اقامت سرمایه گذاری در دبی چگونه بگیریم ؟

اقامت  دبی 

شهر دبی به مقصدی جذاب برای سرمایه گذاری متقاضیان تبدیل شده است و اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری با قوانین و شرایطی همراه است که پیشنهاد می شود .

پیش از انجام اقدامات لازم اطلاعات کاملی در خصوص این قوانین کسب کنید. در بین شهرهای کشور امارات سرمایه گذاری در دبی بهترین گزینه برای سرمایه گذاران خارجی محسوب می شود، این شهر به واسطه مسیرهای دریایی که در مجتمع دریایی جای دارند هر ساله سرمایه گذاران زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می کند. در این مقاله که توسط تیم محتوا داماک گروپ  ارائه شده است به بررسی شرایط سرمایه گذاری و اقامت دبی از طریق سرمایه پرداخته شده است.

اقتصاد و اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری چگونه است؟

همانطور که آگاه هستید اقتصاد رو به رشد دبی این شهر را به شهری لوکس و منحصر به فرد تبدیل کرده است، صنعت گردشگری و توریست در اقتصاد شهر دبی تاثیر به سزایی دارد و بخش بزرگی از اقتصاد این شهر را تامین می کند (20% از تولید ناخالص داخلی).

بعد از شهر ابوظبی (پایتخت امارات) شهر دبی به عنوان دومین شهر ثروتمند کشور امارات شناخته می شود. لازم به ذکر است درآمد های حاصل از نفت در این شهر تنها 1% از تولید ناخالص داخلی را پوشش می دهد. روابط مستحکم شهر دبی با کشورهای مطرحی مثل: هند، چین و آمریکا به اقتصاد این شهر نیز کمک زیادی می کند.

شرایط سرمایه گذاری در شهر دبی چگونه است؟

یکی از شرایط اقامت دبی،  دبی  با عنوان شهری با اقتصاد شکوفایی و زیر ساخت های صنفی درجه یک محل مناسبی برای سرمایه گذاری محسوب می شود، سرمایه گذاری در این شهر از طریق راه های گوناگون مثل: خرید ملک، ثبت شرکت و کارآفرینی و خرید اوراق قرضه امکان پذیر است و برای هر یک از طرق حداقل سرمایه در نظر گرفته شده است.

متقاضیانی که قصد دارند خرید ملک در شهر دبی را تجربه کنند برای اخذ اقامت از این طریق باید ملکی با ارزش 1 میلیونAED (درهم امارات) خریداری کنند، برای خرید اوراق قرضه نیز شرایط سنی (حداقل 21 سال) در نظر گرفته شده است. افرادی که قصد ثبت شرکت به ارزش 5 میلیونAED (درهم امارات) را دارند مجوز اقامت 5 ساله و افرادی که قصد سرمایه گذاری به ارزش 10 میلیونAED (درهم امارات) را دارند مجوز اقامت 10 ساله دریافت می کنند.

یکی از پرطرفدارترین راه های اقامت با سرمایه گذاری در دبی ثبت شرکت در این شهر است که یکی از شرایط اصلی آن ارائه بیزینس پلن خلاقانه و سودآورد است.

افرادی که قصد دارند کسب و کار خود را در منطقه آزاد شروع کنند از مالکیت 100% شرکت، مالیات صفر%، بازگشت سرمایه و سود، معاف از مالیات واردات و صادرات به صورت 100% و نبود محدودیت در ارز برخوردار می شوند، اما اگر قصد فعالیت در بازار محلی را دارید باید با فردی با تابعیت کشور امارات شریک شوید.

برخی از ایده های کسب و کار با سود بالا در شهر دبی عبارتند از: هنر و صنایع دستی، پوشاک، تبلیغات، خودرو، کسب و کار مرتبط با کامپیوتر، آموزش، تجارت الکترونیک، پرورش ماهی، عکاسی، ساخت جواهرات، توریست و گردشگری و غیره.

ویزای سرمایه گذاری و اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری چگونه است؟

اتباع خارجی که قصد سرمایه گذاری در شهر دبی را دارند باید اقدامات لازم را در جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری این کشور نیز انجام دهند. اعتبار ویزای سرمایه گذاری دبی 3 ساله است و به دارندگان این اجازه را می دهد که در شهر دبی مشغول به کار و زندگی شوند. همچنین متقاضیان می توانند به موجب دریافت این ویزا مجوز اقامت اعضاء خانواده خود در این شهر را نیز دریافت کنند. مدارک لازم جهت دریافت ویزای سرمایه گذاری دبی عبارتند از:

  • ارائه اصل و فتوکپی از پاسپورت
  • ارائه عکس پاسپورتی جدید با زمینه سفید
  • مجوز تجارت

قرار داد مشارکت بین حامی و شریک محلی

خرید از معتبرترین سایت املاک در دبی   

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش بوده  ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ  برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک ازبرندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با اقامت گرفتن از طریق خرید ملک لوکس و اجاره دادن این املاک درامد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند.میتوانند جهت  اقامت در دبی مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 

مطالبه مشابه

  اقامت با سرمایه گذاری در دبی    اقامت در دبی از طریق کار در  دبی         اقامت در دبی           اقامت از طریق تحصیل در دبی

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمها جرت به دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...