام بدهند.

خرید ملک در دبی مزایای فراوانی دارد که به چند تا از آن ها می پردازیم: مالکیت کامل و 100% در مناطق آزاد امارات ، نبود مالیات برای شرکت های سهامی ، نظام تجارت آزاد ، قیمت های رقابتی املاک ، سیستم قانونی ثابت و مورد اعتماد  .

 مهاجرت به امارات و زندگی لاکچری در امارات

در مورد زندگی در امارات و دبی شایعاتی رواج یافته که به چندتا از آن ها می پردازیم . یکی از آن این است که دبی یک کشور است . ولی باید بدانید که دبی یک شهر در امارات متحده ی عربی می باشد. از دیگر موارد این است که نوشیدنی الکلی در دبی وجود ندارد ولی باید بدانید که افراد غیر مسلمان و گردشگران اجازه مصرف نوشیدنی های الکلی را دارند .

ولی دبی در کل  شهری  ثروتمند است و می توان در آن جا زندگی مجللی داشت و این شهر پر از مکان های زیبا و دیدنی است. کشور امارات از توسعه یافته و پیشرفته ترین کشورهای عرب محسوب می شود.

این کشور دارای شهرهای زیبا می باشد پیست های اسکی و ریزورت های ساحلی که در این کشور قرار دارد،  باعث جذابیت بیشتر این کشور شده است . این کشور دارای آب و هوال دل انگیز آفتابی است که برای گذراندن و سپری کردن تعطیلات تابستانی عالی می باشد.در دبی به علت بهترین تکنولوژی دنیا ، می توانید هم از  از طریق تحصیل  مهاجرت به امارات کنید از بهترین دانشگاه های شهر دبی بورسیه بگیرید .   

 اقامت در دبی وخرید ملک با کمک گروه داماک damac

 عزیزانی که قصد خرید ملک در دبی را دارند و می خواهند یک خانه لوکس و مدرن در دبی را داشته باشند می توانند با مشاوران ما در داماک damac تماس حاصل کرده و از شرایط خرید ملک به طور کامل مطلع گردند.

خرید ملک  از معتبرترین سایت املاک در دبی  

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه مهاجرت به دبی ار طریق خربد ملک را دارند.می توانند جهت مهاجرت  به  دبی و مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه :

مهاجرت  به  دبی    طریق تحصیل  مهاجرت         مهاجرت به دبی ازطریق کار        مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری 

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...