مهاجرت به دبی از طریق کار چگونه است ؟

مهاجرت به دبی برای کار

شاید یکی از علت هایی که افراد زیادی  مهاجرت به  شهر دبی  را انتخاب می کنند ،آشنایی با این  شهر برای ادامه زندگی می باشد. مهم ترین دغدغه افراد برای شروع زندگی در هر جای دنیا ، مهیا نمودن یک منبع درآمد مناسب برای پرداخت هزینه های زندگی است .

  کشور امارات متحده عربی نیز از این قاعده مستثنا نیست و برای مهاجران جویای کار ، قوانینی وضع نموده است. روال کسب مجوز کار بدین صورت است که متقاضیان پس از کسب مجوز اقامت در امارات و تایید توسط کارفرما ، مراحل صدور مجوز کار نیز به طور خودکار طی می شود .

 کارفرما نیز باید برای استخدام هر فرد ، حمایت مالی خود از شخص مورد نظر را به دولت اعلام کند. برای این کار نیاز است تا کارفرما مدارکی برای نشان دادن صلاحیت های مورد تایید وزارت خارجه و مدارک سلامت پزشکی متقاضی را به مقامات مسئول ارائه کند.

مهاجرت به دبی برای کار و چگونگی یافتن کار

شرایط مهاجرت به دبی از طریق کار برای ایرانیان تا حد زیادی دست یافتنی است. طی ماه های اخیر با نوسان نرخ ارز، تعداد زیادی از مهاجران به کشورهای مرزی برای کار مهاجرت می کنند. در این بین برخی کشور ها وجود دارند که شرایط ویژه ای برای کار دارند و ایرانیان تمایل بیشتری برای مهاجرت به دبی دارند .

برای شروع کار قانونی در دبی ابتدا باید اقامت کاری داشته باشید که لازم است در مدت زمان معلوم اقدام به تمدید آن نمایید.  متقاضیانی که از کشورهای همکار خلیج فارس برای کار به دبی سفر می کنند ، ملزم به اخذ ویزای کار دبی نیستند.

برای یافتن شغل در دبی دو راه اساسی وجود دارد . روش اول به این صورت است که شما رزومه خود را تهیه نموده و به ادارات کاریابی دبی ارسال نموده تا آن ها با توجه به کارفرمایان متقاضی متخصص، برای شما شغل مناسب خودتان را پیدا کنند. روش دوم هم این است که اگر شما در دبی آشنایی دارید از او بخواهید برای شما کار پیدا کند.

مهاجرت به دبی برای کار و شرایط ویزای خود اشتغالی

اولین الزام ویزای خود اشتغال برای انجام این کار، پیدا کردن اسپانسر است. برای پیدا کردن یک اسپانسرمناسب، آسان‌ترین روش ، ورود به کشور و جستجوی شخصی یا آنلاین است. حمایت از خود اشتغالی می‌تواند از طریق یک منطقه آزاد، به عنوان پیمان‌کار، یا از طریق یک فرد به دست آید.

 ویزای خود اشتغال بیشتر به عنوان ویزای آزاد خوانده می‌شود.وقتی درخواست ویزای خود اشتغالی می کنید ، از شما انتظار می رود که صلاحیت های مناسب را در هر زمینه ای که قصد کار دارید نشان دهید.

انواع ویزای خود اشتغالی شامل سرمایه گذاران در یک ملک ، کارآفرینان ، سرمایه گذاران در سرمایه گذاری های عمومی ، ویزای آزاد .

سرمایه گذاران و کارآفرینان در امارات متحده ی عربی

سرمایه‌گذار باید در یک ملک دارای ارزش ناخالص بیش از ۵ میلیون درهم سرمایه‌گذاری کند. مقدار سرمایه‌گذاری شده در املاک و مستغلات نباید به صورت وام باشد. حفظ کردن ملک به مدت حداقل سه سال ، این ویزا به دارندگان این امکان را می‌دهد که مدت پنج سال در کشور بمانند.

این رده شامل افرادی است که دارای یک پروژه موجود با حداقل سرمایه ۵۰۰۰۰۰ درهم یا کسانی هستند که تایید صلاحیت موسسات تجاری معتبر در این کشور را دارند.. ویزای طولانی مدت شامل همسر و فرزندان ، شریک زندگی و سه مدیر اجرایی نیز خواهد بود. این ویزا به دارندگان این امکان را می‌دهد که مدت پنج سال در کشور بمانند.

دولت امارات جوایز های بسیاری را برای کارآفرینانی که باعث رشد اقتصادی در این کشور شده اند در نظر گرفته است و سالانه از آنها قدردانی های بسیاری می نماید. این دولت از کارآفرینان حمایت های ویژه ای می نماید.

خرید از معتبرترین سایت املاک در دبی   

یکی از شهرهای مهم امارات دبی است که  اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با گرفتن اقامت دبی از طریق خرید ملک لوکس و اجاره دادن این املاک، می توانید درآمد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهر دبی را دارند، می توانند جهت مشاوره رایگان جهت مهاجرت به دبی با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه :

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

     

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...