مهاجرت به دبی با سرمایه گذاری چگونه است ؟

مهاجرت به دبی با سرمایه گذاری

در مقالات گذشته شما را با مهاجرت به دبی ازطریق تحصیل  ، کار آشنا کردیم الان می خواهیم شما را با مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری آشنا کنیم با ما همراه باشید .

بدون شک دبی یکی از جذاب ترین شهرهای دنیا از نظر تجارت و تفریح است.به همین خاطر افراد زیادی برای  گرفتن ویزای بلند مدت اعم از سرمایه گذاری و کار برای اقامت در این اقدام می کنند .

از میان ویزاهایی که هر کشور برای جذب نیروهای خارجی در نظر گرفته است و به نسبت تعداد درخواست کنندگان این نوع زیاد است ویزای سرمایه گذاری است. نکته جالب و مورد توجه این است که ۴۰ درصد افراد خواهان گرفتن پاسپورت دوم بودند.

بهتر است بدانید سرمایه گذاران خارجی امارات متحده عربی در دهه های اخیر بیشتر از کشورهای انگلستان ،ژاپن و هنگ کنگ بوده است. ولی یک مشکل جدی که کشور امارات دارد ارسال پول به خارج بوده که سرمایه گذاران با آن مواجه هستند .

 

مهاجرت به دبی با سرمایه گذاری در زمینه ی خرید ملک

کسانی که قصد سرمایه گذاری با خرید ملک را دارند ما برایشان منفعت هایی که در این زمینه وجود دارد را بیان کرده ایم . 1.رشد اقتصادی مقاوم 2. رشد جمعیتی مداوم 3. پیشرفت و نوآوری مداوم 4. امنیت 5. ویزای خرید ملک 6. گزینه های متنوع 7. هزینه پایین مالیات 8. بازگشت اجاره مالی 9. تقدیر مناسب از سرمایه

معایب خرید ملک در دبی : هزینه های اولیه اتهامات DLD  ، هزینه عامل و اتهامات زیادتر ، پس از خرید اولیه صرف هزینه واقعی ملک می شود . هزینه های اضافی منظم خرید ملک به معنای پرداخت هزینه های زیادی است .

حساسیت به بازار ناپایدار ، تغییر بازار املاک و مستغلات ، ممکن است تاثیری برای صاحب ملک نداشته باشد اما اگر استفاده از آن به عنوان محل اقامت یا گذراندن تعطیلات باشد ، می توان زیان های مالی را تجربه کرد.

مهاجرت و اشتغال زایی در دبی

همانطور که می دانید مهاجرت به دبی  از طریق کار انجام پذیر می باشد . دبی ، به دلیل  مشاغل مختلفی و برای نیروی کار بین المللی فراهم کرده است و نکته ای که باید در نظر داشته باشید، این است که مجموعه ی ما به استخدام نیرو در دبی می پردازد. بر اساس اطلاعاتي که از سوي منابع رسمي وزارت کار امارات منتشر گرديده است، ساليانه بيش از 200 هزار رواديد کار براي متقاضيان از ساير کشورها براي ورود به امارات متحده عربي صادر مي گردد.

ظاهراً اکثريت درخواست صدور رواديدي کار توسط تعداد معدودي از شرکت هاي معتبر تامين نيروي انساني انجام مي گيرد. طبق مقررات امارات، به کساني که به مقيمين غير قانوني، کار ارجاع نمايند از 3 تا 10 هزار دلار، جريمه تعلق مي گيرد و ممکن است به 3 تا 4 سال حبس نيز محکوم شوند.

يکی از كـــم هزينه ترين و مناسب ترين روش هاي يافتن كار در امارات و كشورهاي حوزه خليج  فارس براي قشر تحصيل کرده و متخصص، ثبت مشخصات و ايجاد( CV   (RESUME در سايت هاي كاريابي اينترنتي است كه هم اكنون بسيار رايج شده و در امارات نيز قدم هاي مثبتي در اين زمينه برداشته شده است.

سرمایه گذاری مطمئن با خرید ملک با گروه داماک damac

اگر خواهان یک زندگی لاکچری هستید ، ما به شما دبی را پیشنهاد می کنیم . با سرمایه گذاری در دبی می توانید از امکانات عالی در این شهر جذاب و ثروتمند استفاده کنید

برای داشتن یک سرمایه گذاری مطمئن شما باید شرکتی معتبر را بشناسید . پیشنهاد ما به شما داماک گروپ DAMACGROUP می باشد .

با سرمایه گذاری و خرید ملک از داماک DAMAC  یک زندکی رویایی و لاکچری را می توانید تجربه کنید.

خرید  ملک از معتبرترین سایت املاک در دبی   

یکی از شهرهای امارات دبی از مهم ترین آن هاست که  اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با گرفتن اقامت دبی از طریق خرید ملک لوکس و اجاره دادن این املاک درآمد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند، می توانند جهت مشاوره رایگان جهت مهاجرت به دبی با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه :

 مهاجرت به دبی    مهاجرت به دبی از طریق تحصیل         مهاجرت به دبی  از طریق کار

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمهاجرت به دبی

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...