اقامت خانوادگی امارات چگونه دریافت کنیم؟

اقامت خانوادگی در دبی

مهاجرت و دریافت اقامت خانوادگی دبی با شرایط مرتبط امکان پذیر است . وکلای مهاجرت  بخش فارسی داماک گروپ موضوع دریافت اقامت دبی برای اعضای خانواده را مطرح و به امکان اقامت اعضای خانواده در دبی می پردازد .

کلیه مدارک و اسناد لازم هویت اعضای خانواده بایستی به بخش مربوطه جهت تایید ارائه گردد.

اخذ ویزا و دریافت اقامت اعضای خانواده علاقه مندان بسیاری دارد . بیشتر شهروندان خارجی که به دبی مهاجرت می کنند ، علاقه مند به درخواست ویزا برای اعضای خانواده شان هستند. شهروندان خارجی هر دلیلی که برای مهاجرت داشته باشند تمایل دارند در کنار خانواده خود در این کشور زندگی و کار کنند.

شهروندان خارجی متقاضی دریافت اقامت دبی مایل هستند بدانند که آیا می توانند برای اعضای نزدیک خانواده شان مانند همسر، بچه و حتی پدرو مادر ویزای اقامت دبی را دریافت کنند . متقاضیان باید شرایط خاصی را داشته باشند برای اینکه بتوانند اعضای خانوادهدشان را به این شهر بیاورند .

اقامت اعضای خانواده در دبی

درصد زیادی از جمعیت دبی از شهروندان خارجی مقیم در امارات تشکیل شده که در این شهر زندگی یا کار می کنند . دبی اداره اقامت دارد که امور مهاجرت و صدور ویزا را مدیریت می کند . صدور ویزای دبی بستگی به ملیت مهاجران دارد .

اعضای نزدیک خانواده متقاضی دریافت اقامت دبی، می توانند تحت شرایط و الزاماتی به دبی مهاجرت داشته باشند . یکی از این الزامات داشتن حقوق حداقل سه یا چهار هزار درهم می باشد . ولی به جز آن مبالغ دیگری برای هزینه های مسکن در دبی لازم است.

جهت دریافت اقامت اعضای خانواده باید حداقل حقوق مکفی وجود داشته باشد تا متقاضی بتواند هزینه خانواده را تامین کند . اقامت اعضای خانواده ارتباط مهمی با میزان حقوق ماهانه متقاضی دارد . در صورت برخورداری از حداقل حقوق، امکان دریافت اقامت خانواده میسر خواهد شد .

مدارک لازم برای اقامت اعضای خانواده

هنگام ارائه مدارک لازم اقامت اعضای خانواده برای دریافت اقامت اعضای خانواده، متقاضی باید گواهی نامه ازدواج ، فیش حقوقی و گزارش کار خود را با اطلاعاتی درباره مدارک شناسایی اعضای خانواده ارائه کند.

فیش حقوقی، حقوق و مالیات پرداختی را نشان می دهد و به عنوان یک مدرک معتبر در پروسه درخواست دریافت اقامت برای اعضای خانواده کاربرد دارد . شرایط برای دریافت اقامت دبی خیلی سخت نیست . به همین دلیل تعداد مهاجران خارجی به این شهر افزایش یافته است.

دولت امارات اقدامات زیاد و تشویق کننده ای برای افزایش مهاجرت انجام داده است . درخواست شهروندان خارجی برای کار و تجارت با انگیزه و مقاصد گوناگون در این کشور رو به افزایش است . اسناد ضروری برای ارائه به اداره اقامت دبی جهت دریافت اقامت اعضای خانواده از مراحل ضروری این پروسه می باشد.

هزینه دریافت اقامت در دبی

پروسه دریافت ویزای اقامت در دبی هزینه های خاص خود را دارد . بنا به نوع مجوز دریافتی این هزینه ها مشخص می شود که شامل هزینه های زیر است:

هزینه های خدمات وضع شده توشط نمایندگی های دولتی جهت حمایت از پروژه های فرهنگی یا آموزشی ، هزینه مربوط به دریافت گواهی نام پزشکی بعد از ارزیابی پزشکی ، هزینه دریافت مجوز اقامت یا تمدید ویزا، هزینه های بانکی و هزینه های مربوط به وزارت کار برای تایید ویزای کاری.

در صورت درخواست ویزای کاری دبی، شرکت دبی یک ضمانت نامه به عنوان سپرده از شما دریافت می کند . هزینه دریافت اقامت دبی ، مجموعه ای از مخارج امور بانکی، پزشکی و هزینه های مرتبط با ویزا می باشد.

سرعت پروسه دریافت مجوز اقامت دبی در سال های گذشته کاهش داشته است ولی در زمان حال سرعت انجام آن افزایش داشته است. هزینه دریافت اقامت بر اساس هدف مهاجرت متغیر می باشد . سرعت در صدور ویزای اقامت دبی امتیاز خوبی برای علاقه مندان به مهاجرت است.

خرید از معتبرترین سایت املاک در دبی   

اکثر خانه های دبی  به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما ،  وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با اقامت گرقتن از طریق خرید ملک لوکس و اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشه ردبی را دارند، می توانند جهت اقامت در دبی مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 مطالبه مشابه

     اقامت در دبی از طریق کار در  دبی         اقامت در دبی           اقامت از طریق تحصیل در دبی   اقامت خانوادگی دبی

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...