مهاجرت به دبی از طریق کار چگونه است ؟

مهاجرت به دبی با کار

هر ساله افراد زیادی خواستار مهاجرت به دبی  از طریق کار هستند . این اتفاق باعث رقابت بین متقاضیان کار در امارات خواهد شد. مسائل دیگری که باید در نظر گرفت، فرهنگ دبی است که ممکن است با کشور شما کاملا متفاوت باشد.

امارات به تعداد زیادی از کارکنان خارجی اجازه ورود موقت به این کشور را می دهد و مهاجران به طور کلی نمی توانند بخشی از جمعیت دائمی کشور باشند. در کل  با کارگران خارجی رفتار خوبی می شود.

 با این حال اکثر ناظران خارجی، بر این باورند که مهاجران نقش قابل توجهی ایفا می کنند. با تمام شدن  بسیاری از پروژه های ساخت و ساز در سراسر منطقه تعداد کارگران کاهش می یابد. با این حال توسعه تجاری به برنامه های ساخت و ساز بیشتری منجر می شود.

چگونگی و شرایط مهاجرت به دبی با کار و حرفه

 شما در حالت ایده آل باید قبل از سفر به دبی پیشنهاد کار داشته باشید. شما به ویژه باید خوش شانس باشید و شرایط و تجربه کافی برای استفاده از هر فرصتی را داشته باشید.کار در کشور های دیگر حاشیه خلیج فارس مانند کار در قطر نیز به همین صورت می باشد.

ساعت کاری در دبی 9 ساعت در روز می باشد. معمولا در دبی مردم در هفته به مدت 47 ساعت کار می کنند هر کارمند مشغول به کار در امارات معمولا در سال دارای 30 روز مرخصی مجاز می باشد. کارکنان در طول دوره مرخصی استعلاجی در سال فقط 15 روز حقوق خواهند گرفت.

شرایط مختلفی مانند پایان خدمات در مورد کارکنان مهاجر در امارات اعمال می شود. کارمندان مشغول به کار به مدت بیش از یک سال حق دارند برای پرداخت حق esg  درخواست دهند.

مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک

دبی یکی از مراکز اصلی اقتصادی و از کانون های معتبر مالی و اعتباری بین المللی محسوب می شود که همواره در صدر توجه سرمایه گذاران جهانی قرار دارد. سرمایه گذاران خارجی به روش های مختلفی می توانند در این کشور سرمایه گذاری کرده و از این طریق اقامت خود و خانواده همراهشان را تضمین کنند.

مطابق قانون کشور امارات، افراد برای خرید ملک در دبی هیچ گونه محدودیت قانونی نداشته و آزادانه می توانند به خرید و فروش ملک در دبی بپردازند. اما توجه به نکاتی در این رابطه حائز اهمیت می باشد. هم اکنون مسئول نظارت بر فعالیت بازار املاک دبی اداره اراضی دبی  می باشد.

درشهر دبی به شهروندان خارجی اسناد مالکیت واحدهای مسکونی به مدت 99 سال اعطاء می شود. این امر اجازه خرید و فروش و معامله ی ساختمان ها و ویلا ها را به آن ها می دهد . شهروندان خارجی می توانند با این قرارداد واحدهای مسکونی در این کشور را به مدت 50 سال تملک کنند .پس قرارداد مصالحه به مالک اجازه بهره برداری، یا مرمت ملک را می دهد.

مزایا و معایب  خرید خانه در دبی

به گفته برخی کار‌شناسان و فعالان بازار ملک، صدور اقامت دائم و سود سرمایه‌گذاری باعث ترغیب ایرانیان به خرید ملک در دبی شده است .اما به گفته برخی حقوقدانان موضوع صدور پروانه اقامت برای اتباع بیگانه به شرط خرید املاک و مستغلات صحت ندارد .

ضمنا بیشتر شرکت‌های ساختمانی و بنگاه‌های املاک در دبی از فروش مالکیت خانه‌ها به مردم خودداری می‌کنند. در واقع بدون اطلاع خریدار فقط ساختمان و اعیان را به او می‌فروشند. بیشترین کلاهبرداری در زمینه فروش ملک خارجی وعده گرفتن اقامت دائم است. بر اساس قانون امارات متحده عربی به هیچ فرد خارجی اقامت دائم یا پاسپورت اماراتی داده نمی‌شود.

اگر شما موفق به دریافت اقامت دائم نشده‌اید، خرید ملک هرگز گزینه مناسبی به شمار نمی‌آید. این گزینه تنها به درد افرادی می‌خورد که مقیم آن کشور بوده و به دلیل تحصیل یا کارهای دیگر رفته و قصد اقامت دائم را ندارند.

همانطور که می دانید  مهاجرت به دبی از طریق تحصیل هم امکان پذیر می باشد جهت اطلاعات بیشتر به مقالات قبل ما را دنبال کنید .

خرید ملک از معتبرترین سایت املاک در دبی   

یکی از شهرهای امارات دبیاست که  از مهمترین آن ها است و  اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با گرفتن اقامت دبی از طریق خرید ملک لوکس و اجاره دادن این املاک درآمد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند. می توانند جهت مشاوره رایگان جهت مهاجرت به دبی با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه :

 مهاجرت به دبی    مهاجرت به دبی از طریق تحصیل         مهاجرت به دبی  از طریق کار

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمهاجرت به دبی

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...