اقامت در دبی برای ایرانیان چگونه است ؟

اقامت دبی 

بسیاری از ایرانیان، علاقه مند به اخذ اقامت دبی می باشند. در این باب می توان با حمایت از کارفرمایان اقدام به اخذ اقامت دبی نمود. ویزای اقامتی دبی می بایست هر 3 سال یکبار تمدید گردد.

از دیگر شیوه های اخذ اقامت دبی ، خرید ملک می باشد. پس از اخذ اقامت دبی، شخص قادر خواهد بود تا جهت باز کردن حساب بانکی اقدام نماید. شرکت داماک گروپ می تواند اطلاعات لازم را جهت  اخذ اقامت UAE اقامت به دبی به متقاضیان عرضه نماید. همچنین، با توجه به کادر مجرب ما، می توانید جهت دریافت مشاوره به منظور اقامت دبی با خرید املاک لوکس در دبی اقدام نمایید.

شرایط اقامت در دبی از طریق تحصیل چگونه است؟

یکی از شرایط اقامت در دبی ، اقامت از طریق تحیلات است ، دانشگاه های برگزیده و معتبری در کشور امارات متحده عربی وجود دارد که طیف وسیعی از دوره ها و برنامه های آموزشی را ارائه می دهد. از آنجا که دانشگاه های این کشور از سطح علمی بسیار بالا و پیشرفته ای برخوردار بوده و در رنکینگ و رتبه بندی های جهانی قرار دارند، لذا شرایط اقامت در دبی را در زمینه تحصیلی برای متقاضیان تحصیل در امارات فراهم نموده اند.

اگرچه مردم امارات به زبان عربی صحبت می کنند، اما در امور تجاری و کسب و کار و همچنین امور مربوط به تحصیل و آموزش، زبان انگلیسی را مورد استفاده قرار می دهند. از این رو، متقاضیان تحصیل در دانشگاه های امارات بایستی مدرک آیلتس نمره 6 را جهت پذیرش تحصیلی در دست داشته باشند.

برای اقامت در دبی چه الزاماتی جهت اخذ ویزا وجود دارد ؟

در سال 2018، دولت امارات متحده اقدام به تغیبرات اندکی در الزامات مرتبط با اخذ اقامت دبی نموده است. با توجه به شرایط جدید، کسانی که به سبب موقعیت کاری قصد اخذ اقامت دبی را دارند، می بایست گواهی ثبات اخلاقی خود را از کشور خویش دریافت نمایند.

پس از آن، جهت تغییر شغل به این مدرک نیازی نخواهد بود. از دیگر الزامات دریافت اقامت در دبی، داشتن ایمیل معتبر می باشد تا بتوان از طریق آن از وضعیت دریافت اقامت با خبر شد.

کا در امارات و نرخ بیکاری آن چگونه است؟

یکی از مهم ترین موضوعاتی که افرادی که قصد کار در امارات را دارند ، بررسی میزان نرخ بیکاری این کشور است. نرخ بیکاری هر کشور نشان دهنده ی میزان  سرمایه‌ گذاران در اقتصاد آن کشور  می باشد.

هر چقدر مقدار اقتصاد یک کشور قوی تر باشد و سرمایه گذاران و کارفرما های بیشتری در آن به فعالیت بپردازد باعث می شود که همیشه موقعیت های کاری خوبی برای متقاضیان کار در امارات وجود داشته باشد.

همانطور که بیان شد، کشور امارات از جمله کشورهایی است که در سال‌ های گذشته توانسته رونق اقتصاد خود را بسیار افزایش دهد. از جمله موارد رو به پیشرفت این کشور، ساخت و سازهایی که در این کشور انجام می‌شود.

 

اقامت دبی از طریق ازدواج چگونه است؟

 اقامت دبی از طریق ازدواج  یکی  از راه های اقامت دبی است ، ازدواج با یک تبعه کشور امارات می‌تواند یکی از بهترین راه های اخذ اقامت محسوب شود به طوری که افراد می‌توانند در این زمینه تابعیت امارات را اخذ نمایند.

 در نظر داشته باشید که در زمینه مهاجرت از طریق ازدواج در امارات می‌بایست یک سری اصول به طور دقیق رعایت شود: اینطور که مشخص است فرد باید حتماً از تبعه امارات باشد و روند ازدواج باید به صورت مذهبی صورت بگیرد. در ازدواج‌های اسلامی ، مراسم در دادگاه صورت می‌گیرد و مشخص است که داماد نیز باید مسلمان باشد.

خرید ملک از معتبرترین سایت املاک در دبی   

اکثر خانه های در دبی  به صورت آسمان خراش ساخته شده است ، داماک گروپ در ساخت و ساز ، سازه های لوکس در شهر دبی  همکاری دارد.

داماک گروپ برای رفاه حال شما از وام با اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار همگان قرار داره است تا شما را درجهت املاک لوکس هدایت کند .

شرکت داماک از برندترین سایت املاک دبی است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است شما با اقامت گرقتن با خرید ملک لوکس و اجاره دادن این املاک درآمد دلاری و درهمی کسب کنید .

هموطنان گرامی که قصد هر گونه سرمایه گذاری درشهردبی را دارند، می توانند جهت مشاوره رایگان با شماره های قرار داده در سایت  داماک گروپ بخش فارسی زبان ما  تماس بگیرند.

 

مطالبه مشابه : 

     اقامت در دبی از طریق کار در  دبی         اقامت در دبی           اقامت از طریق تحصیل در دبی

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

ویلای آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده اقامت دبی

آپارتمان آماده تحویل در دبی با اقساط بدون بهره

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...