اقامت دبی چگونه است ؟

اقامت دبی

 شرایط اخذ و انواع راه های اخذ اقامت دبی در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد.

اقامت در دبی چگونه به دست می آید؟ راه های مختلف اخذ اقامت کشور امارات چیست؟ شرایط دریافت اقامت و تابعیت امارات چیست؟ آیا با سرمایه گذاری در دبی  می توان به اقامت این کشور دست پیدا نمود؟  در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه اخذ اقامت در امارات متحده عربی پاسخ می دهیم.

مهاجرت به دبی و اقامت در دبی  از جهات متعددی قابل بحث می باشد که به صورت ساده و خلاصه، اساسی ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن را خدمت شما متقاضیان ارائه می دهیم.  کشور امارات به دلایل گوناگون،  همانند نزدیک بودن به ایران همواره متقاضیان فراوانی برای مهاجرت داشته است. امیدواریم مقاله پیش رو که توسط متخصصین مجرب داماک گروپ به نگارش در آمده، تمامی سئوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید.

اقامت امارات و شرایط عمومی آن چگونه است ؟

 شرایط اقامت دبی ،  در این بخش از مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. از مهترین روش های مهاجرت به دبی می توان به سرمایه گذاری، تاسیس شرکت در امارت، استخدام در شرکت های دبی و ازدواج با مرد اماراتی نام برد که در ادامه آنها را  صورت علمی بررسی خواهیم نمود. کشور امارات مزایایی همچون ثبات شرایط سیاسی و اقتصادی، زندگی با کیفیت و استاندارد، مالیات آزاد، شرایط نسبتا ایده ایده آل برای شروع یک کسب و کار یا توسعه آن را دارد. ایجاد و حفظ یک اقتصاد پایدار و متنوع یکی از برنامه های اصلی چشم انداز ۲۰۲۱ اماارت می باشد.

اقامت دبی از طریق کار چگونه است؟

اقامت دبی از طریق کار یکی از راه های ورود به این کشور می باشد. همیشه یکی از بهترین راه های اخذ اقامت هر کشوری به دست آوردن ویزای کار آن کشور بوده است که کشور امارات نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. با به دست آوردن شغل می توان اقامت دبی را در مدتی که مشغول به کار هستید، به دست آورید، اما برخلاف سایر کشور های اروپایی این اقامت تبدیل به اقامت بلند مدت و تابعیت نمی گردد. افرادی که تقاضای ورود به این کشور را دارند باید حتما از سوی یک کار فرما یا یک شرکت معتبر دعوت نامه کاری (job offer ) داشته باشند و درصورتی که شهروند اماراتی برای آن شغل وجود نداشته باشد، چراکه اولویت گرفتن شغل با شهروندان اماراتی می باشد.

اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری چگونه است؟

یکی از راه های اخذ اقامت کوتاه مدت امارات، سرمایه گذاری در این شهر می باشد. سرمایه گذاری در دبی نسبت به سالیان گذشته بسیار رشد و ترقی نموده است. سرمایه گذاری در دبی که یکی از راه های اخذ اقامت دبی می باشد، دارای انواع مختلفی است. از مهمترین پلن های سرمایه گذاری در دبی می توان به خرید ملک در دبی ، ثبت شرکت در دبی و سرمایه گذاری ۵ یا ۱۰ میلیون درهمی و یا کارآفرینی در امارات اشاره نمود. ویزای اقامتی که از طریق سرمایه گذاری در دبی  به اتباع خارجی اعطا می گردد، برای مدت ۲ یا ۳ سال است که قابل تمدید نیز می باشد.

اقامت امارات از طریق تحصیل چگونه است؟

یکی از روش های اقامت دبی با تحصیل است ، همیشه تحصیل یکی از بهترین و سریعترین راه های مهاجرت محسوب می شود که هر ساله متقاضیان کثیری دارد. مطابق قانون اساسی امارات، آموزش و پرورش حق قانونی هر شهروند می باشد. در اصل ۱۷ قانون اساسی امارات متحده عربی به نقش اساسی آموزش و پرورش در پیشرفت جامعه تاکید شده است. هنگام تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی ، قبل از هر اقدامی شخص می بایست برای پذیرش در دانشگاه های مختلف درخواست نماید.

اصولا درخواست در ماه ژوئن یا مه هر سال می باشد که متقاضی به صورت آنلاین درخواست خود را ارائه می دهد. هر یک از دانشگاه های دبی شرایط پذیرش خاص به خود را دارد. برای تحصیل در دانشگاه های دولتی این کشور متقاضی می بایست علاوه بر مدارک تحصیلی معتبر، مدرک زبان (آیلتس یا تافل) ارائه نماید. هزینه های تحصیل در دانشگاه های دبی بسته به رشته و مقطع تحصیلی متغیر می باشد.

خرید ملک از معتبرترین سایت املاک در دبی   

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز و سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ برای رفاه حال شما ،  وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با خرید ملک لوکس اجاره دادن این املاک ، درآمد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند، می توانند جهت  اقامت در دبی مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

مطالبه مشابه : 

     اقامت در دبی از طریق کار در  دبی         اقامت در دبی           اقامت از طریق تحصیل در دبی          شرایط عمومی  اخذ اقامت امارات  

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

ویلای آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

آماده اقامت در دبی

اقامت به دبیمهاجرت به دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...