اقامت دبی را چگونه دریافت کنیم ؟

اقامت دبی

ویزای اقامت امارات متحده عربی مجوزی است که به افراد خارجی امکان اقامت طولانی مدت و زندگی در تمام شهر ها این کشور از جمله دبی را می دهد.

این ویزا می تواند برای 2 تا 3 یا حتی 10 سال اعتبار داشته باشد و شاید به هر میزانی که شخص نیاز دارد، تمدید شود.

 بسیاری از خانواده های بین المللی برای مدت طولانی ساکن امارات بوده اند، فقط به طور مرتب ویزاهای خود را تمدید می کنند.لازم است بدانید که اجازه اقامت در دبی  وجود ندارد و اقامت دائم امارات متحده عربی به معنای داشتن تمبر ویزا در گذرنامه و سپس زندگی دائم در این کشور است.

این شهر مکانی ایده آل برای کارآفرینان و اخذ اقامت است چراکه دارای موقعیتی استراتژیک با اقتصاد قوی می باشد و از افرادی که به دنبال کار و سرمایه گذاری هستند استقبال می کند.

شیوه های دریافت اقامت دبی

شروع یک تجارت در امارات، استخدام در امارات، دریافت اجازه کار فریلنسر در امارات، ثبت نام در یک کالج یا دانشگاه امارات،سرمایه گذاری با ارزش بیش از 1 میلیون که  از این میان شروع یک تجارت در دبی یکی از سریع ترین راه های دریافت اقامت در دبی  است.

 راه اندازی مشاغل در مناطق آزاد امارات به دلیل مالکیت 100٪ ، هزینه های مقرون به صرفه و روند شفاف یکی از گزینه های برتر است. که از اولین اقدامات برای اخذ ویزا دبی ، پیدا کردن یک اسپانسر محلی است.

افراد زیر می توانند اقامت دبی را دریافت کنند: افراد شاغل در شرکتی در امارات متحده عربی در این حالت ، این شرکت برای ویزای اقامتی شما درخواست می دهد و شما را پشتیبانی می نماید. شاغلین در بخش دولتی در این حالت ، نهاد دولتی برای ویزای جهت حضور در امارات درخواست می دهد و از شما حمایت می کند.

مالکان خانه در امارات متحده عربی در این حالت ویزای اقامتی صاحب ملک، تحت مالکیت وی حمایت می شود. دانشجویان که تحت حمایت دانشگاه خود در امارات قرار گرفته اند در این حالت، دانشگاه ویزای شما را تحت نام موسسه آموزشی دریافت می کند. ساکنان بازنشسته در این حالت شرایط ویژه اعمال می شود.

شرایط اقامت در دبی از طریق های زیر است :

اقامت دبی از طریق کارت طلایی

برنامه اقامت دبی برای جذب سرمایه گذاری در امارات و ترغیب آن ها به توسعه کسب و کار و ترقی در استعدادهای جدید طراحی شده است.کارت طلایی در ابتدا جهت ارائه اقامت دائم امارات معرفی شد اما در نهایت به ویزای طولانی مدت 10 ساله تبدیل شد.

چرا که به طور معمول امارات متحده عربی ویزای اقامت دائم برای مهاجران صادر نمی کند. با این حال کارت طلایی هر 10 سال یکبار قابل تمدید است، بنابراین نتیجه نهایی همان است.دارندگان کارت طلایی می توانند آزادانه سفر کنند .اقامت سرمایه گذاری با خرید ملک را با شرکت داماک گروپ شروع کنند .

زیرا حداقل اقامت در امارات وجود ندارد و در صورتی که امارات را بیش از شش ماه ترک کنند ، ویزای آنها همچنان معتبر است. کارت طلایی با اجازه ی اقامت دائم به استعدادهای استثنایی و هر کسی اعطا می‌شود که در موفقیت امارات عربی متحده به شکل سازنده مشارکت کند.

افراد واجد شرایط کارت طلایی امارات

ویزای اقامت برای پنج دسته از مهاجران صادر می شود: سرمایه گذاران ، کارآفرینان ، مدیران ارشد ، دانشمندان و دانشجویان برجسته. محدودیت سنی برای متقاضیان وجود نداشت. تقاضی باید حداقل مدرک لیسانس یا معادل آن و 5 سال سابقه کار داشته باشد.

آن ها همچنین باید یک قرارداد کاری معتبر داشته باشند. برای صدور این ویزا حداقل یکی از شرایط زیر باید تحقق یابد: سپرده حداکثر 10 میلیون درهم در یک صندوق سرمایه گذاری در امارات. مالکیت شرکتی با 10 میلیون درهم سرمایه یا شریک در یک شرکت با سهم حداکثر 10 میلیون درهم. این سرمایه گذاری باید حداقل برای سه سال برقرار باشد.

خرید ملک از معتبرترین سایت املاک در دبی   

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند.میتوانند جهت اقامت در دبی   مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه : 

  اقامت با سرمایه گذاری در دبی    اقامت در دبی از طریق کار در  دبی         اقامت در دبی           اقامت از طریق تحصیل در دبی

 آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...