اقامت امارات چگونه دریافت کنیم ؟

اقامت امارات

اقامت امارات را می توان به دو طریق دریافت کرد: 1. عادی ( طی 7 الی 10 روز) 2. اظطراری یا فوری ( طی 3 روز) . به دلیل عدم دخالت سفارت برای اخذ ویزای امارات نیازی به مصاحبه حضوری نیست.

شرایط اقامت در دبی برای اخذ ویزا :

اقامت در دبی  در اعتبار های ۱۴ روزه،یک ماهه و سه ماهه صادر می شود که در زیر به انواع آن می پردازیم. ویزای ۱۴ روزه به دو صورت توریستی و سرویس می باشد و حداکثر ۱۴ روز اعتبا راقامت دارد که نوع توریستی آن قابل تمدید تا۳۰ روز هم می باشد.

ویزای یک ماهه دو نوع سینگل و مالتیپل دارد که ۳۰ روز اعتبار اقامت  دارند. ویزای سه ماهه نیز در دو  نوع سینگل و مالتیپل قابل اخذ است و اعتبارا قامت۹۰  روزه دارند. با توجه به مشکلاتی که برای هموطنان عزیز پیش آمده خاطرنشان می کنیم در صورتی که اقدام به ویزای اقامت دبی نمائید و به هر دلیل ریجکت شوید پس از آن حتی ویزای توریستی دبی هم نمی توانید بگیرید.

نکات مورد توجه برای دریافت اقامت امارات:

سه نوع ویزای توریستی، ترانزیت، کار و تجارت وجود دارد. مراحل صدور ویزا از طریق کفیل (آژآنس مسافرتی، شرکت و …). وقت سفارت: ندارد مصاحبه و انگشت نگاری: ندارد .

مدارک لازم برای صدور ویزا: گذرنامه دارای اعتبار، عکس و چک ضمانت. مدت زمان لازم برای صدور ویزا: ویزای عادی هفت روزه و ویزای فوری سه روزه. سفارت/کنسولگری: دارد

ویزای فوری امارات چیست؟

ویزای امارات فوری یا ویزای ارجنت دبی، همان ویزای توریستی دبی است که 14 روز اعتبار اقامت دارد ولی برای افرادی صادر می‌گردد که نیاز به سفر فوری به امارات داشته باشند. ویزای فوری از نظر نوع صدور و مدارک مورد نیاز با ویزای عادی دبی، تفاوتی ندارد و فقط زمان صدور این نوع از ویزا به جای 4 روز کاری، یک روز کاری است.

ویزای ارجنت یا همان ویزای فوری کشور امارات، مراحل نه چندان سختی دارد که به شرح زیر می‌باشد: تماس با کارشناسان بخش ویزا، فرستادن عکس از پاسپورت و یا حضور در دفاتر پرواز و تحویل پاسپورت برای اسکن، پرداخت هزینه ویزا، ارسال مدارک خواسته شده سفارت، تحویل ویزای فوری الکترونیکی امارات در یک روز کاری

راهنمای اخذ اقامت دبی

 اقامت دبی توسط اداره مهاجرت و وزارت کار صادر می شود و نه توسط سفارت خانه ها و  برای مليت های مختلف، تفاوت بسياری دارد و قوانين مربوط به آن بدون اطلاع قبلی تغيير می کنند. لذا قبل از سفر حتما اطلاعات لازم را کسب نماييد و نسبت به تهيه ويزا اقدام نماييد.

 تمامی مسافران به جز افراد ساکن کشورهای عضو شورای همکاری خليج می بايست ويزا تهيه نمايند. برای صدور ويزا تجارتی، سياحتی و غيره، شخص، شرکت و يا سازمانی در دبی می بايست ضمانت تقاضا کننده ويزا را به عهده بگيرد و بايد مسافر را در تاريخ مقرر از کشور خارج کنند. اين مسئول در امارات به نام “کفيل” معروف است.

لازم به يادآوری است که ويزاهای توريستی و يا زيارتی توسط خطوط هوايی، هتل ها و يا آژانس های مسافرتی درخواست می شود .به همین علت آژانس های مسافرتی از کلیه مسافرین دبی خود ضمانت اخذ می نمایند.

خرید از معتبرترین سایت املاک در دبی   

 دبی از مهمترین شهر های امارات است که  اکثر خانه ها در دبی  به صورت آسمان خراش بوده و داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما  وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازب رندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با گرفتن اقامت دبی از طریق خرید ملک لوکس و اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند می توانند جهت مشاوره رایگان جهت اقامت در دبی با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالب مشابه :

قوانین ویزای امارات       صفر تا صد ویزا امارات     

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمهاجرت به دبی

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...