مهاجرت به امارات از طریق کار چگونه است ؟

مهاجرت به امارات از طریق کار 

در این روش با مهاجرت به امارات  از طریق کار ، بسیاری از افراد در امارات برای کار ترجیح می دهند به یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس مهاجرت از طریق کار  کرده و از این طریق کسب درآمد کنند.

امارات متحده عربی یکی از همین کشورها می باشد امارات متحده عربی یکی ازهمین کشورها می باشد.

زیر بنای اقتصادی کشور امارات مانند دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس، نفت است. این کشور سومین کشوری است که ذخایر عمده نفت را دارد. در کشور امارات همانند سایر کشورهای کشورهای حوزه خلیج فارس، از تنوع اقتصادی حمایت می شود.

در کشور امارات پروژه های گوناگونی انجام می شود و بیشترین سهم انجام پروژه ها به پتروشیمی، پالایش نفت، مخابرات، حمل و نقل هوایی و گردشگری می رسد و مشاغل مربوط در این حوزه از جمله مشاغلی می باشد که در دبی به آن ها نیاز است.

مهاجرت به امارات از طریق تخصص و حرفه

در حال حاضر کشور امارات بیشترین درآمد سرانه را در بین کشورهای عرب دارد و بهترین شهری است که تنوع صنایع را دارد و وضعیت کار در این کشور مطلوب می باشد . مجموعه ای از پروژه های صنعتی، تولیدی، ساخت و ساز و خدماتی در دبی در حال اجراست.  

کار در دبی برای افرادی که از تخصص بالایی برخوردارند به نوعی بهشت محسوب می‌شود. ایرانیان برای کار در دبی باید شرایط سختی را  بگذارند که تنها افراد متخصص، مسلط به زبان انگلیسی و تا حدودی عربی از پس آن برخواهند آمد.

 صرفا داشتن یک مدرک لیسانس نمی‌تواند تضمین مناسبی  برای پیداکردن کار در دبی باشد اما شما تلاش خود را بکنید.

مهاجرت به امارات از طریق تخصص و تحصیل

برای کاریابی در مرحله اول قبل از بررسی هر گونه موسسات کاریابی در امارات، باید یک رزومه کامل و مناسب تهیه شود. توصیه می شود که سطح زبان انگلیسی  در حد مناسبی باشد زیرا اکثر مشاغل برای ایرانیان نیاز به تسلط به هر دو زبان ایرانی و انگلیسی دارد.

یکی از موارد مورد نیاز برای کاریابی موفق در یک کشور ، بررسی مشاغل مورد نیاز آن کشور می باشد. متقاضی کاریابی باید اطلاعات کافی در رابطه با تقاضای شغل و حرفه اش در کشور مقصد را داشته باشد.

به عنوان راحت ترین راه برای اخذ ویزای کوتاه مدت می توانید پس از رزرو پرواز امارات متحده عربی، از طریق سایت های اینترنتی برای درخواست آنلاین ویزا اقدام کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کاری امارات

نخستین مدرکی که برای اخذ ویزای کار نیاز است داشتن پاسپورتی است که بیشتر از 6 ماه اعتبار داشته باشد. دومین نکته در مورد اخذ ویزای کار است. بهترین سن برای دریافت ویزای کاری بین 26 تا 40 سال است.

همچنین ارائه گواهی معتبر پزشکی که نشان دهنده سلامت کامل جسمانی و بهداشتی باشد نیاز است . ارائه فرم درخواست ویزای امارت به همراه عکس رنگی گذرنامه ای به تعداد چند عدد که مربوط به همان سال است نیز الزامیست.

ارائه همه ی مدارک ترجمه شده تحصیلی و گواهی نامه مهارت ها و بیمه کاری نیز برای اثبات فعالیت در حوزه تخصصی ضروری است.

تحصیل و شرایط تحصیلی در امارات

عده ی زیادی از افراد مهاجرت به امارات از راه تحصیل را انتخاب می کنند . این روش در ضمن ساده بودن شرایط و قوانین خاص خود را دارد و کسانی که می خواهند از این راه مهاجرت کنند باید از شرایط آن مطلع شوند .

دانشجویانی که گذرنامه خود را از کشورهای شورای همکاری خلیج گرفته اند، نیازی به ویزا ندارند. تمام دانشجویان دیگر باید یک ویزای دانشجویی را دریافت کنند که مستلزم آن است که در یک دانشگاه یا موسسه آموزشی وابسته به وزارت آموزش عالی امارات پذیرش شوند.

برای دریافت  ویزای تحصیلی می توان از طریق یک فرم الکترونیکی درخواست کرد و به همراه یک عکس از دانشجو ارسال نمود. علاوه بر هزینه های ویزا، یک مقدار هزینه  مورد نیاز است که بعد از  خروج دانشجو از امارات پرداخت می شود.

خرید ملک  از معتبرترین سایت املاک در دبی  

اکثر خانه های دبی به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما ، وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت damac group از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس ،اجاره دادن این املاک،  درآمد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند. می توانند جهت مهاجرت  به  دبی و مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

برای اطلاعات بیشتر مهاجرت به امارات از طریق کار، مهاجرت به امارات از طریق تحصیل و خرید ملک و یا اقامت در دبی به مقالات پیشین ما و یا به لینک های درج شده مراجعه کنید .

مطالبه مشابه :

مهاجرت  به  دبی    طریق تحصیل  مهاجرت         مهاجرت به دبی ازطریق کار

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...